Şimdi Ara

Astra J Silecek fiskiyesi ayarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
33.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: frddrst

bu ayar aparatının satıldığı bi internet sitei falan yok mu ya?

Hocam o aleti bulamazsanız en kötü pense veya baska birsyle fıskıyeyi tutup istedgnz yere doğru açı verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bilgilendirme için. Peki bu fıskiyeler yukarı aşağı mı hareket ediyor yoksa vida çevirir gibi çeviriyomuyuz?
  • frddrst F kullanıcısına yanıt
    Hoca o aparat olursa saga sola yukarı asagı oynuyr ama tam istdgnz gbi olmuyor, istersenz servste ücretsz ayarlatın, her serviste sadece 1 tane var :)

• Fıskiyeden ben de şikayetçiyim. Benimki ön yan iki camıda yıkıyor. Birde cam suyu çok çabuk tükeniyor. Şokun bütün mintax camsillerini ben alıyorum. Sizler nasıl cam suyu kullanıyorsunuz?

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Cam suyu mu ? Hocam ben arabami hobby kepekli saclara özel şampuanla yikarim genellikle, böylelikle sürekli pasta cilali gibi durur.

Cam suyu olarakta suyla şampuanı karistirip koyuyorum , kisinda biraz antifriz ekliyorum mis gibi oluyor. Mecaz degil gercekten arabanin kaputu bile mis gibi kokuyor

• Hocam ilk defa duyuyorum arabayı normal şampuanla yıkandığını. Cam suyu için bi deneyeyim hobby kepekli şampuanı. Dün cilalı şampuan almıştım 20 tlye set halinde sünger+cilalı şmpan+jant temizleyici+göğüs parlatıcı sünger.

Neyse enazından mintaxtan kurtulurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Hocam ilk defa duyuyorum arabayı normal şampuanla yıkandığını. Cam suyu için bi deneyeyim hobby kepekli şampuanı. Dün cilalı şampuan almıştım 20 tlye set halinde sünger+cilalı şmpan+jant temizleyici+göğüs parlatıcı sünger.

Neyse enazından mintaxtan kurtulurum.

Hocam sürekli kullanin mutlaka faydasini goreceksiniz sampuanin araciniz surekli pasta cilali gibi olur yani insallah benim ki öyle su an herkes duzenli olarak pasta cila attirdigimi saniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yesariömer6774

Merhaba arkadaşlar. Astra J silecek fiskiye sorununu çözdüm. sitede yazan ebatlarda aparat tornacıya yaptırdım. istediğim gibi ayarlanıyor. İsteyen arkadaşlara yaptırıp yollayabilirim. yesari_67@hotmail.com adresim. buradan haber verebilirsiniz. Kurtulalım araç tavanlarını yıkamaktan..

Teklifiniz hala geçerli mi ?

• aarmaganozturk A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de mevcut
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.