Şimdi Ara

Astra K kalorifer sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 1.6 cdti dynamic Astra K aracimi 2019 kasım ayında aldım(dijital klimali) kisin kalorifer ısıtma sisteminde hiçbir anormallik yoktu.yaz boyunca klima kullanıyorum.1-2 hafta önce gece hava serindi.kaloriferi açtım fakat sıcak hava çok az geliyordu.disaridaki havamı felan baya inceledim arada az fark ile belli oluyor.ustaya gittim kalorifer peteği girisi sıcak çıkışı ilik olduğu icin yanlış antifriz kullanımından tikandigini söyledi.kale marka aldık ve taktık.(cikan Petek temizdi).netlestirmek icin yeni Petek ile devam ettik fakat aynı olay hala devam ediyor.petek girisi el yakıyor fakat çıkışı ilik( sıcak konumda fan açmadığımda çıkışta sıcak oluyor.fani açtığımda 15-20 saniye geçmeden iliklasiyor)Sıcak Soguk klapesi dügmeler ile oynadığımızda motor sesini azda olsa duyuyoruz.usta Petek ile motor arasındaki borunun tıkanmış olabileceğini söylüyor.petek tıkalı degil ise petekten sonraki hortum nasıl tıkalı olabilir.2-3 ustaya gittim aracı bilen de olmayınca cozum bulamadık.ayni derdi yaşayan varmi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.