Şimdi Ara

ASTRA G HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİNİZ... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
9
Favori
122.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22bin lira ya aldin. 2-3 parça değişen olmasına rağmen iyi aldigimi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cümlemize allah kaza vermesin
    Bu mesaja eklenen görseller:

ASTRA G HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİNİZ...
  • hkn1535 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olması dileğiyle
  • Sizde kazasız belasiz binin inşallah

• slm arkadaşlar bende aranızda yeni katıldım 2002 1.6 16v astra elegance automatik aldım herşey orijinal 159bin km araç ilk kullanım olarak rahatlık hissi veriyor bunu hemen hissettirmesi hos birde isofix bağlantı varmı bu araçta çocuk koltuğu bağlamak için ve bu arac 1 depo benzinle sakin kullanımda 100km/lt yakar tüp takmaya değermi degmezmi senelik yapacağım yol 5000 demez şimdiden oneri ve bilgileriniz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ireMira

slm arkadaşlar bende aranızda yeni katıldım 2002 1.6 16v astra elegance automatik aldım herşey orijinal 159bin km araç ilk kullanım olarak rahatlık hissi veriyor bunu hemen hissettirmesi hos birde isofix bağlantı varmı bu araçta çocuk koltuğu bağlamak için ve bu arac 1 depo benzinle sakin kullanımda 100km/lt yakar tüp takmaya değermi degmezmi senelik yapacağım yol 5000 demez şimdiden oneri ve bilgileriniz için teşekkürler

Hayrlı olsun kazasz belasz insallah.

Koltugun oturma yerini havaya kaldrp acın alt tarafta baglantsı olması lazım.

Genelde lpg ile kullanılıyr :)
    Biraz kullanın ona göre karar verin

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

slm arkadaşlar bende aranızda yeni katıldım 2002 1.6 16v astra elegance automatik aldım herşey orijinal 159bin km araç ilk kullanım olarak rahatlık hissi veriyor bunu hemen hissettirmesi hos birde isofix bağlantı varmı bu araçta çocuk koltuğu bağlamak için ve bu arac 1 depo benzinle sakin kullanımda 100km/lt yakar tüp takmaya değermi degmezmi senelik yapacağım yol 5000 demez şimdiden oneri ve bilgileriniz için teşekkürler

Hayrlı olsun kazasz belasz insallah.

Koltugun oturma yerini havaya kaldrp acın alt tarafta baglantsı olması lazım.

Genelde lpg ile kullanılıyr :)
    Biraz kullanın ona göre karar verin

teşekkürler iyi dileklerini için bugün full yaptım depoyu 100 km sakın kullanım test yapıp ona gore karar vericem dediğiniz gibi yalnız lpg performansı dusurecekse şayet sıkıntı olur ve ayrica sizlerin kullaniminiz nasıl lpg benzinde 100 km kac lt yakmakta

• ireMira kullanıcısına yanıt
    Ank şehir için 8-9 litre yakıyordu yoğunlga göre 10da oluyordu.

Lpg için dedgm degerlere %20 ekleyin

• quote:

bugün test yaptım 137km tekrar full yaptım 67 tl benzin aldı 4.59 tl benzin yani karışık kullanım ( sakin agresif ) 50krs denk gelmektedir normal değermi bu yoksa aracta bakım vs birşey yapılırsa sarfiyat dusermi ?

• quote:

quote:

bugün test yaptım 137km tekrar full yaptım 67 tl benzin aldı 4.59 tl benzin yani karışık kullanım ( sakin agresif ) 50krs denk gelmektedir normal değermi bu yoksa aracta bakım vs birşey yapılırsa sarfiyat dusermi ?

Hocam kimse kabul etmese de 1.6 atmosferik motor otomatk vites c sınıfı bir arac zaten bu civarda yakıyor şehiriçinde, kısacası deger normal şehiriçi için tabki.Bakımla düşmez, yıllık yapacagınz km ile lpg kitine verecgnz parayı hesap edin uzun süre binecekseniz Taktırmadgnz her km zarar sizin için

• Merhaba arkadaşlar opelle hakkında fazla bilgi sahibi değilim fakat arkadaşımın astra edition arabasıyla Konya'dan Sinop'a şöförlük yapınca gayet memnun kaldım şimdi astra 2001 edition otomatik vites bir araç var almayı düşünüyorum fakat otomatik vites olması korkutuyor çünkü daha önce otomatik vites araç sahibi olmadım ve kullanmadım şimdi benim merak ettiğim bu kasaların otomatik vitesleri nasıldır sorun çıkarır mı alırken nelere dikkat etmek gerekir yakıt konusunda beni üzer mi biraz araştırma yaptım kimisi sorunsuz şanzımanı diyor kimisi de aldıktan 6 ay sonra şanzıman yeniledim diyor sizin özellikle kullananların fikirlerini almak isterim biraz uzun oldu kusura bakmayın teşekkür ederim
  • Ardaşlar opel astra elegan 2002 model arabamın yol bilgisayarı silik silik bunu İZMİR de yapabilecek usta var mı??
    üzerinde kaset çalar var orjinali bozmadan altarnatif ne yapılabilir usb vs calması için..
  • Aracın teyibinde USB Aux falan çalıştırmak için teyibi değiştirmeden kullanabileceğimi en iyi yöntem nedir?
  • Kablolu kaset calar var ucunda 3.5mm jak var yani norml kulaklk cıkısı, mp3 calara sarkı atıp cıkısıda takıp dinleyblrsnz.

• quote:

quote:

quote:

Hocam kimse kabul etmese de 1.6 atmosferik motor otomatk vites c sınıfı bir arac zaten bu civarda yakıyor şehiriçinde, kısacası deger normal şehiriçi için tabki.Bakımla düşmez, yıllık yapacagınz km ile lpg kitine verecgnz parayı hesap edin uzun süre binecekseniz Taktırmadgnz her km zarar sizin için

lpg kiti taktırdım 2 ay önce ROMANO marka gayette memnunum simit tank 32lt alıyor ve 32 lt şehir içi 100km /10lt civarı şehir dışı 100km/ 7/8lt arası yakmakta en son bodruma Klima açık 3kisi 510km 80tl gidip geldim orta ölçekli kullanım max 120 km/s hız anlayacağınız süper değerler bu arada haziran 26 taktırdım lpg kit bu güne kadar 5300 km yol aldım şimdilik araçta bir sıkıntı yok umarım olmaz astra aldığıma çok memnunum umarım ilerleyen zamanda birdahakine alacağım araç uine astra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireMira -- 8 Eylül 2016; 19:14:17 >

• Sa arkadaşlar ben 2001 astra g 1.6 16 V hatchback sahibiyim aracımın kapı fitillerini değiştirmek istiyorum ama Ankara'da önerebileceginiz usta var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: savio_4528

Sa arkadaşlar ben 2001 astra g 1.6 16 V hatchback sahibiyim aracımın kapı fitillerini değiştirmek istiyorum ama Ankara'da önerebileceginiz usta var mıdır ?

Ots opel
    Ahmet usta
    05552273755

• 2007 opel astra classic 1.6 twinport hb hakkinda bilgisi olan var mı?
    Yakıt,bakım,arıza vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bstncysn -- 12 Ekim 2016; 4:26:24 >
  • Uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Opel, Chevrolet, yedek parça, bakım kitleri Parçapark farkı ile tek tıkla kapında.

http://www.parcapark.com/
  • Merhabalar

Aracım 98 astra cd , iki üç yıldan beri çok soğuk havalarda 5 -6 derecelere inince içerdeki buğuyu çözemiyorum , normalde klima açınca buğu gidiyor [ gerçi o da bir saçmalık kış günü hep kilma açık gidiyorum yoksa buğu oluyor ] acaba polen flitresinden mi yoksa başka bir nedeni varmıdır. ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.