Şimdi Ara

asus 9550 ek.kartı aldım-yanıldımmı acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar,Gold bilgisayar dan 128MB Asus 9550GE TD128 bit(kutusunda böyle yazıyor), aldım,Fakat herhalde bana 9550SE modelini verdiler.

• pcdepo.com varken neden golddan aldın kı
  • Bende bilmiyorum fakat forumda aynı soruyu resimlerle gösterdim, acaba yanıldımmı cevaplarsanız sevinirim.
  • sakın alma git değiştir kartı se nin saat hızları daha düşüktür fiyatıda tabi nı fiytı almamışlardır umarım
  • fiyat olarak asus 9550GE TD nin fiyatı yani 85 Dolar verdim.
  • arkadaşlar,Bugün Gold bilgisayar dan 128MB Asus 9550GE TD128 bit(kutusunda böyle yazıyor), aldım,Fakat herhalde bana 9550SE modelini verdiler.Kartın Üstündeki büyük transistörler 5 taneydi,oysa çeşitli sitelerde gördüğüm modellerde 9550GE TD nin üstünde 6 transistör vardı.Alttaki resimden üstteki olan benim aldığım kartdı,acaba yanılttılarmı beni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego -- 4 Ekim 2004, 22:35:53 >
  • aradaki ram farki da acikca gorunuyor.
  • biran önce değiştir
  • zaman geçmede değiştir
  • deiş çabucak...
  • Arkadaşlar 9550GE TD modelinin en sağdaki (resimde görülüyor) metalik transistörleri 2 tane mi olmalı.Benim aldığım kartta bir tane bu transistör(tam emin olmak için soruyorum).Zaten yarın bu kartı gidip kafalarına vuracam..
  • kardeş bak bakalım kaç bit test ed nedir ne değildir
  • git değiştir hemen...
  • koş çabuk vakit geçirme
  • Arkadaşlar,kaç bit olduğunu nasıl test edeceğim,aida32 ile baktım,sadece 128 mb memory size'ı gösteriyor.kaç bit olduğunu göstermiyor.
  • göstermesi lazım aida nın ram özelliklerinde yol genişliği diye yazar
  • birde kutuda 128 bit yazısını şöyle tırnağınla bi yokla bakalım sonradan yapıştırma sticker mı yoksa kutuya normal matbaa basımmı bazı hırtlar kutuya stickerı yapıştırıp kandırıyor akıllarınca insanları
  • asus sitesinden bakabilirsin.senin kartın ön yüzünde 2 ram çipi varsa (toplam 4) 64 bittir.sitede yazan bilgileri kanıt olarak gösterbilirsin.
  • ver şu kartı geri hemen bırak aida32 yi
  • bencede hemen geri ver..
    pcgoldmu iyyy... midem kalktı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.