Şimdi Ara

Astra K Opc line 200 hp nasıl bilirsiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
5.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • imzamdaki aracı 2016 Mayıs sonunda aldım. 1,5 yıl olmuş yaklaşık.

araçla ilgili tek pişmanlığım; 200'lük modelin ben alırken satılmıyor oluşu.

eğer o vakitler satılsaydı direk gözümü kapatıp almıştım.

şanzımanı da sizi endişelendirmesin, 0-100 7,2 sn, hem de tork konvertörlü şanzımanla. hele 105 bin gibi rakamlara led matrixli araç bulduysanız anında yapıştırın
  • Bu araçtan 2 ay önce izmir mercanlar bayiinde görmüştüm araç dış görünüş olarak albenili gerçekten alınabilir. Motor konusunda kullanmadıpım için yorum yapamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Uzerindeki EAT6 zaten; ancak Opel yakit sarfiyatinda muadillerine gore 1-1.5 litre fazla yakiyor buna yapacak bir sey yok. Ornegin Peugeot 308 120 HP 1.6 BlueHDI ile Astra K 1.6 dizel 136 HP arasinda yaklasik 1 litre fark var.

Sadece aisin üretimi eski tip şanzıman var diye biliyorum?

Eat6 geldi mi geldi ise kaynak var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi arabayi hocam, bu araci almadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düz vitesi gelmez mi acep?
  • https://en.m.0wikipedia.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS9BV1RGLTgwX1ND

Ben buraya dayanarak EAT6 oldugunu dusunuyorum. Ayni kodlu sanziman listesinde 308 de bulundugu icin ayni sanziman oldugunu varsayiyorum. Hatam varsa duzeltiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce opel türkiyeyi aradım. düz vitesli opc line getirmeyi düşünüyor musunuz diye sordum. bakalım geri dönüş yapacaklar. hem daha ucuz hem de daha performanslı. opel kafayı yemiş aq.
  • Yok hocam ben 1.20 aldım fena rastlantı olmuş. Araç içimde kaldı biraz ama arkadan çekiş istediğim için vazgeçtim. Gerçekten bu piyasada en alınası araçlardan birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 10 Kasım 2017; 13:40:53 >
  • Ya mutlaka öyle ama Astra'ya da çok yaklaşmıştım, araca baya kanım ısınmıştı yani
  • Aracı 3 gün test ettik. İç mekanı vs atlıyorum (bayiye gidip görebileceğiniz şeyler.). Şanzımandan dolayı yakıt sarfiyatı biraz fazla. Gayet güzel yürüyen bir araba. Yol tutuş namına harikalar beklemeyin ama yeterli. Ağır yapısından dolayı önden kaymaya daha müsait. Hatırladığım kadarı ile tipik bir Opel otomobiliydi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.