Şimdi Ara

astra uydusuna geçiş yaptık şahane kanallar varmış...!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
3
Favori
244.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...astra 1 kr uydusuna bir-iki gün önce yeni kanallar eklenmiş cihazınıza tarama yapınız...donanım haber uydu teknolojileri bilgilerinize sunarım...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    kartilkisi ben hemen hemen bütün uyduları izledim ama artık TURKSAT 4A cı oldum...
    ASTRA 5B DE TOP POP TV diye bi kanal var eski erotik türk filmlrini yayınlıyor gülmekten öldük.tavsiye ederim.özlemişiz..
  • astra 5 bde top pop tv yi dene eski erotik türk fillerini veriyor 12 den sonra süper.
  • arkadaşlar...astra 1 kr doğu uydusundaki almanya fundorado 7/24 sürekli erotik yayın yapıyor standart dijital yayın görüntü kalitesi ve muhteşem yayın akışıyla gözlerimi şenlendiriyor
  • arkadaşlar...uydu alıcıma şimdi astra için yeni tarama yaptım televizyonuma yeni şifreli kanallar gelmiş paylaşım özeliği muhteşem dünyanın en iyi uydusu astra teşekkür...
    fundorado devamlı sık sık reklam veriyo yavv...
  • arkadaşlar...astra uydusundaki sd kanalların bile görüntü ve yayın akışları şahane...
    ama yabancı dil yav...
  • arkadaşlar...astra sevdası için almanca öğrenmeliyim...
    evet bencede ayn zıvayn dırayn...
  • arkadaşlar...astra üzerinden hayalim 1000 kanal izlemek sadece düş kuruyom çünkü şimdilik kanal sayısı 886 bilgilerinize sunarım...
    yav o kadar kanala nasıl zaman yetiştirecen yavv...
  • arkadaşlar...astra favori uydum forever astra...
    benimde favori uydum turksat forever turksat...
  • arkadaşlar...astra üzerinden yayın yapan sport-1 yayın akışı güzel bütün spor çeşitlerini gösteriyor uefa maçlarını bile naklen yayınlıyor süper...
  • Arkadaşlar astrada server açılan adukt kanal varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustauydu

Arkadaşlar astrada server açılan adukt kanal varmı

arkadaşım...astra üzerinden şifreleri serverle açılan adult channel yayınları var...
  • adamlara server parası verdirme boş yere yav...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf41

adamlara server parası verdirme boş yere yav...

arkadaşım...free server stabil çalışan sistem arayışındayım para verip abone olmayı boşver...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.