Şimdi Ara

Asus 1050ti Vatan Gece Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el bu fiyata bulamadım kaç gündür. Sizlerin de haberi olsun istedim. Buyurun;

ASUS GeForce GTX1050 Ti GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - 779 TL
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1050-ti-gddr5-4gb-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti-26341.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeymen8 -- 7 Kasım 2017; 22:53:11 >

• 707 TL Inno3D GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128 BIT DP HDMI DVI TWIN X2

https://www.tekramarket.com/urun-detay/AE00000001
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Asus mu daha iyi bu mu? Çekirdek farkı vs bir şeylerden bahsediyolardı. Asus'u çok metheden gördüm forumlarda. Ondan Asus diye bekledim epey. İkisi de aynı kart diyebilir miyiz? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın.
  • ikinci el herşey pahalı zaten.sıfır her zaman daha ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen 1700 + x370 e istedikleri fiyata,n11 den daha ucuza sıfırı mal ediliyor. Kafayı yemiş millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedense önceleri tum ucuz urunler vatanda olurdu.

simdi en pahali orada bulunuyor

gecenlerde r7 240 160 tl ye aldiydik vatanda suan neredeyse 2 kat fiyatla satiliyor.

rx560 alacaktim 700e oldugunu gorunce riske girip tekra marketten 500 e aldim iyikide almisim tekra marketten az degil arada 200 tl fark vardi yani

hemde atmden havale yaptim daha 24 saat olmadan ertesi gun elime ulasti tekra market begenimi kazandi sahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Ryzen 1700 + x370 e istedikleri fiyata,n11 den daha ucuza sıfırı mal ediliyor. Kafayı yemiş millet.

Birkaç gün önce 2700k ve 8gb ddr3 1600mhz ram'e 600 lira teklif ettim diye küfür yemediğim kaldı. O fiyata bulursan bana da haber verler falan :) Sahibinden de buldum attım sonra sen forum fiyatıyla sahibinden fiyatını mı karşılaştırıyosun, git referanssız al falan bişiler dedi. İyiki de almamışım zaten letgo'dan 2600k buldum 300 liraya.

Bunu yazacağımı hiç düşünmezdim ama ikinci el bölümü yerine letgo'dan alışveriş yapmak çok daha mantıklı şu an.
  • garantili r7 370 4gb 256 bit msi oc kartım var :D kutusunda yatıyor 450 den veririm isteyen varsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.