Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

asus 128 mb 9550 ge ye terfi

6
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> asus 128 mb 9550 ge ye terfi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    174 Mesaj
    128 mb nvidia mx440 (128 bit default hız:274/330) olan ekran kartımı asus 128 mb ati 9550 ge (128 bit ile değiştirmek istiyorum.performans olarak bi artıs olurmu onu merak ediyorum.cunku 9550 ninde hızı defaultta 250/400 yani işlemci hızı daha düşük .ama forumda iyi bi kart olarak bahsediliyor.yani bosuna yeni kart almıs olmım .yorumlarınızı bekliyorum

|
    |
    Bence almalısın.4 kat hızlı bir kart.
    |
    |
    alınca overclock edeceksin zaten , mx440 tan sonra görüntü ve hız farkını baya hissetceksin..
    |
    |
    |
    |
    Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    MX440 ile çok fark eder. Overclock yapınca özellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX[TUR] -- 24 Eylül 2005, 12:59:00 >
    |
    |

alınır bu kart alınır.benım alma sebebım aslında 6600 lerın fıyatı ucuzlayana kadar bıraz benı oyalaması.bu zaman ıcınde yetecek bır kart
    |
    |

• Teğmen
    174 Mesaj
    saolun arkadaslar yorumlar için
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
haberler
üniversite
SEO
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.