Şimdi Ara

ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
11
Favori
54.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

valla site üzerinden ki alıcıları kullanım sonucu ölü pixelleri,panelde ki ışık sızmalarından dolayı geri iade edip bazıları yenisini almış bazıları başka monitörler almışlar keza ilk üretim parti bandı oldukları için olabilir fakat 27950DS monitöre nazaran mat olarak çıkarılan VG278H işin açıkcası pede tatminkar değil..(bana göre)

arkadaşım sen konuya vakıfmısın.............. VG278H..........bahsetmiyoruz............ MX279H............. bahsediyoruz karıştırdın galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetronom

quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

valla site üzerinden ki alıcıları kullanım sonucu ölü pixelleri,panelde ki ışık sızmalarından dolayı geri iade edip bazıları yenisini almış bazıları başka monitörler almışlar keza ilk üretim parti bandı oldukları için olabilir fakat 27950DS monitöre nazaran mat olarak çıkarılan VG278H işin açıkcası pede tatminkar değil..(bana göre)

arkadaşım sen konuya vakıfmısın.............. VG278H..........bahsetmiyoruz............ MX279H............. bahsediyoruz karıştırdın galiba

bende zaten VG278H sorunlu dedim! konu başlığında ki asus modeli için bişey demedim..
  • 27 aralık 2012 tarihinde vatan topkapı mağzasından aldım o günden beri oyun,film bakıyorum bir sorun görmedim ne gecikme nede bulanıklık herşey bana göre çok iyi çıktı eski monitörüm samsung 22 BW 226 acaba aklıma geldi memnun olmayanların ekran kartları ati'mi acaba benim ekran kartım GTX 480 ....
  • Bu monitor ev kullanicilari icin son derece guzel her acidan. Gonul rahatligiyla alinabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgnday -- 30 Mart 2013; 16:31:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-mx239h-23-mx239h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64393#allImages
    http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/benq-vw2424h-24-vw2424h-genis-ekran-va-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=60880

ikisi arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz? oyunda oynıcam, filmde izlicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 30 Mart 2013; 18:00:00 >

• 2 gün önce aldım. 22" tn panelden buna geçmek müthiş bir deneyim oldu. ips panel sayesinde fotoğraf makinasını değiştirme niyetimden vazgeçtim. kalitesini daha iyi anladım. düşünenlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starless -- 1 Nisan 2013; 11:04:40 >
  • Bende bugün vatan bilgisayardan sipariş verdim. Gelmesini bekliyorum. Beklenti büyük umarım yanıltmaz :)
  • ben de sipariş verdim bakalım
  • Arkadaşlar bu monitör için 27 inçten başka seçenek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Arkadaşlar bu monitör için 27 inçten başka seçenek yok mu?

23 inch olan modeli mx239h var vatanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: One~

quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Arkadaşlar bu monitör için 27 inçten başka seçenek yok mu?

23 inch olan modeli mx239h var vatanda

Ben neden göremiyorum acaba?
  • bu monitör bir harika.........
  • Oldukça uzun bir süredir ilk kez aldığım teknolojik bir üründen fazlasıyla memnun kaldım. Ki hele ben kolay kolay monitör beğenmeyen cins birisi olarak (gerçi cinsliğim yaptığım işlerden sebep gözümün algısının normal bir insana göre artmış olmasından sebeptir)
    oldukça memnun kaldım MX279H'dan. Sadece ses konusunda elimdeki Philips'ten zayıf kalıyor o kadar ki ben zaten hoparlörlerini kullanmıyorum. Fakat yine de masamda bu ekran sayesinde Bang&Olufsen logosu görmekten de keyif almış oluyorum
    Çizim, video gibi işler için kullanacaksanız kesinlikle öneririm ki gerçek IPS panel olması renk bozulmamalarını engellemiş oluyor siz bakış açınızı değiştirseniz de bu büyük artı. Tasarımına diyecek laf yok ki ben zaten tasarımına vuruldum ilk başta
    Oyuncu arkadaşlar oyun için pek uygun olmadığını söylüyorlar ama doğruluk payını bilemiyorum. Orta seviye ekranlar arasında bence en iyisi hele ki iş amaçlı kullanacaksanız renk derinliği ve doğruluğu ve detaylı ayarlarıyla şiddetle tavsiye ederim.

• arkadaşlar forumdan beni bilenler bilir. 2-3 sene önce 27 inch lg m2794d monitör almıştım ve bu monitör ile ilgili inceleme yazmıştım.Dün canım sıkıldı vatanı gezerken bu monitörü gördüm ve marka hastalığı olduğu için bende asus dikkatimi çekti fakat bang&olufsen yazısı görünce dedim bu monitör güzel olabilir diye..ve oracıkta aldım monitörü(ihtiyacımda yok halbuki) sonrasında eve geldim kurdum öncelikle;

1)çok ince
    2)çerçevesiz oluşu
    3)bang&olufsen hoperlör sistemi--2x3watt ama fena değil güzel çıkıyor kaliteli sesi(harman kardonlar gibi çıkıyor)
    4)çok estetik oluşu

gibi nedenlerden dolayı vuruldum bu cihaza...Çok oyun oynamıyorum,biraz film izlerim nette dolaşırım,kaliteli bir görüntü istiyorum diyorsanız alın.

Ama aldıktan sonra aman şu monitör bilmem kaç milisaniye filan diye karşılaştırmayın alın keyfinize bakın.benden tavsiye.Çok güzel bir monitör

• monitörü alalı 2 gün oluyor.henüz bir şikayetim yok.oyun yüklü olmadığı için deneyemedim.kasa tasarımı çok şık,22 monitörden sonra devasa geldi ama göz alışıyor şu an bir sıkıntı yok.umarım ileride de olmaz.

verdiğiniz resimde,ortam tam karanlık değil ama söylediğiniz gibi bir duruma rastlamadım.arka plan resmi yaptım yine problem yok.tam karanlıkta tekrar denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A35A

Artik firmalarin 1440p ye gecmesi lazim 27 inchde.

Bu arada bende 1440p monitor var IPS ama ne ghosting nede baska bir sorunu var. Gayet hizli bir panel.

BF3 de serverlari genelde aglatiyorum

Altınızda TİTAN ohh ,sonra gelsin tabi 1440p monitörler, vur patlasın çal oynasın, daha 1080p ye 660ti ile ultrada anca oynıyoruz o da 0xmsaa

• Yarın kısmetse alıyorum 23 mx239h , o kadar inceledik , sizinde görüşlerinize baktık , karar verdim gitti
  • Vatan Bilgisayar dan urun geldi sol alt kosesinde ölü piksel mi olup olmadigini anlayamadigim leke gibi birsey cikti. 2. Sorun da ekran siyah oldugunda ekranin orta alaninin cok yerinde siyah piksellerin arasinda kirmizi kirmizi noktalar var. Urunun icine bu sorunlari yazarak iade yada degisim yapmak istedigimi belirten not koydum. geri gonderdim. Paket kendilerine ulastigi zaman bana ulasilarmi acaba? Vatan da degisim islemleri nasildir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafe13 -- 27 Nisan 2013; 6:59:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.