Şimdi Ara

ASTRAMU 97D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

- Version: 97D+99i

- Experience: 800x

- Item drop: 40%

- Points per level: 5/7

- Maximum Points: 32 767

- Max level: 350

- Level for reset: 350

- Clear Inventory: No

- Clear Skills: No

- Clear Stats: In Website ( Needed Deposit Money in Web Bank 25.000.000 For Reset Stats)

- Reset Level 350 (In Website)

- Reset Money In Website (Needed Deposit Money in Web Bank 100.000.000 For Reset Stats)

-Anti Bug System: GET DISCONNECT ACTİVE

- Add Stats (In Website)

- Reset Stats (Needed Deposit Money in Web Bank 25.000.000 For Reset Stats)

- PK Clear (In Website)

- WEBSHOP: ON

ASTRAMU 97D

EVET ARKADASLAR 97D MU SERVERIMIZE DESDEK VEREN HERKESE TESEKKUR EDERIZ ACILMIS OLAN SERVERIMIZIN KAPANMA RISKI YOKTUR NEDEN DERSENIZ SUNUCU FIRMASI KENDIMIZE AIT OLUP SIFIR LAG YOKTUR OYNAMAK ISTEYEN ESKI YILLARA DONMEK ISTEYEN BUYURSUN GELSIN HIC BIR SEKILDE YARDIM EDILMEMEKTEDIR VE ITEMLERI GOLDEN DAN TEMIN EDILMEKTEDIR COGUNLUMUZ TURK OLUP VE YABANCI KISILERI DE BARINDAN BU SERVERDA ZAMAN GECIREBILIRSINIZ ORTAM GUZEL DOSTLUK SAHANE

OYUNCU BASLANGICI 15 RESET 5000 POINT TIR

HER RESET 250 POINT OLUP WEBSITEDEN ATILMAKTADIR

POINTLER SITEDEN BASILMAKTADIR..

GUİLD ALMAK ICIN RESET ATMAK ICIN WEBSITEYE PARA YATIRIP AKTIF EDEBILIRSINIZ

VOTE VERILDIGINDE 95 KREDI 150 RESET ATILDIGINDA ADMINLER TARAFINDAN 500 KREDI WERILMEKTEDIR..

STADİUM KAPALI OLUP HAFTADA 2 GUN YANI CUMARTESI PAZAR GUNU ALIP KAPANMAKTIR

NOT OLARAK CUMA GUNU SERVER SAAT 12 DE ARENA VE GUİLDLERIN GELMESI İCİN 2 DK KAPATILIP ACILMAKTADIR.

DESDEKLEYEN VE DESDEKLEMEYEN ARKADASLARA TESEKKUR EDERIZ

https://astramu.eu//

https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

• Denedim server başarılı, ortalama 15 kişi online 2000'li yılların baslarında popüler olan mu online 97d versiyonu. ilgilenenler için; loren, davias, atlans, lost7, tarkan bc ve devil online olan tüm oyuncular tarafından aktif olarak kullanılıyor. wp grubu var site içerisinde link koymuşlar. yardımlaşma yeteri kadar var, kasmaya yardım edenler, item olarak kendi kestigi bossdan düsen işine yaramayan itemi verme konusunda serverda sıkıntı yok. Ben başladım oynamaya. serverın sadce türklerden oluştugunu duşunmeyin değişik ülkelerden oyuncularda az degil yeniler gelmeye devam ediyor.

yeni gelecekleri bekleriz diyeyim

• musaka38 kullanıcısına yanıt

tesekkur ederız guzel cevabınız ıcın BASARILAR...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde bu milllet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.