Şimdi Ara

Asus 5450 Hiç Kullanılmadı 512 Mb DDR3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllar önce yedek kart olarak almıştım hiç kullanmadım sadece deneme amaçlı bakıldı.Orjinal kutusunda.
    Pazarlık ve takas düşünülmüyor.

Fiyat : 80 Lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeSioN -- 27 Ekim 2019; 14:58:31 >

• kullanılsa hatta extreem oc yapılsa nolcakki hocam kartın performansı ortada bisürü 4850 vs lar o fiyata yakın var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

kullanılsa hatta extreem oc yapılsa nolcakki hocam kartın performansı ortada bisürü 4850 vs lar o fiyata yakın var zaten.
    Siz 4850 alabilirsiniz hocam ben ilanımda bir anormallik göremedim.Kartı bozulmuştur, yedek kartı yoktur uygun yollu 1-2 hafta idare edecek kart arıyordur veya oyun filan oynamıyordur bir ucuz kart lazımdır ihtiyacı olanın işini görür aksi bir yazı yazmadım oraya.o.c filan nereden çıkarttınız ya da başka kartlarla neden kıyaslama ihtiyacı duydunuz orasını anlamadım.
  • Neden insanların ilanları için böyle ilginç yorumlar yapılıyor anlamıyorum arkadaş kendince uygun gördüğü fiyatı ve durumu belirtmiş hayır neden yani hayırlı satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only_Extacy

Neden insanların ilanları için böyle ilginç yorumlar yapılıyor anlamıyorum arkadaş kendince uygun gördüğü fiyatı ve durumu belirtmiş hayır neden yani hayırlı satışlar
    forum kurallarinda haberin yok once ogren sonra yorum yapmaya calis ilan yoruma acik bende yorum yaptim seni zerre ilgilendirmez igrencligi kendi cahilliginde ara sadece bu fiyati haketmiyor isin ozu bu
  • İğrençlik cümlesi nerede geçtiği görmedim kendi yorurmumda ama sen baya Bi cahillik konusunda olayı aşmışsın.

• 80 liralık kartın her yanı pahalı olsa ne olur? 4850 yerine 5450 yi her türlü tercih ederim, en azından az elektrik harcar. ayrıca 5450 nin arıza yapma ihtimali çok daha az. 4850 alıp zaten dinozor karta bir de güç kaynağı masrafı yapmaya değmez. fan gürültüsü de cabası 5450 de fan gürültüsüde yok.
  • Kardeş üzerindeki çıkışlar nelerdir, bir dsub, bir dvi, bir de hdmi olan bir kartmıydı bu?
  • urun duruyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bugra_5211

urun duruyor mu ?
    Evet duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.