Şimdi Ara

ASTRO A50 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
6.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar soyle oyun ve film icin iyi bir kulakik oneriniz var mi ? Su anda steelseries 9h kullaniyorum ama sesi az geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptak

quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

cahillikten oluyorsun benide bol bol gulduruyorsun aynen devam :) hala youtube diyor senin adini bilmedigin duymadigin firmalarin gaming headsetlerini sen 10 liralik kulakici ile muzik dinlemeye calisirken test ediyordum ben. astronun kulakligi ust duzeydir. en iyi degildir. sen biraz forumda arastir bunlari benim mesajlarimi oku bol bol bu konuda biraz bilgilen. bosver youtube falan turkce yazilanlari algilayamiyorsun daha.

Ahuaha. Cahillikten ölüyorsun diyor, kimin cahil olduğu belli koç, kasma. Evet, YouTube diyorum. Orada bu kulaklığı kullanıp da ses kalitesinin berbat olduğunu söyleyen çok kişi var ve onlar fan değil senin gibi. Ulan sen neyin tribindesin? Benim adını bilmediğim duymadığım firmaların gaming headsetlerini ben 10 liralık kulakiçi ile müzik dinlemeye çalışırken test ediyormuş? Diyelim ki öyle? Ee bu seni review master mı yapar, bu neyin kafası? Ayrıca ben 10 liralık kulakiçi kulaklıkla müzik dinlemedim hiçbir zaman. Şu an Sony XB910 var müzik kulaklığı olarak ki beğenmedim. Ayrıca biz müzik kulaklıklarından değil, gamer kulaklıklarından bahsediyoruz. Gamer kulaklığı olarak da Sennheiser PC 363D var, yani bilip bilmeden çok ötme ordan. He canım he Astro'nun kulaklıkları üst düzeydir, o yüzden millet beğenmemiş değil mi? Küçük Astro fanboyu seni. Ulan Astro üst düzey olsa ne olacak? Kulaklığın üst düzey olması o kulaklığın kaliteli ses vermediği gerçeğini değiştirir mi? Elbetteki gamer kulaklıklarının kalite seviyesi belli bir oranda sınırlanacaktır fakat bendeki Sennheiser PC 363D ile pekâlâ da müzik dinleniyor yani. Bırak en iyi olmamayı, kulaklık dandik, dandik. Benim bir şeyi araştırmaya ihtiyacım yok, neyin ne olduğunu az çok biliyorum çok şükür. Sen git Astro'yu araştır biraz YouTube'daki gamer kulaklıkları kıyaslama videolarından içinde Astro A50'nin de bulunanların altındaki yorumlardan. He sanki kendisi çok çakıyor da kendi mesajlarını okuyup bilgileneceğim. Bir yürü git Allah'ını seversen. Sen Türkçe mi yazıyorsun ki senin yazdığını algılayamayayım, cahil herif?

sende nasil bir algi var hala anlayamiyorum. ama bos konusmaktan oteye gecemiyorsun. Ben en iyi sistem astro demedim astro dan daha iyilerde var. Senin o saydigin 363d den daha iyi oyun kulakliklari var. o youtube da gordugun videolardaki urunlerle senin burada saydigin urunlerin hepsini kullandim ben bak hepsini diyorum. 1 kere oyle takip kullanma degil. Hepsine sahip oldum ben bilmem anlatabiliyormuyum? yok ama anlamiyorsun. Biraz gir arastir forumda. Yazilarimi gorursun. youtubeda soyleymis boyleymis. Ingilizce seviyen ne durumda kim bilir daha burda turkce yazilani anlayamiyorken. Buda son cevabim sana.

• Konuyu biraz hortlatayım.
    Stereo ve dolby dıgıtal teknolojısının arasında nasıl bır fark oldugunu arastırmadan yorum yapanlar olmus.
    Astro a50 Teknolojı anketlerınde dunyanın en ıyı oyuncu kulaklıgı secılmıs.
    Demekkı bunu secen adamlar hi.çbirşeyden anlamıyor.3-4 ergen kotu yorum yapmıs yabacı sıtede kulaklık kötü oluyor.
    Arkadaşlar yapmayın:) Astro a50 den bahsedıyoruz.Boru değil
    Dünyanın en kalıtelı en sağlam ses kalıtesı en ıyı oyuncu kulaklıgı bu.
  • bende astro A50 icin cok dusundum ama alabilecek gucum yok malesef
    uzun zamandir aklimda 2. bir alternatif var;
    mixAmp gibi turtle beach' in dss1 yada dss2 urununu kullansak yine ayni islevi gorur mu acaba?
    aklimda xOne icin bunu almak var, tavsiye edermisiniz?;
    https://www.amazon.com/Turtle-Beach-Force-Gaming-Headset-Surround/dp/B006W41X18

• Merhaba arkadaşlar; Astro A50 ve Turtle Beach Elite 800x ben bu iki kulaklık arasında kaldım aranızda tavsiyesi yada iki kulaklığıda kullanan varmı? ASTRO A50
     ASTRO A50

• Beyler selam bende gaming kulaklık bakıyorum şuan ps4 kullanıyorum fakat xbox one da almayı düşünüyorum işin aslı hem her iki konsolda hemde pc de kullanabilicegim iyi bir gaming kulaklık bakıyorum

İlk baktıgım ürün turtle beach 500p baktım ama oda sadece playstation ve pc uyumlu sanırım dedigim gibi her yerde herşey ile kullana bilicegim bir kulaklık almak istiyorum astro 50 benim işimi görücekmidir fikirlerinize ihtiyacım var

Birde her iki konsolda çalışması için artı bir aparata ihtiyaç duyuyormu yoksa optik girişinden baglamak yeterli olucakmıdır çünkü astro num kendi sitesine girdigimde cihaz seçtiriyor siya modeli için sadece ps3/ps4 pc yazıyor birde hem xbox one hem de ps modeleri var onu seçtigimde sadece beya modeli çıkıyor karşıma kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabasaakall -- 3 Eylül 2016; 23:49:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpaydinalp

MERHABA ARKADAŞLAR YURTDIŞINDAN GETİRDİĞİM ASTRO A50 KULAKLIĞIM ŞU ANDA ELİME GEÇTİ TESTLER YAPIYORUM HERHANGŞ SORUNUZ VARSA YARDIMCI OLABİLRİM
    kardesım selam bende a50 var muthıs bır kulaklık yalnız sıkıntım var şarzı bıtınce kabloluya donmek ıstıyorum ps4 gırıs stereodan astroya fakat bendekı stereo jax a50 kulaklıga cok buyuk gelıyor bu hangı jaktır hangı markadır ve mumkunse bır lınk atarmısın selamlar teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Beyler selam bende gaming kulaklık bakıyorum şuan ps4 kullanıyorum fakat xbox one da almayı düşünüyorum işin aslı hem her iki konsolda hemde pc de kullanabilicegim iyi bir gaming kulaklık bakıyorum

İlk baktıgım ürün turtle beach 500p baktım ama oda sadece playstation ve pc uyumlu sanırım dedigim gibi her yerde herşey ile kullana bilicegim bir kulaklık almak istiyorum astro 50 benim işimi görücekmidir fikirlerinize ihtiyacım var

Birde her iki konsolda çalışması için artı bir aparata ihtiyaç duyuyormu yoksa optik girişinden baglamak yeterli olucakmıdır çünkü astro num kendi sitesine girdigimde cihaz seçtiriyor siya modeli için sadece ps3/ps4 pc yazıyor birde hem xbox one hem de ps modeleri var onu seçtigimde sadece beya modeli çıkıyor karşıma kafam karıştı

selam ben turtle beach aldım sattım astro aldım bende ps4 kullanıcısıyım auyrıca pc de var eger butcen varsa astroyu dusunmeden almalısın felaket muthıs bır kulaklık bugune kadar ben muzık dınlememıs oyun oynamamasımı dıyorsun tekrar edıyorum turtle beach ıle arasında resmen daglar taşlar yollar vadıler var umarım bu yorum yardımcı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: free_eagle

Merhaba arkadaşlar; Astro A50 ve Turtle Beach Elite 800x ben bu iki kulaklık arasında kaldım aranızda tavsiyesi yada iki kulaklığıda kullanan varmı? ASTRO A50
     ASTRO A50

alta yorum yaptım ben turtleyı aldım sattım bulaşma derım
    astro ıel arasında daglar taşlar var a50 kullanıyorum ıyıkı satmısım turtle beachı

• eyvallah hocam benim için yeterli bir yorum oldu..
  • free_eagle kullanıcısına yanıt
    bende zamanında incelemiştim bunları razer manowar aldım. astro a50 ile özellikleri aynı manowarın. yani manowar a50 ye rakip çıkarmış fiyatınıda uygun tutmuş. neticede arada çok fark olunca astrodan vazgeçtim. birde manowar 2016da çıktı a50 ise 2016nın sonunda yeniliyor kulaklığını hatta şimdiden satılıyor ön sipariş ile. bana a50 almak mantıklı gelmedi son çıkan model varken.

ancak turtlebeach 800 elite astro a50 nin rakibi değil. steelseries 800 ün rakibi zaten tipide adıda aynı incelerseniz.

astro a50 300$+kdv yurtdışı fiyatı, razer manowar 170$+kdv. astro a50 isteyipte fiyatını yüksek bulanlara razer manowar tavsiye ederim aynı özelliklerde. tutupta a50ye paranız yetmiyor diye a40 almanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 5 Ekim 2016; 15:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

bende zamanında incelemiştim bunları razer manowar aldım. astro a50 ile özellikleri aynı manowarın. yani manowar a50 ye rakip çıkarmış fiyatınıda uygun tutmuş. neticede arada çok fark olunca astrodan vazgeçtim. birde manowar 2016da çıktı a50 ise 2016nın sonunda yeniliyor kulaklığını hatta şimdiden satılıyor ön sipariş ile. bana a50 almak mantıklı gelmedi son çıkan model varken.

ancak turtlebeach 800 elite astro a50 nin rakibi değil. steelseries 800 ün rakibi zaten tipide adıda aynı incelerseniz.

astro a50 300$+kdv yurtdışı fiyatı, razer manowar 170$+kdv. astro a50 isteyipte fiyatını yüksek bulanlara razer manowar tavsiye ederim aynı özelliklerde. tutupta a50ye paranız yetmiyor diye a40 almanıza gerek yok.

merhaba sanırım bu konunun hortlakçısı benim ama kardeşim sana şu kadar diyim manowarada a50 yede sahibim hastalık benımkısı hem muzısyenım hem gamer hayatta cok fazla fanatııg oldugum baska bır muessese ve dal yok
    ama manowarla a50 yı bıraz kıyaslamak yanlıs olur evet manowar cok ıyı bir kulaklık sozum yok ben kullanıyorum ama a50 başka birşey.
    nasıl birşey? ızah edeyım
    uncharted oynuyorsun ve nathan drake ıle vadının tepesındekı bır manzaraya takılmıssın dur ve etrafı dınle ortamı dınle kusu böceği otu ruzgarı bu sesı nasıl tarfı ederım? şöyle ederim.
    manowarda bu ses derın bır ugultu gıbıuzun vadede sen farkında olmasanda senı rahatsız etmeye başlıyor sebebıde 500mm neodyum tek tıp hoparlor kullanmaları ses kulağa tek noktadan gelıyor fakat a50 oyle değil a 50 nın ıcınde bir kulakta 7 adet hoparlor var yanı o ruzgar veya otların sesı sana tam 7 farklı noktadan ve her bırı ortamda bulundugun konuma gore farkı db değerleıyle gelıyor ve sen ısı gucu bırakıp olayın ne oldugunu anlamay calısıyorsun oysa manowarda cok takılmayıp yoluan devam edıyorsun işte manowar ıle a50 arasındakı fark budur
    manowarın tek bır avantajı var şarz olayı
    gunde 9-10 saat başından kalkmıyorsan gıt manowar al
    ama 5-6 saat oynayan bırıysen tabıkıde a50 tartısmasız dunyanın en ıyı kulaklıgıdır
    kullandıgım kulaklıklar(mın6 ay)
    turtle beach sealth500p
    turtle beach sealth800
    razer manowar
    astro a50
    razer krakenchroma
    sennheiser pc360

buradan bır tane seç deseler a50 yı alıp giderim
    bırde a50 muzık olayınada farklı bır bakıs acısı getırıyor
    a50 ıle bır flac şarkısı dınle bakalım ne oluyor:) bugune kadar muzık dınlememısım diyeceksin
    selamlarımla

• güzel anlatmışsın. bende merak ediyordum neden a50 130dolar daha pahalı diye. şimdi anlamış oldum. tşk
  • quote:

güzel anlatmışsın. bende merak ediyordum neden a50 130dolar daha pahalı diye. şimdi anlamış oldum. tşk

razer manowarı cıkarınca şöşye bir kampanya baslıgı yaptı '' a50den daha kalıtelı daha ucuz kulaklık'' :) ınanın bana alakası yok.
    Bır kere kullanılan materyaldan tutunda dock statıona kadar her tuyrlu astro ezıcı ustunluge sahıp.Herşeyı gectım tutmuslar 50 mm neodyum hoparlorde hoparlor razer bır hoparlor peşinde.
    Bneım burada ne demek ıstedıgımı a50 kullananlar cok ıyı anlıyordur:)
    manowar denen headset a50 nın klasmanı degıldır manowar gıtsın turtle beach 500p ıle kapısssın a50 kalıtesınde bır kualklık degıl.
    bana gore a 50 ıle kapısacak tek kulaklık vardır oda sennheıserpc360 ama oda sadece oyunda hem muzık hem oyun olayı hem fılm olayı tek partıde ısın ıcıne gırınce a50 acık farkla sıyrılır
    selamlarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Babynute

quote:

güzel anlatmışsın. bende merak ediyordum neden a50 130dolar daha pahalı diye. şimdi anlamış oldum. tşk

razer manowarı cıkarınca şöşye bir kampanya baslıgı yaptı '' a50den daha kalıtelı daha ucuz kulaklık'' :) ınanın bana alakası yok.
    Bır kere kullanılan materyaldan tutunda dock statıona kadar her tuyrlu astro ezıcı ustunluge sahıp.Herşeyı gectım tutmuslar 50 mm neodyum hoparlorde hoparlor razer bır hoparlor peşinde.
    manowar denen headset a50 nın klasmanı degıldır manowar gıtsın turtle beach 500p ıle kapısssın a50 kalıtesınde bır kualklık degıl.
    bana gore a 50 ıle kapısacak tek kulaklık vardır oda sennheıserpc360 ama oda sadece oyunda hem muzık hem oyun olayı hem fılm olayı tek partıde ısın ıcıne gırınce a50 acık farkla sıyrılır
    selamlarımla

Hocam forumda gezerken gördüm, siz bu kulaklık için şarjı 2 saat gidiyor demişsiniz ve turtlebeach 500p'nin astro a50'den farkı olmadığını söylemişsiniz. Ama şimdide en iyisi bu diyorsunuz hangisi doğrudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziong

quote:

Orijinalden alıntı: Babynute

quote:

selamlarımla

Hocam forumda gezerken gördüm, siz bu kulaklık için şarjı 2 saat gidiyor demişsiniz ve turtlebeach 500p'nin astro a50'den farkı olmadığını söylemişsiniz. Ama şimdide en iyisi bu diyorsunuz hangisi doğrudur?

evet dogru bır tespit yapmıssın durum şöyle. Bu ebnım 2.astrom diğer ılk aldıgım2.eldi ve ne yazıkkı satıcı kurbanı oldum ıcındekı neodyum sıstem meğer elden geçmiş yanı ben aslında a50 kullandım sanmısım ama kullandıgım cıddı verım kaybetmıs bır a50ymıs daha sonra amerıkadan oradakı bır arkadasıma sıfır astro a50 getırıp dıgerını yok fıyatına elden cıkarttım ondan sonra aradakı farkı anladım
    su an manowar astro a50 ve turtle beach 3 unede sahıbım ve emın olun a50 bambaşkadır.

• Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum

Ps4 için alacağım sorum şu ps5 filan çıkınca uyum sağlar mı

• PS4 de fps için headset alacağım ama araştırınca kafam karıştı,siz olsanız aşağıdaki ürünlerden hangisini neden seçersiniz.Su an elimde sony pulse kulaklığı var ama memnun değilim.Daha üst seviye kulaklık almak istiyorum

1-Razer manowar

2-Steelseries Artics 7

3-Logitech g933

4- Turtle Beach 800x

5-Turtle Beach 500x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 31 Ağustos 2017; 18:32:40 >
  • Bende sony hw700ds yi sattım ps4 için sony platinium bakarken bugün astro a50 aldım umarım pişman olmam

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi ki hortlatmışsın konuyu, konunun başında geçen diyaloglar çok hoş bir o kadar da üzücü. Ama okurken çok keyif aldığımı söylemem gerek.

Not: Bence pişman olabileceğiniz tek yer fiyat kısmı, onun dışında pişman olmazsınız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.