Şimdi Ara

Astra H 1.6 115 HP (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
27
Favori
136.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba lpg yi ne kadara taktırdınız
    ve ruhsata işletme masrafları ne kadar tuttu
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    LPG ücreti 2.250
    Sızdırmazlık 55
    Muayene 191
    Tescil belgesi yenileme 81
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    ben mersinden atiker mikro fast yağlamalı sistemi taktırdım 1000 tl ye 1 ay oldu..
    benzinde 0,40 KR Yakıyordu şehir içinde senede ortalama 15bin km yapıyorum 2 senede 30bin 12000 TL benzine 2 sene de vereceğim paradır
    Lpg de şehir içinde şuan 0,19 KR yakıyor 30 bin km 2 senede vereceğim para 5700 TL

12000-5700 = 6300 TL para 1000 TL tüpe çık , ruhsata işleme 500 gitmiyor ama sen fazladan hesap et 500 gitsin geriye kalıyor 4800 TL 2 senede sadece elde edilen kardır benim arabam 22 bin km de şuan 50 bin km de zaten satarım ben bence lpg takmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim daha henüz şehir dışı deneyimim olmadı ama şehir içinde 19 kr yakıyorsa eminim çok daha iyi rakamlar yakalarım çünkü benzindeyken şehir dışında bu arabaya 22 kr yaktırmış adamım hız sabitleme ile :) konya mersin yolunda
  • Antalya-Hatay arası, Konya üzeri, 4 kişi, ki 300 kilodan fazla çekeriz, bagaj full arka cam tamamen kapalı yolculuk yaptım bayramda... 19 krş yaktı arkadaşlar. Tabi içinde benzinde var 3 4 krş benzin deseniz o yük ile gayet iyi yaktı.
  • kazem32 kullanıcısına yanıt
    Abi mersin de nereye montaj yaptırdın iz bende astra almayi düşünüyorum birde sizinki otomatik değil mi fiyatlar genelde sizin belirttiğiniz gibi lpg çekis nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    mersin merkez sanayi sitesinde sistem oto gaz orada taktırdım ben, evet aracım otomatik , asla çekiçten düştüğünü filan hissetmedim araç benzin veya lpg ile gittiğini anlamak mümkün değil %2 kayıp olurmuş onu da sürücünün anlaması mümkün değil tavsiye ederim araç şehir içinde 18-19 kr yakıyor
  • Astra sedan mı alsam hb mi alsam kararsız kaldım evliyim bir Bebe var bagaj yetmez korkusu yaşıyorum açıkçası fikir verebilecek var mı acaba piyasa da sedan lar in durumu nasıl 2011 model 2 parça yanda boyalı 45 binde sedan 111 yıl easytronic buldum sahibi 40 bin istiyor araba köyü renk ne dersiniz nasıl fiyati

• quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Astra sedan mı alsam hb mi alsam kararsız kaldım evliyim bir Bebe var bagaj yetmez korkusu yaşıyorum açıkçası fikir verebilecek var mı acaba piyasa da sedan lar in durumu nasıl 2011 model 2 parça yanda boyalı 45 binde sedan 111 yıl easytronic buldum sahibi 40 bin istiyor araba köyü renk ne dersiniz nasıl fiyati

dün 1.6 easytronic astra sedan aldım ve aranıza katıldım arkadaslar... 2009 model benimki... aracımı cok sevdim kullanımı kolay ve kalite güzel....

bir haftaya falan lpg taktırıcam hangi marka önerirsiniz? ne atiker ne prins orta halli fiyat performans bi lpg kiti öneriniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Astra sedan mı alsam hb mi alsam kararsız kaldım evliyim bir Bebe var bagaj yetmez korkusu yaşıyorum açıkçası fikir verebilecek var mı acaba piyasa da sedan lar in durumu nasıl 2011 model 2 parça yanda boyalı 45 binde sedan 111 yıl easytronic buldum sahibi 40 bin istiyor araba köyü renk ne dersiniz nasıl fiyati

dün 1.6 easytronic astra sedan aldım ve aranıza katıldım arkadaslar... 2009 model benimki... aracımı cok sevdim kullanımı kolay ve kalite güzel....

bir haftaya falan lpg taktırıcam hangi marka önerirsiniz? ne atiker ne prins orta halli fiyat performans bi lpg kiti öneriniz varmı?

Hayırlı ugurlu olsun canım abim nasıl Arac gidişi felan rahat mı kaç liraya mal oldu acaba expertise yaptırırken nelere dikkat ettin

• 2012 Opel Astra Classic III 1.6i 16V Essentia Easytronic Comfort Paket sahibiyim.
    Dün ne yazık ki sürücü tarafı dikiz aynamın sadece AYNA kısmı düştü. Yaşadığım şehirde(Ağrı) herhangi bir yedek parçacı yok, olanlarda da ayna yok, oto camcılarda da yok kısacası hiçbir şekilde yerine koyabileceğim ürün yok. En son çare idareten durması için camcıdan ayna kestirip koydum. O da silikonla tutmadı şu an koli bandıyla duruyor.
    Büyük şehirlerde yaşayan arkadaşlardan yan sanayi / çıkma Sol dikiz aynası arıyorum. Tavsiye edebileceğin herhangi bir yerden iletişime geçebilirim.
  • RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    Kardes 38000 e aldim ben 2009 model hata boya yok 68 binde... Araba cok guzel kasa yol tutus ve saglamlik guzel yakiti az vites gecisleri cok hissedilmiyo perfornmans dusuk yalniz ama benim icin sorun yok sehir ici ralli yapmiyorum. Ben memnunum tupu takar uzun yillar binerim insallah...

• errorinside kullanıcısına yanıt
    Merhaba, durumunuza üzüldüm.

İnternette şöyle bir ürün buldum isterseniz düşünebilirsiniz. Daha önce bu siteden birkaç defa alış veriş yapmıştım herhangi bir problem yaşamadım.

http://www.opelgm.com/Opel-Astra-H-Sol-Dis-Dikiz-Aynasi-Komple-Elektrikli,PR-2344.html
  • tehchiv T kullanıcısına yanıt
    burasıyla konuştum bana sadece GM ürününün olduğunu söylediler.
    bendeki aynanın yan sanayisi yokmuş. bana da bu pek inandırıcı gelmedi. yani 2010 kasa astra ile 2012 kasa astrada dikiz aynası farklı olabilir mi?

Almam Söylenen

Uyumlu Olmadığı Söylenen

resimlerde ben bi fark göremiyorum açıkçası

• Merhaba arkadaşlar, H kasa 2013 model sedan, 20.000km'de hatasız, beyaz, landirenzo lpgli, düz vites, enjoy plus paketli 45 bin TL nasıl fiyat olarak, aracı genel anlamda nasıl bilirsiniz? Enjoy pakete göre artısı, cosmoya göre eksisi nedir? Görüşlerinizi bekliyorum.

• Hocam tarif ettiğiniz aracın aynısını 3 yıldır ben kullanıyorum. Sıfır ve şu ana kadar rutin bakımları dışında başka bir şey yapma ihtiyacı olmadı. Genel anlamda performans, yakıt tüketimi, yol tutuşu, konfor ortalamanın üzerinde yani iyi diyebilirim. Lpg anlamında ise ben ilk aldığım gün serviste 'landi renzo' takdırmıştım. 10bin km bir 20-25₺lik bakım yaptırıyorum ve şu ana kadar bir sıkıntı yaşatmadı çok şükür. Başka sorularınız olursa yardım edebilirim. Söylediğiniz fiyatta gayet iyi bence 45 civarı. İlgili siteye bakarsanız 50bin yazan dahi var.

• Geçen sene 2013 model astra easytronic satın aldım. Sorunsuz diye bildiğim araç beni servis sanayi müptelası yapti. Servislerin ayrı ilgisizliği aracın arıza verip durması opel markasına olan güvenimi yerle bir etti. Bir daha asla. Önce araç subap eritti servis garantili lpg olmasına ve garantinin devam etmesine rağmen kimse soruna sahip çıkmadı. Kendi imkanlarimla yaptırdım. Sonra şanzıman arızası verdi servise söylememe rağmen tespit edemedi sonra yolda bıraktı yüklü meblağla karşı karşıya kaldım. Tavsiyemdir opel den uzak durun. 2 yaşındaki araba şahin kartal i geçti arızada ve çıkardığı masrafta. Hayal kırıklığı.

• HALA Easytronic araç almak konusunda kararsızım sorun çıkarıp çıkarmayacağını nasıl anlaşılır expertise de tarih 21 Nis 2016

• Astra 2005 h kasa arabam var..farlar acikken korna calmiyor..kapaliyken calisiyor..basina gelen oldumu arkadaslar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • errorinside kullanıcısına yanıt
    2009 öncesi ile sonrası arasında fark varmış. Resimlerde fark olmayabilir ama belki aynanın montajı ile ilgili kısım değiştiyse sorun yaşayabilirsiniz.

Denemesi 25TL imiş.

Saygılar.
  • Kensai-X K kullanıcısına yanıt
    2005 model Astrası olan bir arkadaşımın da aynı şekilde aynası düştü. O kırılmadan yakalamış aynasını. Benimkinin üstüne koyunca farkı gözlerimle gördüm. Uzunluk olarak aynı ancak yükseklik olarak yaklaşık 2 cm kısa kalıyor eski ayna. Bu durumda yan sanayisi olmadığı için 150 lira verecez kuzu kuzu
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.