Şimdi Ara

Astsubaylık Taban Puanları Hakkında (Hava,kara ve deniz) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
22.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buraya maaş badrosu koyacak halimiz yok! ama bu iş uzadı ne kuzenm ne dayım değil benm öz ve öz BABAM Uzm-Çvş 2050 ytl maaş alıyor 18 yıllık jandarmada çalışıyor devletin verdiği miktar bundan düşk tabi ama tazminatlarla bu maaş artıyor(asayiş-arazi tzmntı...) düşünün astsubaylar babamdan daha üstün rütbe onlar da 2350 alıyor işte bu kadar!
    KİLİT!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayhak

buraya maaş badrosu koyacak halimiz yok! ama bu iş uzadı ne kuzenm ne dayım değil benm öz ve öz BABAM Uzm-Çvş 2050 ytl maaş alıyor 18 yıllık jandarmada çalışıyor devletin verdiği miktar bundan düşk tabi ama tazminatlarla bu maaş artıyor(asayiş-arazi tzmntı...) düşünün astsubaylar babamdan daha üstün rütbe onlar da 2350 alıyor işte bu kadar!
    KİLİT!!

evet, tabi kilit
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

quote:

Orjinalden alıntı: bayhak

buraya maaş badrosu koyacak halimiz yok! ama bu iş uzadı ne kuzenm ne dayım değil benm öz ve öz BABAM Uzm-Çvş 2050 ytl maaş alıyor 18 yıllık jandarmada çalışıyor devletin verdiği miktar bundan düşk tabi ama tazminatlarla bu maaş artıyor(asayiş-arazi tzmntı...) düşünün astsubaylar babamdan daha üstün rütbe onlar da 2350 alıyor işte bu kadar!
    KİLİT!!

evet, tabi kilit

sen no boş adamsın ya anca sırıtmayı biliyosn ama olmuyo öyle sırıtmayla madem konyla alakan yok o zmn yazma ciddi bişe konusuyorz anca sırıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayhak -- 4 Kasım 2008; 23:29:05 >
  • 2007 mezunları bu sene alacaklar mı acaba astsubay tanıdığınız yokmu arkadaşlar sorsanız
  • Subay olamayacaksan olmayacaksın.Yoksa bisey anlamazsın.Tabi bu dediklerim başarısı yüksek olanalr için.Şimdi yüksek puan alıpta astsubaylığa gidilmez heralde.
  • Sözeller tercih edebiliyormu askeriye ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: x264

Sözeller tercih edebiliyormu askeriye ?

Hava MYO ya giremezsin ...
  • benim eşitağarlık bende havacı olmak istiyorum babamda astsubay acaba bana çok puan gelirmi merak ediyorum bu arada babam 2000 ytl maaş alıyo yukarda bir maaş konusu olmuş
  • Hava astsubay Myo nun Web sitesi değişmiş sitede şöyle bir bilgi yer alıyor.

"Hava Teknik Okullar Komutanlığının "www.hsotem.edu.tr" alan adlı web sitesi 01 Ocak 2009 tarihinden itibaren "www.tekok.edu.tr" ve "www.tekok.tsk.tr" adreslerinden hizmet vermektedir."
  • Ben Anadolu Teknik Lisesindeyim. Kazanma ihtimalim nedir? Öss üzerinden mi tercih yapacağız? Taban puanı nedir ayrıca?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .iLK.

Ben Anadolu Teknik Lisesindeyim. Kazanma ihtimalim nedir? Öss üzerinden mi tercih yapacağız? Taban puanı nedir ayrıca?

MYO olduğu için öncelik tanıyorlar meslek liselerine ..bölümüne göre öss de alacağın puana göre girebiliyorsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: webisweb

quote:

Orjinalden alıntı: .iLK.

Ben Anadolu Teknik Lisesindeyim. Kazanma ihtimalim nedir? Öss üzerinden mi tercih yapacağız? Taban puanı nedir ayrıca?

MYO olduğu için öncelik tanıyorlar meslek liselerine ..bölümüne göre öss de alacağın puana göre girebiliyorsun...

Teşekkür ederim. Kafama takılan ufak birşey daha var. Şimdi ben denemelerden 210-220 civarları yapıyorum 1. Bölüm sayısaldan. 11. Sınıftayım. (Ama 12.sınıfların arasında sanki bu sene girecekmiş gibi hazırlanıyorum). Okuldan 80+24 puan alıyoruz kendi bölümümüzü seçtiğimizde ; Astsubaylık da da 80+24 mü verilecek?
  • Ham puanla giriliyor.
    Çağrı puanı belirliyor okul.
    şöyle ki okulun web sitesinden veriliyor bu bilgiler.
    ben bir tane buldum 2007 nin puanları
     Astsubaylık Taban Puanları Hakkında (Hava,kara ve deniz)

bu her sene değişiyor.
  • 230

Az puanda değil hani...

11. Sınıfım. Ancak Dershanede 12 ler ile Öss ye bu sene girecekmiş gibi hazırlanıyorum. Denemelerim 200-210 civarları ve çok düşük. En az 250 felan lazım. Bir umut askeriye dedim ama onunda 250 den pek bi aşağı kalır yanı yok :)
  • bir ara assubaylara subaylığa geçme şansı falan tanımışlardı o konu neydi ? devam ediyormu hala?

--------
    Bütün Dosyalar Bedava
    http://ingilizcecanavari.blogspot.com/
  • quote:

Ham puanla giriliyor.

bu her sene değişiyor.

düz lise sözel çıkışlı öğrenciler tercih edebilirmi?
  • bu konu hakkında ilk elden bilgi almak istiyorsanız astsb çvş'a sorun yani bana
    merak ettiğiniz şeyleri pm atabilirsiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: x264

quote:

Ham puanla giriliyor.

bu her sene değişiyor.

düz lise sözel çıkışlı öğrenciler tercih edebilirmi?

hava AStsubaylığı SÖZEL yani Sosyal çıkışlı öğrenciler tercih edemiyor.
  • beyler astsubaylıktan subaylıga geçiş belli bir yılı doldurduktan sonra üniversite mezunu olursanız bi sınava tabi tutuyorlar ve geçiyorsunuz

tam ve net bilgi isteyen pm atsın babama sorar tam ögrenirim bende
  • subaylık yada astsubaylık hiç hoşuma gitmeyen meslekler.ömür boyu askerlik yapmak hoşunuza gidiyor ise , tercihlerinizde bulundurun.ama askeriyede hayat çekilmez.en iyisi sivil hayat
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.