Şimdi Ara

Astra G titreyerek kalkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2000 model astra g model arabam ne kadar dikkat etsemde kalkarken biraz titriyor.
    Balatadan şüpheleniyorum ama, son süratinde bir sorun yok.
    Bu konuda fikri olan?

syglr
    B.Kerem

• bendede astra g var 200 gl aynısını bendede yapıyor arkadaşım.
  • debriyaj dan kaynaklanıyor olsa gerek anneminkide 70-90bin arası o durumdaydı. 90bin bakımı 2800 ytl ye mal olduktan sonra araba sıfır km gibi oldu:)
    debriyaj balatası baskı balata triger ne kadar eskimiş parça varsa değişti motorda balatalara baktırın değiştirtin değiştirmeseler bile ayarlıyorlar bir süre idare eder
  • bende astra kullanmıştım debriyajdan ilgili titreme sorunu. yanlız 2 çeşit debraj var (marka olarak) birisinde titreme hiç yok ismini unuttum ben yeni debriyaz takmıştım ve hep titriyordu lukas mı luc mu neydi titreyen o diğerinde titreme hiç yoktu. sankı soğuk havalarda daha çok titriyordu atatürk sanayide opel opser ver parçacı orda ali bey var ist iseniz o tavsiye etmişti ve sorun ortadan kalkmıştı hem baya ucuz orda ve her parça mevcut 2 kısımda 29no nun karşısında opel opser herkes bilir.
  • MERHABA ARKADAŞLAR,

GÖRÜYORUM Kİ BİR ÇOK OPEL KULLANICISINDA BÖYLE SORUN VAR. GENELDE TEKNİK OLARAK DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE KALKIŞLARDAKİ TİTREME DEBRİYAJ BASKISINDAN VEYA VOLANT YÜZEYİNDEN MEYDANA GELİR. VOLANT YÜZEYİNDEKİ BALATANIN SIYIRMASINDAN KAYNAKLI YANIK VE BASKI PLAKANIN YAYLARININ DEFORME OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR. SERVİSE GÖTÜRÜP GÖSTERMENİZİ TAVSİYE EDEBİLİRİM. SAYGILAR.

İYİ GÜNLER ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cekicbilek

MERHABA ARKADAŞLAR,

GÖRÜYORUM Kİ BİR ÇOK OPEL KULLANICISINDA BÖYLE SORUN VAR. GENELDE TEKNİK OLARAK DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE KALKIŞLARDAKİ TİTREME DEBRİYAJ BASKISINDAN VEYA VOLANT YÜZEYİNDEN MEYDANA GELİR. VOLANT YÜZEYİNDEKİ BALATANIN SIYIRMASINDAN KAYNAKLI YANIK VE BASKI PLAKANIN YAYLARININ DEFORME OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR. SERVİSE GÖTÜRÜP GÖSTERMENİZİ TAVSİYE EDEBİLİRİM. SAYGILAR.

İYİ GÜNLER ...

servis? arabayı versen kurtaramazsın
  • sol arka lastiğin yanında benzin filtresimi diyorlar bişey var onu değiştirdim titreme kayboldu belki ondan olabilir.
  • Egr valfi temizligi yapin arkadaslar en cok ondan yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.