Şimdi Ara

Astra mı Megane mı? Tavsiye... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Megane nin donanımı nedir? Bende de megane 3 var ama benzinli sorabilirsin istediğini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edc takımı 15 idi geçen sene. Açmayı bilen kişi bile sınırlı.

• İkisine de bindim ama manueline. Astra Megane’dan daha kaliteli daha sessiz daha tok daha oturaklı ama Megane’nın dolusunu alırsan çok donanımlı bir araç Astra’ya göre. Ayrıca ekonomik yanını da es geçmemek lazım. 2005 Astra H dan Megane 3 2011 privilege geçmiştim. Megane o kadar kalitesizdi ki Astraya göre 2 ay dayanamadan sattım. Bunu da göz önünde bulundur hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    15.000 çok fazla değilmi?
    Ben sordum servis komple değişime 10.000 ,özel servis 6000 lira fiyat verdi.Buğün aldım fıyatları adana da.
    Opel de bildiğim kadar tek kavrama o da 5000 lira vardır.

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    lastikler tüm sıvıların değişimi sonradan çıkan sorunlarla 10.000'i bulur
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Edc için yetkili servis geçen sene verdiği fiyat

• Megane çok daha mantıklı tercih olur.
  • Öncelikle herkese teşekkür ederim. Hepsini tek tek okudum.
    Fiyat üst limitim 75 bin TL. Otomatik şart. Yılda en az 35 bin KM yol yapacağımı da dikkate alarak araç bakıyorum.

Bu fiyat bandında Astra, Megane ve Fluence var bana uyan. O yüzden de kararsız kaldım.

3. seçenek olarak 2015 Fluence Touch Plus EDC var. 50 bin KM de. Boyasız. 78 bin TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50bin km'de dizel fluence varsa kaçırmayın hocam eğer km orjinal ise.
    birde fiyat olarak bi tık yukarsına astra j sedan 1.6 dizel-otomatik bakılabilir, şanzımanı tam otomatik 6 ileri ve tork konvertörlüdür (daha sorunsuz ve daha uzun ömürlüdür)

• quote:

Orijinalden alıntı: senolakp

Öncelikle herkese teşekkür ederim. Hepsini tek tek okudum.
    Fiyat üst limitim 75 bin TL. Otomatik şart. Yılda en az 35 bin KM yol yapacağımı da dikkate alarak araç bakıyorum.

Bu fiyat bandında Astra, Megane ve Fluence var bana uyan. O yüzden de kararsız kaldım.

3. seçenek olarak 2015 Fluence Touch Plus EDC var. 50 bin KM de. Boyasız. 78 bin TL.
    2015 fluence 50 bin km de olduğuna beni kimse inandıramaz

Kesinlikle km düşürülmüş.

Sizin yerinizde olsam Clio 4 dci edc alırım ki çok daha yüksek model düşük km bulursunuz ve çok daha az yakar tasarruf ettirir yıllık km miktarınızi düşününce.

• Bir önceki arabası 2012 megan 3 olan biri olarak bense megane derim ancak easytronic i o kadar gönmeyin yaw... 😁

Tamam kesinlikle konforlu değil, yavaş girilen dik yokuslarda kararsızlık yapıyor ve alışana kadar insanı sinir ediyor ancak arıza çıkarma durumu çift kavramalardan daha az ve masrafı daha düşük. Klasik baskı baltayı değiştir git. (asla çok iyi şanziman falan demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece çok gömmeyin diyorum)
    Ayrıca 1.3 95 bg ciddi ekonomik bir ikili (astra için iddialı konuşmayayım ama 2016 corsa da öyle)

• Astra h binmiş biri olarak söyliyorum megane kardeş .... kesinlikle megane ... 1.3 hantal zayif yakıtı düşük eyv ama otomatiği berbat

• Kesinlikle megane

• Megane ...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.