Şimdi Ara

Astra K 1.6 Turbo 200 BG(Otomatik) Opc Line Sports Türkiyede (107.300 TL)>> 104.900 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
2
Favori
32.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panigale 1299s fiyatina kaplumbaga.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Spor model değil o yüzden. Arka tamponlarda biraz fark var.
  • fiyatlara bak artık 110.000'lik rakamlar uygunmuş gelmeye başladı.
  • dün civic rs konusunda araç çok pahalı diye bir söylem oluştu. Şimdi bu konuya bakıyorum tam tersi bir durum var gibi. Ben birşey mi kaçırdım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

dün civic rs konusunda araç çok pahalı diye bir söylem oluştu. Şimdi bu konuya bakıyorum tam tersi bir durum var gibi. Ben birşey mi kaçırdım acaba?

Ben de farkettim bunu.

Opel düşünenler daha bonkör galiba!
  • quote:

dün civic rs konusunda araç çok pahalı diye bir söylem oluştu. Şimdi bu konuya bakıyorum tam tersi bir durum var gibi. Ben birşey mi kaçırdım acaba?

Bu arac daha hizli gorunuyor civic e gore. Ayrica civic de olmayan tum sensing ekipmanlari astra da var sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

quote:

Bu arac daha hizli gorunuyor civic e gore. Ayrica civic de olmayan tum sensing ekipmanlari astra da var sanirim.

teknik bilgiyi karşılaştırmadim o yüzden birşey diyemem. Ama çok keskin farklar yoktur diye düşünüyorum. Donanım olarakta her iki aracin Türkiye paketlerini görmek lazım. Unutmayalım ki biri sedan biri hb.

• 200 bg rakamına heyecanlanıp 110.000 TL parasına bakmayan C segmenti müşterileri olduk..

tebrikler bize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Ben de farkettim bunu.

birkaç ay önce de benzer birşey oldu. Herkesin f/p dediği dizel otomatik cerato mu benzinli lpg li civic mi diye konu açıldı. Hatta civic biraz daha pahalıydı galiba. Çoğunluk yerden yere vurulan civic i al dedi. Hergün birşeyler değişiyor ama dediğim gibi ben takip etmekte zorlanıyorum galiba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

quote:

teknik bilgiyi karşılaştırmadim o yüzden birşey diyemem. Ama çok keskin farklar yoktur diye düşünüyorum. Donanım olarakta her iki aracin Türkiye paketlerini görmek lazım. Unutmayalım ki biri sedan biri hb.

http://www.zeperfs.com/en/duel1595-6318.htm

Surada efsane kasa tayyar ile karsilastirmasi var. Durum bu kez ciddi opel de. Bu paralara dusuk vergili performans araci ve 5 kapili hb olarak dusunulurse fiyat iyi gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkanxp -- 9 Şubat 2017; 17:29:39 >

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Hele bi gelsin de hep birlikte inceleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Ben de farkettim bunu.

Civic gibi dandik olmamasına rağmen daha ucuz
  • Özelliklerine göre piyasanın halen altında kalıyor.
  • Ne tartışma patlattı bu Opel yaaaa.Ağzınla kuş tutsan yaranamazsınız vesselam.Tamam arkadaşım kim ne isterse alır gider.vw tsi yılın değil asrın motorları;alın kullanın,kullandırın.Kalite de kalite ne arabaymış bu vw.Bu kadar kaliteliyse hiç audiyle uğraşmasın bu vag grup vallaha premıum boşluğunu rahat doldurur vosvosla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • opel motor konusunda kendini aştı, 1.6 cdti biturbo motoru da getirseler harika olacak
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Bunu bende biliyorum, biraz yanlis oldu. Ben sadece karsialstirilirsa boyle tablo olur demek istedim. Yoksa gti in karsiligi olarak opel astrada bir model uretmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

opel motor konusunda kendini aştı, 1.6 cdti biturbo motoru da getirseler harika olacak

Astra'da var ama getirmiyorlar.Muhtemelen yeni insignia da o da gelir
  • Keşke opsiyon olarak spor baldır destekli koltuk ve flexride şase cam tavan gibi opsiyonları da olsa.

• Küçük bi karşılaştırma yaptım da. 1.4 tsi 180hp Polo GTI veya 2.0 FN2 TypeR'dan boy boy hızlı bir araç olmuş.
    Sadece 0-220 süresi 2.0 TFSI 220 hp GOLF'ten 4 saniye kötü. Makine olmuş bu sefer bu değerlere göre.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.