Şimdi Ara

Astra kaza hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdreamss -- 2 Mayıs 2021; 18:13:43 >

• Tutanak tutmadık demişsiniz. Dolayısı ile hasat kaydı oluşmaz. Nasıl tutmadan ayrıldınız onu da anlamadım... Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Tutanak tutmadık demişsiniz. Dolayısı ile hasat kaydı oluşmaz. Nasıl tutmadan ayrıldınız onu da anlamadım... Geçmiş olsun

Hocam karşı tarafta hiç hasar yok desek yeridir. Sadece pasta cila ile halledilebilecek bi sıyrık vardı. Eğer tutanak tutarsak hem kasko hemde sigorta devreye girecekti karşı taraf hasarı ben hallederim. Sen zarar görme diye bu şekilde halledelim dedi bende mantıklı buldum. Aracı dışarda yaptırma niyetim var fakat ne kadar tutar bilmiyorum. Hem hasar kaydı görünecek hemde kasko bedelim artacak
  • Tamponda çok bişey yok gibi görünüyor,pasta yaptırın,eğer geçmezse boyatın.Bana en mantıklı gelen çözüm çamurluğu değiştirin,tamponu boyatın.

• blackdreamss kullanıcısına yanıt
    hocam boyasız göçük düzeltme yapan bir yer bul 10 numara olur orası. ilk başlarda ben inanmazdım adam olmaz derdim bu parça ama sonradan yapılan işleri görünce hatta kendi başıma gelince inanır oldum. netten az araştırın. işin ehli usta bulun. kimileri yalan dolan reklam yapıyor onlara aldanmayın forumda illaki iyi usta tanıyan vardı. 600-800 ancak tutar sanırım. değer kaybında olmaz. en fazla satarken alıcı fiyat kırmak için o kısma laf eder 300 500 kırdırır :D

benim aracım olsa kesinlikle değiştirtmem. Malum sonra çamurlugu değişti muhabbetinden dolayı çok canınzı sıkarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussti19 -- 10 Mart 2016; 0:49:04 >
  • Çarptığın adama helal olsun , 100-200 pasta cila parası da istememiş.
  • Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Çarptığın adama helal olsun , 100-200 pasta cila parası da istememiş.

Haklısın sergilediği tavrı takdir ettim. Fakat suç polise göre bende olsada olay tamamen öyle değildi ben yola çıktığımda arkamdaki araç 1.5 arac boyu gerimdeydi. Ayrıca araç minibüs ve sürücü, minibüs hattı sürücüsü ne kadar saygılı araç kullandıkları malum. Her ne olursa olsun benim hatamda var şu olayları bir çözeyim helallik almak için tekrar görüşeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

hocam boyasız göçük düzeltme yapan bir yer bul 10 numara olur orası. ilk başlarda ben inanmazdım adam olmaz derdim bu parça ama sonradan yapılan işleri görünce hatta kendi başıma gelince inanır oldum. netten az araştırın. işin ehli usta bulun. kimileri yalan dolan reklam yapıyor onlara aldanmayın forumda illaki iyi usta tanıyan vardı. 600-800 ancak tutar sanırım. değer kaybında olmaz. en fazla satarken alıcı fiyat kırmak için o kısma laf eder 300 500 kırdırır :D

benim aracım olsa kesinlikle değiştirtmem. Malum sonra çamurlugu değişti muhabbetinden dolayı çok canınzı sıkarlar.

Samsunda bildiğiniz bi yer var mı?

• Keşke Ankara'da olsaydınız, en ufak prüz kalmadan boyasız göçük düzeltme yapan yerler mevcut. Sadece fırça ucu kadar bi boya çatlağı görünüyor. Ona da fırçanın ucuyla dokunurlar olur biterdi. Tampon da zaten bişey yok, pasta olmadı lokal boyanır zaten tampon. Geçmiş olsun. Eğer dışarda kaporta boya yaptıracaksanız tamamı 250 civarı tutar. Fiyat usta bazında değişebilir. Aynı duruma maruz kaldım çamurluk ucu ve tampon köşesi tıpkı sizin gibiydi. Bi 500tl, bi 200tl fiyat aldım, gittim tanidiğa 120tl ye yaptırdım . Siz değiştir diyenlere bakmayın, aracı satarken yanınızda olmayacaklar yada benim için değişen önemli değil ben alayım demezler.

• sanayide çektirme ve boya tahmini 500 tl masraf var geçmiş olsun
  • çamurluğun değişmesine gerek yok ama boya şart.siz boyasız olur diyen tiplere bakmayın hayatında sanayiye gitmemişler. çamurluk söküleceği için takarken biraz dikkatli olsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RitueL -- 10 Mart 2016; 9:33:29 >
  • blackdreamss kullanıcısına yanıt
    malesef samsunda tanıdık hocam. ama googleden aratın "samsun boyaz göçük düzeltme forum " şeklinde falan. illaki bişeyler bulunur. Detailing forumlarına bakın oralara konu açın. en önemlisi ustanın lafını veya kurumsal marka olması gibi şeyleri takmayın. adamın referanslarına bakın. görmeye çalışın.
  • Valla hocam değişmeden yapılır burası sıkıntı olmaz fakat boyasiz kurtarmak zor. Yapılırsa da herkes yapamaz.

• Tüm cevaplarınız için teşekkürler. Bir ustayla görüştüm bakalım değiştirmeden hallolcak kesin fakat mini boya ihtiyacı olabilir. Nasip kısmet artık.

• boyasız göçük düzeltme teknikleri ve eğitimler ile ilgili daha detaylı bilgi içinwww.gocuksepeti.com

Bu mesaja eklenen görseller:

Astra kaza hakkındaAstra kaza hakkındaAstra kaza hakkındaAstra kaza hakkında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.