Şimdi Ara

Astsubay Meslek Yuksek Okulları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> Astsubay Meslek Yuksek Okulları!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    134 Mesaj
    Selamlar arkadaslar.

Forumlarda bir cok yerde arastırmıs olmama ragmen, Hava Astsubay Meslek Yuksek okulunun YGS de hangi puan türüyle öğrenci alacagını bulamadım.

Bu konuda bilgisi olan varsa bir cevap verebilir mi?

Bunun haricinde; Sözel bölüm öğrencisiyim dogal olarak eşit ağarlık puanımda fena değil.
    Sözel bölüm öğrencisi için gidilebilecek Astsubay Meslek Yüksek Okulları hangileridir?

|
    |

Orijinalden alıntı: Lost_Boyx

Selamlar arkadaslar.

Forumlarda bir cok yerde arastırmıs olmama ragmen, Hava Astsubay Meslek Yuksek okulunun YGS de hangi puan türüyle öğrenci alacagını bulamadım.

Bu konuda bilgisi olan varsa bir cevap verebilir mi?

Bunun haricinde; Sözel bölüm öğrencisiyim dogal olarak eşit ağarlık puanımda fena değil.
    Sözel bölüm öğrencisi için gidilebilecek Astsubay Meslek Yüksek Okulları hangileridir?

arkadaşım bu okullar için herhangi bir puan türünde barajı gecmen yeterli olacaktır önemli olan mülakatlar
    ama sözel bölümden hiçbir askeri okul almıyor diye biliyorum sitelerde gerekli açıklamalar bulunmakta
    KARA HARP:EA ve SAYISAL DENİZ VE HAVA HARP:SADECE SAYISAL MESLEK YÜKSEK OKULLARI :EA VE SAYISAL
    BÖYLE OLMASI LAZIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Res+ -- 13 Mart 2010; 16:02:20 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.