Şimdi Ara

Asus 9550 mi Asus 9550 GE/TD mi ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: trulli

ekran kartında öncelik işlemci mimarisindedir.ram miktarı ram veriyolundan da sonra gelir.
    sen şu anda-eğer olsaydı- 64mb 6600gt alsan 2 sene sonra 256mb lık 9550ge ile oynadığından çok daha iyi oyun oynarsın.
    o bakımdan 256mb için ekstra para vermen yersiz,128 liği al gitsin
    bu kadar insan bişey diyosa doğrudur dimi?

Doğrudur tabi Sizlere güvenmesem zaten sizinle konuyu palaşmam

Yinede kafamda şöyle bi soru oluştu

Hem GE olsa hem 256mb olsa daha iyi olmıcakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 17 Mayıs 2005, 8:44:06 >
  • kardeş sen git 256 al gidipte 128mb olanını alırsan senin için içini yer,...
    arkadaşım bu 9550 lerle ilgili bu forumda yüzlerce topic açıldı ve ben daha bir kez olsun dahi 256mb olanının tavsiye edildiğine şahit olmadım, olan varsa lütfen link versin okuyalım,... o/c diyosan performans diyosan 128, yok belleği fazla olsunda tek, bir halta yaramasın diyosan o zaman 256mb olanını al, ilerisi için diyosun ama alacağın 256mb ilerisi için bi işe yaramayacak ilerdede 128mb olanı 256dan daha iyi olacak, bu nasıl anlatılır bilmiyorum ama, ille ileriye yönelik diyosan o zaman başka kart seçeceksin,...
  • 256mb aa ve af ye abanırsan işine yarayacaktır.ama oc olmayacağından zaten aa ve af açamayacaksın hele 2 sene sonraki oyunlarda full detail bile açamayacaksın.fakat şu an 128mb alıp da oc edersen 9600xt gibi bişey oluyor oyunları rahat açabilirsin.1 sene dayanır tahminimce.sonra zaten kartlar ucuzlar 6600 falan alırsın
  • zaten 9550 ile ne kadar geleceği düşünebilirsin ki? giriş seviyesinde bir kart. 1 taş çatlasın 2 yıl performanslı bir şekilde kullanabilirsin. o yüzden bu günü düşün
  • Tamam arkadaşlar kızmayın

Vatan Bilgisayarda 86$+kdv
    Diğer bir çok yerde 83$+kdv şeklinde. Fiyatları yakın yani...

Peki bu ne oluyo
    http://www.markomshop.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=AE541ASU04
  • msi derken bugün asus 9550ge siparişi verdim 76$ artı kdv umarım hayırlısı olur.
  • Asus 9550 GE /TD olanını al.
  • evet asus 9550ge td128 128mb 128bit budur herhalde değil mi?
  • dostum bende senin gibi düşünüyordum
    foruma danıştım
    128 lik aldım
    şimdi ağzımın suyu aka aka oyunları full oynuyorum
    sanırım sen içini rahatlatmak istiyosun
    o zaman kendini nasıl iyi hissedeceksen onu al
    2-3 sene sonrasını o zaman düşün
    bundan önce mx kartlar vardı bişeye yaramıyo sayılır artık
    şimdi fxoldu
    yarın Xx vs olunca napcan 256 lık ile bakınıcan
    sana kolay gelsin
  • O zaman linkteki Asustek 9550/ge/td 128mb olanı için sipariş veriyorum...

Yinede yorum yapmak isteyen yorum yapsın. Belki fikrimi değiştirir veya destek gösterir
  • Senin derdin üzüm yemek değil , bağcıyı dövmek heralde...

edit: Offf bea. Edebiyat yaptım yine
  • Harbi iyi laf etmişsin. Birazda laf sokmuşsun :) Üzümü yiyim o zaman bağcıya teşekkür edelim dimi

Fikirlerinizi benimle paylaşarak yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: electronics

quote:

Orjinalden alıntı: ViRuS134

quote:

Orjinalden alıntı: electronics

burada bir yanlışlık mı var?
    http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1182 69$+kdv diyo

Bu GE versiyonu mu???

evet sitede öyle diyo, heralde bir yanlışlık var

arkadaşlar ısarla msı istiyorsanız ben dün eksadan aldıjm bir tane kadıköyden internet ile fiyat da doğru 69+kdv yanlışlık yok asusa kaldım muhabbeti olmasın sonra hem fiyatı asusun yüksek bu aralar msı piyasada olmadığı için tek kart asus zannediliyordu 9550 lerde ama artık msı tekrar piyasada ankarada gigatekte 100 adet varmış multimedya ile konuştum

yani 9550 alacaklar istanbuldan eksadan alabiliriz ben aldım ankara için gigatek fiyat aynı 69+kdv

msı bulamayanlara
  • 128 asus Game edition al ben kullaniorm gayt de ii ama işlemcinin ii olmasi gerekio çünkü ati ekran kartlari cpu fazla yüklenio nvidia okardar yüklenmio anlican işlemcinin ii olmasi şart bence celeron 1,7 genede ii ama bi p4 3000 taksam düşünmesibile akillara zarar
  • Pentium 1.7 kullanıyorum. Bi sorun olmaz heralde. 256 ram takılı fakat +512 daha eklicem
  • $imdi ilk önce $unu söyleyeyim , 256mblıkların overclock olmadığını söyleyeyim. ßir 9550GE 128mb lık alırsan %100GPU overclock %70 ram overclock edebilirsin. Yani her yönden 9550GE 128mb daha iyi .

Asus 9950 Game Edition
  • ya panorama harem diğer açtığın forumda sdram var demiştin sen bence ekran kartı araştıracağına önce makineni bir modifiye et derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: luckstrike

ya panorama harem diğer açtığın forumda sdram var demiştin sen bence ekran kartı araştıracağına önce makineni bir modifiye et derim.

Açtığım başlık sayısı 2 Biri zaten ram üzerine Yenilik düşünsem zaten ekran kartı alacağımı söylemem
  • 256 MB'lıkk 9550 olması
    512 MB 'lık 6800 le olması gibi bi şey.

sadece kandırılıkçılık yani. no performance
  • ben sd ram kullaniyorm sizce o\c de ekrankarini etkilermi yani ddr olsa sizce daha ii olur dimi
    512 SD RAM KULLANİYORM..?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.