Şimdi Ara

Astronotların İtirafları....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • oguz_19811981 (16 mesaj) ogh (10 mesaj) neommy (6 mesaj) TIGERSHARK (4 mesaj) Kraven (4 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Kültür ve Bilim >> Kültür, Güncel ve Tarih >> Güncel >> Astronotların İtirafları....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3001 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İlginç konulara devam

http://ufoloji.net/ufo-forum/2429/astronotlarin-itiraflari

bunlarda nasanın kendi logosuyla yayınladığı görüntülerde uzayda beliren ilginç ışıklar

http://www.youtube.com/watch?v=gGB_nbtnQkw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=b0oMzaUgp4U&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=vHjWX2bHibc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hi6NxSs_KWk&playnext=1&list=PL9DB7E1CA1BA6AA2A&index=11

http://www.youtube.com/watch?v=uE_Y2Z67Tx8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=57rIP0kGsT0

http://www.youtube.com/watch?v=erDvfVWOjGE

Bir görüntü daha vardı ISS personeli istasyonun penceresinden bir ışığı takip ediyorlar ışık öteki tarafa geçince personelde otarafa doğru hücum ediyorlar bu görüntüyü hatırlayan varmı ? varsa bir link lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 17 Kasım 2010; 11:33:56 >

|
    |

• Teğmen
    128 Mesaj
    Başka yokmu yav böyle kanıtımsı vidyolar?
    İlgimi çeken bi konu ama gece uğraşılmıyo. :)
    |
    |
    arkadaşlar verdiğim linkteki videoyu izleyin telsiz konuşmalarında discovery aracı uzaylı gemilerinden bahsediyor ilginç bir video

http://www.youtube.com/watch?v=C9runNgtTb0&feature=grec_index
    |
    |
    ilginç. Ben uzaylıların olduğunu ya da olmadığını söylemiyorum ama şuna dikkat çekeyim dedim. Şimdi bu uzaylılarla ilgili verdiğiniz bu forum linkinde bir astronotun vermiş olduğu bilgide şöyle bir yazı ile karşılaştım.
    "Ben daha sonra, dünya üzerinde olağanüstü bir olaya tanık oldum. Bu olay birkaç ay önce Florida’da oldu. Bahsedilen bölgede kendi gözlerimle alevler tarafından küle çevirilmiş bir arazinin orta yerinde uçan bir cismin yere indiğini gördüm. Araçtan bazı canlılar çıktı. Topoğrafya üzerine çalışma yapılıyor gibi görünüyorlardı, bir parça toprak alıp büyük bir hızla gözden kayboldular. Biliyorum ki hükümet, halkın panikle verebileceği bir reaksiyondan ötürü, bu olayı tüm basın kuruluşlarından gizledi".
    Bunu yapabilecek uzaylılar varsa bizden kesinlikle daha büyük bir teknolojiye sahiptirler.Bu teknolojiye sahip uzaylılar sanırım bizden korkmazlar.çünkü sahip olduğumuz teknojiyide biliyorlardır. Benim anlamadığım neden bu uzaylılar byük bir şehre gitmiyorlar da kıytı köşelerde ya da insanların daha az yaşadığı yerlerde bulunuyorlar? Ayrıca ben bi uzaylı olsam ilk araştıcaklarım arasında insanlar olurdu. Bunu yapmak içinde kalabalık bir yerden insan toplamak olurdu. çünkü en kolay şekilde böyle olur. ayrıca siz diyebiirsiniz ki uzaylılar bize farkedilmeden bunları yapıyorlar. Bence farkedildiklerini anlıyorlardır.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    fazla birşey yazmayacağım aslında bir hususu dikkat çekmek istedim..

ışık hızı; sn. de 300.000 km. dir..bir ışık yılı da; ışık hızının bir yılda aldığı mesafedir,
    görünür evrenin sadece YARI ÇAPI 14 milyar ışık yılı dır..bu büyüklüğü kafanızda canlandırabilirseniz canlandırmayı deneyin.

düşününce insanın aklının alamayacağı bu kadar geniş bir evrende sadece bizler olamayız, bunu kesin ispatlayamıyorum ama kesin inanıyorum.
    |
    |
    görüntüleri boşveren arkiolojik kanıtlara eğilin , nasca çizikleri pirametler ve daha bir sürü kanıt sizleri bekliyor.
    |
    |
    Bu uçsuz bucaksız evrende tek zeki varlıklar Dünya gezegeninde yaşıyor.
    Tanrının Adem' e cezası bu evrende yalnız bırakmak olabilir.
    |
    |
    Evet ezan felanda okunuyor, uzayda tam şenlik curcuna! Ama bir tek Nasa'nın, gelişmiş ülkelerin dev teleskopları olanı biteni göremiyor/tespit edemiyor.

Astronotların itirafına gelirsek...
    Astronatlar ya halüsinojenik maddeler kullanıyorlar ya da uzayın yan etkisi olsa gerek.

Bir duvar ustasını, ''duvar benimle konuştu'' dediği zaman ne kadar ciddiye alıyorsak, bir astronotuda ''ben uzaylıları gördüm'' sözü o kadar ciddiye alınmalıdır.
    |
    |

Dünyanın bütün karanlık güçlerine karşı verilen bir destandır Benim Kavgam!
  • Binbaşı
    1012 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bir de aksini düşünün.
    Bu uçsuz bucaksız evrende tek zeki varlıklar Dünya gezegeninde yaşıyor.
    Tanrının Adem' e cezası bu evrende yalnız bırakmak olabilir.

iyi de bizim suçumuz ne!

hani adil idi!

bir de bize adil ol diyor!

bu arada rasgele bir şempaze, milyonlarca insandan daha iq lu olabiliyor...
    |
    |

YGS doğru cevap bulma kodu:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=48085231
  • Yarbay
    3001 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    valla arkadaşlar onu bunu bilmem discovery mekiğinin astronotunun telsizden yaptığı konuşma çok dikkat çekici
    |
    |

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

valla arkadaşlar onu bunu bilmem discovery mekiğinin astronotunun telsizden yaptığı konuşma çok dikkat çekici

uzaydaki nesneler arası mesafeler ile karşılaştırıldığında yok denebilecek kadar dünyadan uzaklaşıp da dünyadan görülemeyen olaylara tanıklık edilmesini tutarsızlık olarak görüyorum.

benzer olduğunu düşündüğüm bir yaşantı:
    askerde bir gün bir asker sabaha karşı nöbette kesik başlı gelin görür.
    izleyen günlerde bir çok asker daha aynı saatlerde kesik başlı gelin görmeye başlar,
    gören askerler, bilinçsiz, aşırı korkmuşi şok halinde hastaneye kaldırılır,
    durum kışlada sorun çıkartacak noktaya gelir, ne de olsa herkesin elinde silah var,
    komutan bir gün yeter artık der ve askerleri toplar,
    emir verir: "emir veriyorum bundan sonra kimse kesik başlı gelin görmeyecek, gören olursa emre itaatsizlikten mahkemeye gidecek, askerliği uzayacak!"
    o emirden sonra artık hiç bir kesik başlı yada başı sağlam gelin görülmez,
    acaba asker mi emre uymuştur, yoksa kesik başlı gelin mi, hala bilinmez...
    |
    |

• Binbaşı
    1779 Mesaj
    yahu geçelim o görüntü bu görüntü diyelim hepsi uydurma biri bana nasca çiziklerinin mantıklı bir açıklamasını yapabilir mi onlar varlar ve binlerce yıldır geliyorlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

yahu geçelim o görüntü bu görüntü diyelim hepsi uydurma biri bana nasca çiziklerinin mantıklı bir açıklamasını yapabilir mi onlar varlar ve binlerce yıldır geliyorlar.

eline bir ip ve bir kaç kazık alan herkes bu tür çizgileri çizebilir.

yüzlerce kez denendi, siz de büyük bir plaja gidip ip ve bir kaç kazık kullanarak her türlü şekli çizebilirsiniz.
    (azıcık geometri ile, bir ip ve 2 kazık kullanılarak şimdiki matematik kitaplarında bulunan tüm şekillerin çizilebileceğini biliyorsunuzdur umarım.)

eğer işi gücü olmayan bir büyücü iseniz ve insanlara ölümsüzlüğü siz veriyorsanız, neler çizdirebileceğinizi tahmin edebilir misiniz?

üçgen, kuş, maymun, sinek, örümcek...

eğer bu çizgiler, uzaylılarla iletişim için ise ya da doğaüstü birilerinin işi ise çok ilkel değiller mi?

bakın, bu şekiller küçük bir alanı değil de tüm amerika kıtasını kaplasaydı bile, emin olun aklı başında hiç kimse bunların insan dışı kaynaklı olabileceğini söylemezdi.

içlerinde bir tane işlemci, hadi onu bırakın, transistör filan olsa her şeyi bırakırdık, emin olun...
    |
    |

• Yarbay
    7261 Mesaj
    quote:

Nasca düzlüklerini bilmem, ama Peru'da ki Dinazor Figürlü ICA taşları kadar büyük ve derin bir sahtekarlıksa incelemeyi FBI ve Interpol gibilerine bırakmak en doğrusu olur sanıyorum!
    Bu arada milyonlarcanın arasında doğru olan 1-2 tane varsa bunu bulmanın yolu Bilimlerdir!
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ogh

quote:

yüzlerce kez denendi, siz de büyük bir plaja gidip ip ve bir kaç kazık kullanarak her türlü şekli çizebilirsiniz.
    (azıcık geometri ile, bir ip ve 2 kazık kullanılarak şimdiki matematik kitaplarında bulunan tüm şekillerin çizilebileceğini biliyorsunuzdur umarım.)

eğer işi gücü olmayan bir büyücü iseniz ve insanlara ölümsüzlüğü siz veriyorsanız, neler çizdirebileceğinizi tahmin edebilir misiniz?

eğer bu çizgiler, uzaylılarla iletişim için ise ya da doğaüstü birilerinin işi ise çok ilkel değiller mi?

bakın, bu şekiller küçük bir alanı değil de tüm amerika kıtasını kaplasaydı bile, emin olun aklı başında hiç kimse bunların insan dışı kaynaklı olabileceğini söylemezdi.

içlerinde bir tane işlemci, hadi onu bırakın, transistör filan olsa her şeyi bırakırdık, emin olun...

komik olma bir ip bir kazıkmış sert toprağın o çapta yarılması ve kilometrelerce uzunlukta ve çok muntazam çizikler bir ip ve kazıkla mı oldu şimdi , vay be dünyadaki bütün arkeologlar bunu düşünememişti , sen buldun helal olsun.Bu arada çiziklerin en büyüğü 65 km uzunluğunda ve çoğu hayvan figürlerinden oluşmakta ilginç olan şu ki o bölgede hiç yaşamamış olan bir tür maymunda o figürler arasında.Nasca çizgileri M.Ö. 200 ile M.S. 700 arasında tarihlendirilmektedir ve anlaşılması için yerden 60 metre yukarıdan bakılması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz_19811981 -- 25 Kasım 2010; 19:13:56 >
    |
    |

• Binbaşı
    1779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neommy

quote:

Nasca düzlüklerini bilmem, ama Peru'da ki Dinazor Figürlü ICA taşları kadar büyük ve derin bir sahtekarlıksa incelemeyi FBI ve Interpol gibilerine bırakmak en doğrusu olur sanıyorum!
    Bu arada milyonlarcanın arasında doğru olan 1-2 tane varsa bunu bulmanın yolu Bilimlerdir!

sahtekarlık mı internetten araştır bakalım gerçekten öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz_19811981 -- 25 Kasım 2010; 19:01:43 >
    |
    |

• Binbaşı
    1012 Mesaj
    kazıklarla toprağı yarmıyorlar, düz çizgi ve eğri çiziyorlar,

torağı yaran diğer ekip olmalı.

eski insanların taşsız yerlere piramit yapacak kadar zamanları olduğuna göre bunlar çerez olmalı...
    |
    |

• Binbaşı
    1779 Mesaj
    quote:

kazıklarla toprağı yarmıyorlar, düz çizgi ve eğri çiziyorlar,

torağı yaran diğer ekip olmalı.

eski insanların taşsız yerlere piramit yapacak kadar zamanları olduğuna göre bunlar çerez olmalı...

önemli olan niye yaptıkları neden yerden yüzlerce metre yüksekten bakınca bir anlam ifade edecek çizimler çizme zahmetine katlansınlar.

buna ne diyeceksin
    There are artifacts belonging to ancient Egyptian and Central American cultures that look amazingly like modern-day aircraft. The Egyptian artifact, found in a tomb at Saqquara, Egypt in 1898, is a six-inch wooden object that strongly resembles a model airplane, with fuselage, wings and tail. Experts believe the object is so aerodynamic that it is actually able to glide. The small object discovered in Central America (shown above), and estimated to be 1,000 years old, is made of gold and could easily be mistaken for a model of a delta-wing aircraft – or even the Space Shuttle. It even features what looks like a pilot’s seat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz_19811981 -- 25 Kasım 2010; 19:50:02 >
    |
    |

• Yarbay
    21622 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

komik olma bir ip bir kazıkmış sert toprağın o çapta yarılması ve kilometrelerce uzunlukta ve çok muntazam çizikler bir ip ve kazıkla mı oldu şimdi , vay be dünyadaki bütün arkeologlar bunu düşünememişti , sen buldun helal olsun.Bu arada çiziklerin en büyüğü 65 km uzunluğunda ve çoğu hayvan figürlerinden oluşmakta ilginç olan şu ki o bölgede hiç yaşamamış olan bir tür maymunda o figürler arasında.Nasca çizgileri M.Ö. 200 ile M.S. 700 arasında tarihlendirilmektedir ve anlaşılması için yerden 60 metre yukarıdan bakılması gerekir.

Belgeselde bu çizimlerin bir ayin için yapılmış olabileceği teorisini test edip ispatlamışlardı. Yani o zamanki teknoloji ile bu çizimleri yapmak mümkün.
    O bölgede rastlanmayan maymunun figürün olmasına şaşırmak ise eski insanların gemi yapmayı bilmedikleri bu yüzden uzak diyarlardan getiremeyecek kadar ilkel olduklarını kabul etmenin göstergesi.
    |
    |

• Binbaşı
    1779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

quote:

quote:

Belgeselde bu çizimlerin bir ayin için yapılmış olabileceği teorisini test edip ispatlamışlardı. Yani o zamanki teknoloji ile bu çizimleri yapmak mümkün.
    O bölgede rastlanmayan maymunun figürün olmasına şaşırmak ise eski insanların gemi yapmayı bilmedikleri bu yüzden uzak diyarlardan getiremeyecek kadar ilkel olduklarını kabul etmenin göstergesi.

ayinse kime , kendilerinden üstün gördükleri gökten araçları ile inen ilahlarına mı çünkü çizimlerin yerden anlaşılması imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz_19811981 -- 25 Kasım 2010; 19:54:00 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Sohbet
SEO
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.