Şimdi Ara

Astra'mı Golf'mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
10.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Golf 6 highline sahibiyim. 100 bin üzerine c sınıfı almayı pek tercih etmem. 120 130 k bandına quattaro a4 2.0 tdiler var 320d ler fln var 150 k bütçeye glk 250 cdi bile alınır.

Vereceğiniz daha fazla para gözünüze batmayacaksa iki seçenek arasından golfün opsiyonlarını ekleyip almanızı tavsiye ederim. Astra daha fazla f/p ürünü. 100 k deseydiniz astra daha mantıklı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 civari 320d bakin kalan parayida kenarda ariza parasi olarak saklayin

• Kafasizlik olur 150 bine golf mü alinir. Git 2006 model Audi a6 bmw 5.20 e200 falan al arabaya biniyom dersin veya c180 al. Golf iyi araba ama hakki en fazla 100 bin

• Gene gelmiş 2.el premiumcular 2006 model bmwciler.

Makyajlı Golf alırdım ben olsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Opele bineceğime renoya binerim.

O beğenmediğiniz astra tasarım olarak sürüş olarak sportiflik olarak golfün içinden geçer

Vw fiyat şişire şişire insanların gözünde prestijli araba muamelesi görmeye başladı 123 bin golfe fiyat çekilince, 85 e astra 1.6 cdti alınır, golfü tercih eden adamın kafası yoktur

• Golf iyi araba eyvallah ama bu paralara değil.

Astra k exellence 1.6 CDTI otomatik 113k pazarlık ile 110 a biter. Şahsen 100k ya kadar c segmenti.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Opele bineceğime renoya binerim.

O beğenmediğiniz astra tasarım olarak sürüş olarak sportiflik olarak golfün içinden geçer

Vw fiyat şişire şişire insanların gözünde prestijli araba muamelesi görmeye başladı 123 bin golfe fiyat çekilince, 85 e astra 1.6 cdti alınır, golfü tercih eden adamın kafası yoktur

Biraz yavaş geçsin hocam. Yerler yaş.
  • honda civic hb 1.5 turbo 182 hp yi de incelemenizi tavsiye ederim. 100.900 tl
  • 150 bin TL'ye C sınıf araç. Ah benim güzel Türkiye'm. Ben 150 Bin TL'ye C sınıfı hb bir araç almam. "150 bin TL'ye çıkabilirim" demişsiniz. Ben şimdi Opel'in resmi sitesinden Türkiye için yeni İnsignia'nın fiyatlarına baktım. 1.6 dizel otomatik elit (full paket) donanım 161.500 TL fiyatı var. Belki pazarlıkla iyi bir indirim alırsınız. Orta paket olan desing donanımın 1.6 dizel otomatik fiyatı ise 144 bin TL. Maddi durumunuz uygunsa bu araç kaçar mı? Astra, Golf neymiş, yeni kasa D sınıfı bir aracın yanında.

Astra'mı Golf'mü?

Astra'mı Golf'mü?

Astra'mı Golf'mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Etzel_ -- 22 Mayıs 2017; 23:32:11 >
  • adem_2c kullanıcısına yanıt
    O hatayı 1993 model Vectra A'dan 2005 model Megane II'ye geçerek yaptık, hatanın büyüğünü yapmışız dedik. Her iki aracı da sıfır alın, Renault başta şımartır ama araç yaşlandıkça Renault'un ne olduğu ortaya çıkıyor. Araç bildiğin dökülüyor. Günü kurtarsın yeter mantığında araç üretiyor Renault.

• golf mü astra mı dersen kalite ve konfor için golf motor gücü için astra derim. fakat 150 bin tl bu araçlara vermem. kişisel tercihtir fakat 150 bine çok sağlam audi-bmw hatta mercedes 2. el araçlar var. araç işi zordur kolay gelsin
  • madem 150 bin papel vereceksin golf al en azından o paraya iyi bir kombinasyon yaparsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence her iki araca da 150.000 tl asla verilmez.Dizaynını daha çok beğendiğimden Astra derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

hyundai i30 dizel otomatik en fullü 125k civarı oluyor diğer markalar en fulleri uçuyor fiyat olarak
    i30 mantıklı arkada geniş bi bak derim

Hyundaiye o para verilmez iç malzeme kalitesi çöp. İ20 vardı sattım 2 hafta önce.

• Paco-De Lucia P kullanıcısına yanıt
    Aşırı ilgili ve hakim olduğum bir konu değil, hatamı düzelttiğiniz için teşekkürler

• O paraya çıksam passat alırdım. İkisi arasında tabii ki golf. Golf hb nin lideridir. Sınıfının kurallarını o yazar. Golf 7 muhtemelen son senesinde olmasına rağmen hala astrayı katlıyor avrupa satışlarında

• quote:

Orijinalden alıntı: peaceb

hic dusunme lpgli yeni civic al diyorum. ben kullaniyorum acaip memnunum. dizel astradan gectim astrayi 5e boler. lpgye on yargin varsa kirmaya calis bence. orjinal garantili fabrika cikisli lpg. avrupada lpg yaygin kullaniliyor. civic cok iyi olmus artik abd pazari icin uretilmis kalite baya yukselmis. git bir bak en azindan.

Adamın parası var. Neden kendini tüplü araba fikrine alıştırmaya çalışsın ki? Civic dediğin golfü geçtim astra kalitesinde bile değil. Abdde satılmasının tek sebebi uzun garanti süresine sahip ucuz bir araba olması

• quote:

Orijinalden alıntı: _Etzel_

150 bin TL'ye C sınıf araç. Ah benim güzel Türkiye'm. Ben 150 Bin TL'ye C sınıfı hb bir araç almam. "150 bin TL'ye çıkabilirim" demişsiniz. Ben şimdi Opel'in resmi sitesinden Türkiye için yeni İnsignia'nın fiyatlarına baktım. 1.6 dizel otomatik elit (full paket) donanım 161.500 TL fiyatı var. Belki pazarlıkla iyi bir indirim alırsınız. Orta paket olan desing donanımın 1.6 dizel otomatik fiyatı ise 144 bin TL. Maddi durumunuz uygunsa bu araç kaçar mı? Astra, Golf neymiş, yeni kasa D sınıfı bir aracın yanında.

Astra'mı Golf'mü?

Astra'mı Golf'mü?

Astra'mı Golf'mü?

O paraya comfort passat alınır mesele d sınıfı almaksa

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: _Etzel_

150 bin TL'ye C sınıf araç. Ah benim güzel Türkiye'm. Ben 150 Bin TL'ye C sınıfı hb bir araç almam. "150 bin TL'ye çıkabilirim" demişsiniz. Ben şimdi Opel'in resmi sitesinden Türkiye için yeni İnsignia'nın fiyatlarına baktım. 1.6 dizel otomatik elit (full paket) donanım 161.500 TL fiyatı var. Belki pazarlıkla iyi bir indirim alırsınız. Orta paket olan desing donanımın 1.6 dizel otomatik fiyatı ise 144 bin TL. Maddi durumunuz uygunsa bu araç kaçar mı? Astra, Golf neymiş, yeni kasa D sınıfı bir aracın yanında.

Astra'mı Golf'mü?

Astra'mı Golf'mü?

Astra'mı Golf'mü?

O paraya comfort passat alınır mesele d sınıfı almaksa

Ne passat mış yahu

• O meblaya D sınıfı alınır fakat ille de HB olacak diyorsanız; ne golfu ne astrası hocam?

Şahsen ben HB fetişi olsam, okadar da bütçem olsa alacağım araç infiniti Q30 olurdu..

örnek olarak;https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-infiniti-hikmet-otomotiv-bayi-1.000-km-alcantara-navigasyon-360-kamera-440648269/detay
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.