Şimdi Ara

Astra H 1.6 115 HP (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
692
Cevap
27
Favori
136.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş

Olayın resmini cekip atma şansın var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cizgisiz kullanıcısına yanıt

Normal bir durummuş hocam. Teşekkürler ilginize.

• Arkadaşlar Z16XER motor kodlu 115bg 2007/2 aracım var. Araçta 3000 devir altında isteksizlik, gaz tepkisi düşüklüğü var. Forumlarda okuduğum kadarıyla opel bu durum için bir yazılım güncellemesi yayınlamış daha önce, Ankara'da servisleri aradığımda durumdan habersizler veya uğraşmak istemiyorlar. Ayrıca böyle bir güncelleme durumunda 600-700 TL para talep ediyorlar. Ankara'da yazılımı daha önce bu şekilde yükselttirmiş birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim.

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    O güzel bir özellik, bütün H kasalarda var. Araçta sıkıntı yok yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Opel astra 1.6 h Sedan aracım var lpg'li 145 bin km civarında. Man filtre seti aldım, yağ olarak ne kullanabilirim ? Fiyat performans açısından öneriniz nelerdir ?

• hasibystp kullanıcısına yanıt

MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W-30 kullanıyorum 3 bakımdır gayet memnunum.Bu sene fiyatları artmış 4 bin km sonra bakım var ya motul ya da shell dexos 2 onaylı yağını

kullanacam.

• erdm6 kullanıcısına yanıt

Mobil 5w 40 yağ aldım. Sorun olmayacağını düşünüyorum

• Arkadaşlar merhaba.. 2011 essentia konfor arabamda frene basınca titreme sorununu bir türlü çözemedik.. 70-80 den sonra frene basınca araba titriyor.. 4 kez disk ve balata değişimi yapıldı ama sorun 3-4 ay sonra tekrar geliyor (parçacı sağolsun hep garantiden değişim yapıyor ücret almadan ) Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba? ne yapmam gerekiyor

• 2011 model, 1,6 easytronic benzinli, hiç LPG takılmamış modelini sattığım araçtır.

• Servisteki usta shell helix 5w30 ultra professional ag yağ önerdi, siz de önerir misiniz?

Bir de 5 lt mi almalıyız?

Hava ve yağ filtrelerini ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallpox -- 22 Mart 2023; 16:44:3 >
  • Dr.GU kullanıcısına yanıt

Yol tutuşu efsane ama easytronic 100e ulaşana kadar otur çekirdek çitle...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.