Şimdi Ara

astra h da kronik cim arızası. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
42.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: antiopelci

Benim aracımda da çıkmayan sorun kalmadı 2005 model yeni astra 52000 deyim artık opel amblemi bile görmek istemiyorum.Alacak olanlara da mani olacağım bundan sonra.Sadece Cim ben de 3 kez değişti, gerisini anlatmıyorum diğer topiklerde yazmıştım bahsettikçe sinirim çıkıyor iyice.Türkiye General Motors'a 2 kez şikayet maili attım, şimdi Almanya'ya yazacağım.Teknoloji hayatımızı kolaylaştırsın diye aldık, hayatımızı zehir etti...Sağlıcakla kalın.

Nickin harika olmus... Bisey sorcam klimandanda bi vızıldama sesi boyle reno 12 sesi geliyormu ozellikle sıcak havalrda cok kullanınca ayrıca cekis dusuklugu???

Ayrıca mail atman bisey ifade etmez ben 3 kere ihtar cekdim onu bile kale almıyolar... mahkemeye vercekdik ama satıp baska bi arac almaya karar verdik...

• quote:

Orjinalden alıntı: kobithekobi

quote:

Orjinalden alıntı: antiopelci

Benim aracımda da çıkmayan sorun kalmadı 2005 model yeni astra 52000 deyim artık opel amblemi bile görmek istemiyorum.Alacak olanlara da mani olacağım bundan sonra.Sadece Cim ben de 3 kez değişti, gerisini anlatmıyorum diğer topiklerde yazmıştım bahsettikçe sinirim çıkıyor iyice.Türkiye General Motors'a 2 kez şikayet maili attım, şimdi Almanya'ya yazacağım.Teknoloji hayatımızı kolaylaştırsın diye aldık, hayatımızı zehir etti...Sağlıcakla kalın.

Nickin harika olmus... Bisey sorcam klimandanda bi vızıldama sesi boyle reno 12 sesi geliyormu ozellikle sıcak havalrda cok kullanınca ayrıca cekis dusuklugu???

Ayrıca mail atman bisey ifade etmez ben 3 kere ihtar cekdim onu bile kale almıyolar... mahkemeye vercekdik ama satıp baska bi arac almaya karar verdik...

:) Bende klima sesi sorunu yok ama bahsettiğin çekiş sorunu oluyor, servis olur böyle dedi Bakın ne anlatacağım sizlere; korna çalmama sorunu için 3. kez servise gittiğimde aracım 3 gün serviste kaldı, servisten çıktım 3 km. gitmeden motor arıza ışığım yandı servise döndüm pislik var dediler, 2 gün sonra yine ışık yandı çekici ile servise gönderdim 2 gün de öyle kaldı hava girişi kelebek ünitesi uf olmuş, yaptılar (yine ücretsiz) eve geldim bu kez de sis farım yanmıyor! Güler misin, ağlar mısın? bugün general motors İzmir'i aradım aracımı değiştirin veya paramı iade edin dedim aracınız yürüyor değiştirme kapsamında değil dediler.Artık anahtarlığımdaki opel (opeli büyük harfle yazmıyorum artık özel isim sıfatını kaybetmiştir benim için) amblemini bile çıkardım. Neyse zarar da etsem bir şekilde satacağım (Yarın bir plaza ile randvulaştım gidip konuşacağız eşimle) bir daha da adını bile anmayacağım Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köaaRC -- 10 Ekim 2007; 20:25:17 >

• abi ankarada honda toyota volvoya gittim 25 e alıyolar arabayı bencede hic bakma ardına... Benim aletin radyosu kendi kendine acılmaya basladı

Zaten opel servisleri icin hersey normal...
  • arkadaşlar bu cim modulu yenilendigine eminmisiniz bende2007 model h kasa aldım 6 aylık arkadaş askere giderken biraz fazla çaldık bozuldu bi çalıp bi çalmamaya başladı servise 4 kez gittimeme ragmen (erpaş kasacılar duragı)düzeltilemedi va opel türkiyeyi aradım şimdi cimi modulu degiş di sorun yok gibi ama bakalım.aslın da aracıma hayranım yol tutuşu ve performansı guzel ama garantisi bittiginde böle sorunlar cıkarırsa yandık da çıkaracaga benziyor bu yüzden borcu bitsin hemen satmayı dusunuyorum ve bidaha alırsam artık bmw 520 dizel almayı istiyorum... saygılar
  • arkadaşlar kornam gene çalmıyor yani sorun cimded deilmiş.
  • ewet arkadaşlar kornamı degiştirdim sorun çözülmüş gibi gözüküyor koskoca opel servisin yapamadıgını osman usta yaptı.eger sizde bi kutlama için kornaya aşırı yüklenmişseniz kornanızı degişin almayada kornalı törenler olmadıgı için ufacık korna koymuşlar sanıyorum oda dayanamadı..aklınızda bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferadc -- 12 Şubat 2008; 13:41:38 >
  • konu 2007 haziranda açılmış. millet cim sorunu yaşıyoruz diye bas bas bağırmış bi çoğunun da sorunu çözülememiş sevgili opel bayilerimizce. Ve sene 2009 kasım yeni almış olduğum astrada maalesef hala aynı sorun yaşanıyor. bu opelin ayıbı değildir de nedir, sorarım a dostlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

45 dk son ses dinlediniz mi kapanır haliyle ben yarım saati geçkin son ses dinledim kapandı fazla geçmeden geri açtım son ses 1 saat dinleyeceğinize 30 dk dinleyin 5 dk kısık sonra geri açın bir nevi müşterisini sürücüsünün cebi düşünülerek yapılmış bir iş iyi bir özellik

• Beyler ben de bi kaç kere ekranda bazı ışıkların yanıp söndüğünü gördüm.Muhtemelen cimin kafası karışmaya başlamış
    Benim aracım garantiden altı ay önce çıktı.Eğer üzerindeki cim değişmediyse garantiden değişme durumu var mıdır ?
  • Bence garantiden çıkmış veya çıkmamış olması önemli değil. Sonuçta üretilen bi aracın %50 sinden fazla bi oranda aynı sorun yaşanıyorsa bu bi kronik sorundur ve sorumluluğu garanti süresine bakılmaksızın üretici firmaya aittir derim ben. Tabii buda sadece benim şahsi fikrim gerisi sevgili Opel markasının imajını koruma durumunda olan firmaya kalır.
    Ne kadar hizmet, o kadar memnun müşteri,
    Ne kadar memnun müşteri, o kadar yeni müşteri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersen17 -- 19 Kasım 2009; 17:43:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersen17

.....
    Ne kadar hizmet, o kadar memnun müşteri,
    Ne kadar memnun müşteri, o kadar yeni müşteri...

çok doğru.. örnek hyundai
  • Opel GM Astra H cim modülünün fiyatını 1000 küsürlerden 300 tl'ye düşürmüş.
  • Arkadaşlar ben de dün 2004 astra h enjoy aldım ve korna arada çalışmıyor. Sanırım cim modül arızası var. Daha önce okumuştum ama tam detaya inmemiştim. Şu anda fiyatı ne kadar ve yine aynı sorun oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Arkadaşlar ben de dün 2004 astra h enjoy aldım ve korna arada çalışmıyor. Sanırım cim modül arızası var. Daha önce okumuştum ama tam detaya inmemiştim. Şu anda fiyatı ne kadar ve yine aynı sorun oluyor mu?

Bende de 2005 Astra H 2.0Turbo Sport 170Bg araç var. Aynı sorun bendede oldu, tek soketliler 270TL çift soketliler 300TL

tabi uyanık servis direksiyon modüllerininde değiştirilmesini talep etti.Ben kabul etmedim. Modul ve kablolar değişti (300+45) servis ücreti ile 350-400arası birşey tuttu.

BU ARADA OPEL TÜRKİYE(İZMİR) KADAR İLGİSİZ,BİLGİSİZ, SATTIĞI ARABALARIN GENEL ÖZELLİKLERİNİ DAHİ BİLMEYEN ZAVALLI BİR YÖNETİM DAHA GÖRMEDİM!

İZMİR' genel müdürlüğü aradım;aracımda emniyet kemeri ikazı çalışmıyor diye yetkili servisiniz ERPAŞ'a gittim ve neden çalışmadıgını sordum dedim.Bana ERPAŞ'takiler dediler ki bazı arabalarda bu özellik kaldırıldı. benim arabamda spor oldugu için yokmuş dediler. Ama sonra bir tanıdığım özel opel servisine götürdüğümde yazlımsal kapatıldıgını gördük ve hemen açtık

şimdi kullanıyorum. İzmir müşteri hizmetlerine bana yetkili, bilgili birisi aracım hakkında bilgi versin dedim. 5ay oldu hala arayacaklar. TERBİYESİZLER

Opelin ELİNE DÜŞMEYİN BİR TEKMEDE ONLAR ATAR; SÜRÜNDÜRÜRLER

• quote:

Orijinalden alıntı: cukurtos

Opel GM Astra H cim modülünün fiyatını 1000 küsürlerden 300 tl'ye düşürmüş.

Ama şimdi öyle bi bilgi verdiniz ki ban yememek mümkün değil.
    OPEL O CİM MODÜLÜNÜ ALSIN DA.....!!!!!
    Terbiyesiz adamlar.
    Millet yıllardır bar bar bağırıyor ortada cim modülü diye
    Ben de geçen sene sorduğumda 1200 küsur demişlerdi
    Şimdi yeni kasa çıktı ya, koyver gitsin.
    Ben bunun adını tam koyardım buraya ama neyse, anlayan anladı zaten.
  • Arkadaşlar benim kornada sorun var, teyp ara sıra kendi kendine cd den radyoya geçiyor ya da tam tersi oluyor. Tanıdık özel servis direksiyonu söküp sargılarını değiştiriyoruz gibi bişey söyledi. Güvenmeli miyim yoksa cim modülünü değiştireyim mi? Birde bu işi yetkili serviste mi yaptırmak lazım, yoksa özel servislerde de bu modülden var mı/ İstanbul Anadolu Yakasında nereyi tavsiye edersiniz?
  • Selam arkadaşlar ben 2008 astra h aldım 3 ay önce ve dahil teyp taktırdım taktirdiktan 1 hafta sonra korna calmamaya ses actikca teyp kapanmaya yol bilgisayarı ile oynayınca ses açıp kapatmaya başladı ve bana direksiyon sargisindan dediler opel özel servise götürdüm cim arizasi denildi ve 130 tl ye yaptırdım 4 ay dayandı suan yine sanki aynı hata var o yüzden burda okuduğum kadarıyla arkadaşımızın bir tanesi yeni Program atılınca düzeldi yazmıştı üyeliği yeni kaydoldugun için tam kullanmayı bilmiyorum acaba ankarada Program yükleyen yer var mı ve cok pahalıdà olmasını istemiyorum Size zahmet bilgi verirseniz çok sevinirim.
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/smil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• porter kullanıcısına yanıt
    Başkan sen bu cim é nerde ne kadara Program attirdin sana zahmet soylermisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan kaç yıldır yazın korna çalmaz,
    sinirlenip yüklenince, radyonun sesi açılır..
    demek bundanmış..
    güncel çözüm bilen var mı?
  • Arkadaşlar aynı sorun bendede var. Bgn canıma tak dedi artık forumlara baktım. Parça ve panel değişim olanların çoğunda arıza yinelemiş. Ankara da program yükleyen neresi var ve ne kadara yüklüyor arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.