Şimdi Ara

Astra G Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
3.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aylık arayistan sonra Astra g cd 99 gök mavisi aracımi aldım. Ancak forumu altüst etmeme rağmen Astra g kullanıcılarının buluştuğu bir başlık bulamadım ve çok şaşırdım.

Çok daha az kullanılan ve tutulan araçların bile varken efsane olmuş ve yıllarca satılmış bir kasanın başlığının olmaması gerçekten çok garip.

Bu başlık bir girişim olsun. Talep gelir ve ilgilenilirse bu ilk mesajı çok daha zengin bir içerikle tekrar ele alırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu da benim astra

• Devam...

• Astra g kullanıcılarını başlığa bekliyoruz...
  • Guncel

• memnunmusun kardeşim bende düşünüyorum sorun çıkartıyormu nadıldır

• Gayet memnunum hocam gerçekten sağlam ve keyifli bir araba

• sağol kardeşim

• Kardeşim bende şuanda 1.6 motor 1999 g kasa var bende çok memnunum. Ben aracı 2010 da aldım ve şuanda 200.000 km de lpg hiç taktırmadım motoru canavar gibi bastınmı gidiyor sana söyleyeceğim tek kötü şey bozuk yollarda takırtı yapması onun dışında bana göre çok ideal bir araba. bu arada 5 yıldır kullanıyorum bakım haricinde sanayiye götürdüğümü hatılamıyorum. alacaksan 1.6 motordan aşağı düşme onuda kullandım kasa biraz ağır geliyor.
  • Arkadaşlar bendede opel astra g sedan (2007) var. Arkadaki opel ambleminin bir kısmı soyulmuş, internetten yeni amblem almayı düşünüyorum. Ancak eskisini söküp yenisini takmayı kendim becerebilirmiyim, basit bir işlemmidir bilginiz varmı ?
  • 2001 Astra G Comfort ile beni de aranıza kabul ediniz
  • nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    2004 1.4 16V Astra Club Sedan sahibiyim.Yeni aldım 101.000 km'de ilk sahibinden.İnşallah memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

2004 1.4 16V Astra Club Sedan sahibiyim.Yeni aldım 101.000 km'de ilk sahibinden.İnşallah memnun kalırım.

Kaça aldınız hocam. Aracın duRumu nasıldı kaza/boya/motor?

• 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    Değişen tek arka bagaj kapağı.o da önemli bir darbe değil dedi kaportaciı ustam. Onun testinden geçincede expertize soktuk. Önden ve yandan darbe yok. Araç ilk sahibinden ve çok bakımlı Allah'a bin şükür. Akü yeni vize yeni lastikler iyi motor ve alt takımlar iyi. Sadece sol arka amortisör değişecek dediler 24.250 ye aldım. Aldıktan sonra lpg şamandırası ile tankı değiştirdim.lpg filtresini değiştirdim.vites körüğü ile el freni körüğünü değiştirdim. Allahım kazasız belasız binmek nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 8 Eylül 2015; 8:18:30 >
  • quote:

Değişen tek arka bagaj kapağı.o da önemli bir darbe değil dedi kaportaciı ustam. Onun testinden geçincede expertize soktuk. Önden ve yandan darbe yok. Araç ilk sahibinden ve çok bakımlı Allah'a bin şükür. Akü yeni vize yeni lastikler iyi motor ve alt takımlar iyi. Sadece sol arka amortisör değişecek dediler 24.250 ye aldım. Aldıktan sonra lpg şamandırası ile tankı değiştirdim.lpg filtresini değiştirdim.vites körüğü ile el freni körüğünü değiştirdim. Allahım kazasız belasız binmek nasip etsin

Hayırlı olsun hocam.

Benim de müdürüm satayım sana arabayı diyor.
    2004 astra 1,4 comfort beyaz.
    Sadece 1 arka çamurlukta işlem var diyor. Kalan yerler hatasız.
    Araba 170binde.içi dışı çok temiz aracın. Konsolu döşemeleri sıfır gibi.
    Lastikler eski. Ama bakımlar yeni yapılmış.
    24 istiyor. Verilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hm3t.# -- 8 Eylül 2015; 9:31:46 >

Araç bakımlıysa kazası vesaire dediğin gibiyse isterse 250.000 km'de olsun verilir.Piyasa şerefsiz üç kağıtçı dolu.G ood yearın şu meşhur lastiğinden alırsın keyfine bakarsın.Bu arada lpg li mi araç?
  • quote:

Araç bakımlıysa kazası vesaire dediğin gibiyse isterse 250.000 km'de olsun verilir.Piyasa şerefsiz üç kağıtçı dolu.G ood yearın şu meşhur lastiğinden alırsın keyfine bakarsın.Bu arada lpg li mi araç?

Araç lpgli hocam.
    1,4 comfort model nasıl donanım olarak?
    1,4 olması çekişte sıkıntı çıkarır.mı? Bu modellerin 100 beygir olanları var mı?

Evet 1.6 ları 100 beygir. Temizini bulursan onu al. Ama aralarında öyle ahım şahım fark inanki yok .Tabi yokuşlarda 150-160 km hızla sollama yapacaksan bilemem. Bazıları aman 1.4 yaramaz falan der ama ben Adapazarı izmir yaptım. Taraklı Adapazarı yokuşunu çıktım 4 kişi araç hep 4. Ve 5. Vitesteydi. Tabiki keskin virajlar hariç. 1.4 saplantılı isen alma. Yav üstad sen temiz araç bulduysan 1.4 ünü 1.6 sını yemişim. Piyasa pislik dolandırıcı şerefsiz dolu.

• quote:

Evet 1.6 ları 100 beygir. Temizini bulursan onu al. Ama aralarında öyle ahım şahım fark inanki yok .Tabi yokuşlarda 150-160 km hızla sollama yapacaksan bilemem. Bazıları aman 1.4 yaramaz falan der ama ben Adapazarı izmir yaptım. Taraklı Adapazarı yokuşunu çıktım 4 kişi araç hep 4. Ve 5. Vitesteydi. Tabiki keskin virajlar hariç. 1.4 saplantılı isen alma. Yav üstad sen temiz araç bulduysan 1.4 ünü 1.6 sını yemişim. Piyasa pislik dolandırıcı şerefsiz dolu.

ilk arabam olacak hocam:) . geçen bir araba buldum, 4 parça boyalı kazasız dedi. baktırdık, 8 parça boya, önden arkadan hafif kazalı çıktı araç. Kimse dürüst değil valla.

Temiz bildiğin tanıdıktan bulursan 1.4 ünü 1.6 sını arama. Gerçekten piyasa iğrenç olmuş. Gerekirse 1000 lira fazla ver

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.