Şimdi Ara

Astronotların İtirafları.... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yazdıklarından anlaşıldığı üzere atış serbest.
    Atmak serbest madem ben tercihimi şu yönde kullanıyorum.
    ''Bir zamanlar medeniyet çok ileriydi ve büyük bir felaket oldu insanlar/medeniyet sıfırdan başlamak zorunda kaldı. O günün teknolojisi ile yapılması mümkün olmadığ iddia edilen bütün herşeyi (bu günün teknolojisi ile yapılamıyor olması diye birşey yok, açıklama getirilemiyor. Las Vegasta çok daha büyükleri var piramitlerin. Araplar'ın kuleleri ise bulutlara değmek üzere ve sen hala bugünkü teknoloji ile yapılamıyor diyorsun. Çocuğum bunları size kim ezberletiyor?) bizden daha ileri medeniyet seviyesine gelmiş felaketten arta kalanların kalıntısı olabilir.''
    Bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castorpollux -- 18 Aralık 2010; 21:07:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralge

Uzaylı diye bildikleriniz maalesef "Cin" lerdir , ister kabul edin ister etmeyin ,
    ateşten yaratılan bu varlıkların insanların zaaflarını kullanarak eğlence düzenlediklerini düşünmemek elde değil..

Uzaylı denilen şeylerin varlığından emin miyiz ki?
  • Konu nerden nereye gelmiş ... Alt tarafta zaten konu var bilimin bilmediği adında oraya dökün içinizi
    Konuya gelirsek önceleri ben de inanmıyordum ama 2 kere şahit olunca artık yalnız olmadığımızı anladım
  • bence dediğiniz piramitler o halka gönderilen peygamberlerin eseri olabilir.biliyoruz ki peygamberlerin çeşitli yetenekleri vardı.hayvanlarla konuşabilme,diritebilme vs.belki mısırlılarada teknolojiyi bilen nasıl diyeyim zamanımızdaki teknoloji o zaman bulan peygamber gönderilmiştir.mısırlılarda bu bilgileri öğrenip kötü amaçlarla kullanınca helak olmuşlardır.bir yerde okumuştum.bizden önceki insanlar bizim teknolojimizden kat kat üstünken dünyada nükleer savaş çıkmış ve bütün insanlık yok olmuş deniyordu.hatta nükleer patlama olmuş bir yerdeki toprakla dünyanın öbür ucundaki hiç nükleer patlama tespit edilmemiş bir yerdeki toprak uyuşuyordu.kırmızı mı ne renkteydi.yanlış hatırlıyorsam düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soho

fazla birşey yazmayacağım aslında bir hususu dikkat çekmek istedim..

ışık hızı; sn. de 300.000 km. dir..bir ışık yılı da; ışık hızının bir yılda aldığı mesafedir,
    görünür evrenin sadece YARI ÇAPI 14 milyar ışık yılı dır..bu büyüklüğü kafanızda canlandırabilirseniz canlandırmayı deneyin.

düşününce insanın aklının alamayacağı bu kadar geniş bir evrende sadece bizler olamayız, bunu kesin ispatlayamıyorum ama kesin inanıyorum.

bence kesin inanma çünkü yanlış düşünüyorsun. isterse 500 milyar ışık yılı olsun bu 1 tane dünya olmadığını kanıtlamaz
  • Konu ilk içeriğinden baya sapmış olmasına rağmen şu videoyu da ekleyeyim:

http://www.youtube.com/watch?v=XlkV1ybBnHI

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.