Şimdi Ara

ASTRA H AYNA KAPAĞIM ÇALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugun evden çıktım arabaya binerken farkettim benim sol ayna kapağını araklamışlar temizce.
    Şimdi ne yapabilirim sadece ayna kapağı bulmak biraz zor denilior. Tecrübeli arkadaşlar varsa ne gibi bir yol izleyebilirim.

ASTRA H AYNA KAPAĞIM ÇALINDI

• Cikmacilardan satin alabilirsin.

Veya welcome to the dark side of the force

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opelin aynalarini cok seviyorlar galiba Gecmis olsun.

• Yuh artık nası sökmüş onu , en azından bulunması kolay bişey parçaçılarda bulursunuz ..
  • Aynayi sokup alanlari biliyordum da kapagini sokenleri de ilk defa goruyorum.

• Kapağı söküp götüreni de ilk kez gördüm,geçmiş olsun.
  • işçiliği temizöiş ama başka parçalara zarar vermemiş
  • Daha önce konular için de "ayna kapağı çalınması" durumuna rastlamıştım.

Sanırım! çıkmacıya gitmek daha zor bir durum.
  • bu kapaklar vidasızdır ve dişlidir,sivri herhangi bir cisimle kolaylıla çıkarılabilir.
  • Memlekette şerefsiz çok hocam geçmiş olsun. Aynı olay benimde başıma gelmişti buyrun açtığım konunun linkihttp://forum.donanimhaber.com/m_51324317/tm.htm

Kapak tek olarak satılıyor ben İstanbul Avrupa Yakasındaki Topkapı sanayide halletmiştim.

Kapak = 20 TL
    Boya = 7 TL
    Boya İşlemi = 20 TL
    yakıt = ~10 TL

TOPLAM = 57 TL
    ZAMAN = Yarım Gün
  • Ya sürekli neden Opel'in ayna kapakları çalınıyor. Hatırladığım kadarıyla 3.kez ayna kapağı konusu açıldı hepside astra . Bu arada geçmiş olsun. Sanayide rahatlıkla işinizi halledebilirsiniz.
  • Geçen aylarda yine astra ayna kapağı konusu açılmıştı, demek ki bizim bilmediğimiz bişey var bu kapaklarda
  • Ayna kapağı çalmak nedir ya ? Vay ş.rf...zler vay.
  • Cevaplar için sağolun arkadaşlar gerçekten sinir bozucu bir durum. Bi sanayiye uğramak lazım bu arada Bursadayım önerebilceğiniz yer varsa sevinirim
  • Geçmiş olsun.Hocam bunu önlemek için bir yol yok mu cuma gününden itibaren ailede bir astra h olacak varsa bi önlemi uygulayayım.
  • Bunları da görmeye başladık....
  • Arkadaşım İstanbuldaki bir opel servisinde çalışıyor. 1 haftada ya ayna kapağı çalınan bir sürü astra gelmiş servise... Bu aralar dikkat edin...
  • Bizim binanın kapalı garajında aynı kasa astranın kapısı çalınmıştı.
  • Yok artık. Ciddimi bu yahu? Geçmiş olsun.
  • bazı çıkmacılar götürüyor olmasın bunları?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.