Şimdi Ara

Astra Cabrio Pert (SATILDI...) Kazalı Araç Alıp Yaptırmayın. (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
9
Favori
94.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbi bende hiç üşenmeden okudum kitap olsa okumazdım yani. Çok zor bi işi başarmışsın aracı toplayarak ama elinden çıkarıp (istediğin fiyata) filmi mutlu son ile bitirelim :)
  • kardeş daha teskereyi almadın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

kardeş daha teskereyi almadın mı

Hayır daha 6 ayım var bugün ankara"ya izine gidiyorum 220 günden sonra kavuşuyorum araca tam keyfini sürememiştim işlerinden dolayı şimdi biraz gezme vakti :)
  • Hayirli tezkereler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Hayirli tezkereler

Teşekkür ederim.
  • Araç Satıldır.Bugün"e kadar bana destek veren yardımcı olan abilerim kardeşlerim değerli arkadaşlarım herkese teşekkür ediyorum.Çilesini çok çektik 20 bin tl"ye gönderdik.Umarım kimsenin başına gelmez böyle bir iş.
  • Hayırlı olsun, anlatılacak uzun bir hikayeniz olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Araç Satıldır.Bugün"e kadar bana destek veren yardımcı olan abilerim kardeşlerim değerli arkadaşlarım herkese teşekkür ediyorum.Çilesini çok çektik 20 bin tl"ye gönderdik.Umarım kimsenin başına gelmez böyle bir iş.

Hayırlı olsun hocam kurtulmanız iyi olmuş .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okadar emek masraf 20bin e gitti araç öylemi :( keşke satmasaydınız :(
  • Hocam büyük zarar etmişsiniz geçmiş olsun ama kurtulduğunuz iyi olmuş
  • Ucuza gitti çektiğim çilede yanına kar kaldı fakat araç ne yaparsak yapalım düzelmeyecekti ve hatta noter de aracı devrettikten sonra aracın yeni sahibi eve kadar bıraktı evin önüne gelesiye kadar motor arıza verdi kurtulduk yani.Yaptık bir hata bedelini ağır ödedik umarım herkese örnek olur.
  • Hemen hemen aynı durumda bir arkadaşım vardı. Corsa D pert idi oda. Naptıysa düzelmedi ve kiralamacıya sattı.
  • sahibi forumdan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

sahibi forumdan mı

Hayır.
  • quote:

Ucuza gitti çektiğim çilede yanına kar kaldı fakat araç ne yaparsak yapalım düzelmeyecekti ve hatta noter de aracı devrettikten sonra aracın yeni sahibi eve kadar bıraktı evin önüne gelesiye kadar motor arıza verdi kurtulduk yani.Yaptık bir hata bedelini ağır ödedik umarım herkese örnek olur.

Bu pek hoş bir durum olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağaçkakan

quote:

Ucuza gitti çektiğim çilede yanına kar kaldı fakat araç ne yaparsak yapalım düzelmeyecekti ve hatta noter de aracı devrettikten sonra aracın yeni sahibi eve kadar bıraktı evin önüne gelesiye kadar motor arıza verdi kurtulduk yani.Yaptık bir hata bedelini ağır ödedik umarım herkese örnek olur.

Bu pek hoş bir durum olmamış

Hiç sorma;zorla satmadık inşallah hayrını görür.

• valla yapcak bişey yok sana pek hayrı dokunmadı inşallah yenı sahibine hayrı dokunur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Ben 1 kere hor kullanilmis arac aldim tovbe ettim sana sabir dilerim arkadas

Banada denk geldi ama bunun horlukla alakası nedir hocam

Hocam pert araç kaza anında belli olur. İsterse yetkili servis yapsın aynısı olmuyor maalesef. O yüzden sakin kullanmaya çalışın ve sollamalarda 2 kat dikkatli olun. (Araç satılmış, sattığınız kişiye bu yorumu gösterin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakFasulye -- 8 Ağustos 2012; 4:38:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

valla yapcak bişey yok sana pek hayrı dokunmadı inşallah yenı sahibine hayrı dokunur

İnşallah.
  • quote:

Araç Satıldır.Bugün"e kadar bana destek veren yardımcı olan abilerim kardeşlerim değerli arkadaşlarım herkese teşekkür ediyorum.Çilesini çok çektik 20 bin tl"ye gönderdik.Umarım kimsenin başına gelmez böyle bir iş.

Yazık oldu emeklerine. Neyse, hayırlıysı buymuş demekki. Hayırlı teskereler bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.