Şimdi Ara

ASUS 27' PG278QE ROG SWIFT 1Ms 165Hz 2K WQHD HDMI DP G-Sync

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ASUS 27" PG278QE ROG SWIFT 1Ms 165Hz 2K WQHD HDMI DP G-Sync

Satılmıştır

Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Ekim 2021 Satıldığı Şehir : Gaziantep Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• acaba sizde okuyormusunuz i aşşagıya indiğiniz zaman TEŞHİR VE PİKSEL MEVCUTTUR yazıyor o ilanda . Lütfen okumadan saldırmayın herkese. Sizede iyi günler @L3ON-

• zetnacim kullanıcısına yanıt

Haklısınız, ben sadece "spesifik" olarak aynı model için örnek babında atmıştım ama yazı gözümden kaçmış. Benim hatam, bunun için özür dilerim.

Gel gelelim, bu "link"in benim hatam olması fiyatın fahişliğini değiştirmiyor, zira ürününüz eski bir model, güncel olarak sitelerde bulunmaması veya absürt fiyatlarda olması olağan bir durum.

Kıyaslama olarak örneklendirmek gerekirse;

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27aq-1ms-165hz-wqhd-ips-g-sync-hdmi-dp-gaming-monitor.html

Neredeyse yine aynı fiyata, ürünün daha güncel bir versiyonu olan "VG27AQ" modeli alınabiliyor, üstelik IPS panel. Kısaca ilandaki üründen bariz şekilde üstün bir model olan bu ürünün, sıfır, isme faturalı ve garantili şekilde Vatan Bilgisayardan alınması neredeyse aynı fiyata denk geliyor :)

Veyahut, yine aynı özellikleri sahip ancak bu sefer de yine TN'den daha iyi bir panel olan VA panelli msi'dan "G27CQ4" versiyonu 4'te 3'ü fiyatına alınabiliyor;

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g27cq4-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-curved-qhd-monitor-p-HBV00000S1IVV?magaza=Premium%20Printertoner

Bunlar gibi daha bir çok örnek verilebilir, aklıma gelen 2 tanesini göstermek istedim sadece.

Size veya ürüne karşı bir garezim yok ancak fiyatınız çok uçuk.

Umarım değinmek istediğim noktayı anlamışsınızdır.

Tekrardan, hayırlı satışlar dilerim.

Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L3ON- -- 23 Ocak 2021; 20:2:39 >

• Teşekkürler. Ürünüm piyasada 5k ile 6k arasında bir fiyat sklasında o yüzden fiyatını bende oyle belirledim . Almak istemeyen arkadaşlar diğer secenekleri tercih edebilirler . bin lirayada monitor var 10 bin lirayada her markada da fiyatlar değişiyor tercih meselesi.

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-pg278qe-rog-swift-1ms-165hz-2k-wqhd-hdmi-dp-g-sync-gaming-monitor.html?utm_source=search&utm_medium=278qe&utm_campaign=278qe

mağazalardan 4500 tl ye alabilirsiniz bu arada. en uygun fiyat olan budur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.