Şimdi Ara

Astra Cabrio Pert (SATILDI...) Kazalı Araç Alıp Yaptırmayın. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
9
Favori
94.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man From The Cold Water

Sizin araba tamirdeyken benim aldigim
    sifir araba 3000 kmyi gecti :-)

Doğrudur;sende yeni aldıysan kazasız belasız iyi sürüşler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

quote:

Orijinalden alıntı: Man From The Cold Water

Sizin araba tamirdeyken benim aldigim
    sifir araba 3000 kmyi gecti :-)

Doğrudur;sende yeni aldıysan kazasız belasız iyi sürüşler :)

Tesekkurler konudaki k.kahriman adli uye benim ondan boyle bir yorum yazdim :) Gercekten cok beklemissiniz. Umarim istediginiz gibi bir arac olur.
  • hocam ne yaptınız siz ya 9 ayda nasıl olurda bir araba toplanamaz insan bıkar vallahi peki ne kadar para harcadınız arabaya
  • @arjen553

Biz arabayı alırken adam demişti ki 4 ayda biter ve 25-26 milyar tutar dedi aldık alalı 9 ay oldu ve araba herşeyi bitince tam 30 milyara mal olmuş oluyor şu iyi yanı var elektrik tesisatı yeni; motorun çoğu parçası 0 triger vs vs düzgün temiz kullanımda bir sorun çıkaracağını sanmıyorum yalnız neler çektiğimi bir ben bilirim yalnız arabaya değermi diyorsanız gerçekten değecek bir araba tamamen bittiğinde resimlerini yayınlayacağım ve baştan sona özetini yazacağım.Satmayı düşünmüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 26 Mayıs 2011; 16:53:39 >
  • quote:

@arjen553

Biz arabayı alırken adam demişti ki 4 ayda biter ve 25-26 milyar tutar dedi aldık alalı 9 ay oldu ve araba herşeyi bitince tam 30 milyara mal olmuş oluyor şu iyi yanı var elektrik tesisatı yeni; motorun çoğu parçası 0 triger vs vs düzgün temiz kullanımda bir sorun çıkaracağını sanmıyorum yalnız neler çektiğimi bir ben bilirim yalnız arabaya değermi diyorsanız gerçekten değecek bir araba tamamen bittiğinde resimlerini yayınlayacağım ve baştan sona özetini yazacağım.Satmayı düşünmüyorum...

ben konuyu ilk kez gördüm ama sizin araç 9 aydır yatıyormuş galiba.onunda pek bi önemi yokta aile üyelerinin dırdırı insanı yorar.dediğim gibi inşallah sorunsuz alır mutlu mesut kullanırsınız geç olsun güç olmasın bitince fotoları merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

@arjen553

ben konuyu ilk kez gördüm ama sizin araç 9 aydır yatıyormuş galiba.onunda pek bi önemi yokta aile üyelerinin dırdırı insanı yorar.dediğim gibi inşallah sorunsuz alır mutlu mesut kullanırsınız geç olsun güç olmasın bitince fotoları merakla bekliyorum

Haklısınız sadece aile değil sülale olarak neden pert araç aldınız aylardır soruyorlar daha çıkmadımı çıkmadımı diye gerçekten dırdır daha çok yoruyor aslında hata bizde pert araç almak gibi bir hata yaptık ama hayırlısı neyse o olsun diyelim artık yapabileceğimiz birşey yok olan olmuş.

• aslında bu arabaları genelde sanayideki tamirciler alır toplar satar veya kullanır. sanayide olduğu için herşeyi uygun fiyata ve nerede yapılacağını bilir. veya kendisi yapar toplar.
    uğraşacak vakitleride vardır. ama sizin vaktinizi baya almış. sabırlar diliyorum.
  • Açıkçası bu kadar süre ben sabredemezdim doğrusu hocam sizde peygamber sabrı varmış Maaşallah umarım teslim aldıktan sonra araçta herhangi bir problemle karşılaşmazsınız ağız tadyla binersiniz hazır yaz mevsimine girerken fotoları merakla bekliyoruz
  • Astra Cabrio Pert (SATILDI...) Kazalı Araç Alıp Yaptırmayın.

Bu aracın ilk hali son hali değil aracın sadece diğer tarafında kaporta hasarı var tavanın saçları resimde takılı olmadığından biraz çirkin bir hal almış şu an takılı tavanı yapılıyor.
  • umarım gönlünüze göre yapılır,iyi günlerde binersiniz.
    seni paradan çok, etrafın dırdırı ve sanayinin çilesi yormuştur.isterseniz foto koyma işini gözden geçirin.malum dh de fotolu araçlarda nazar oluyor ve bende bu nazara inanmaya başladım.
  • Araç kendine gelmiş. Yeni resim isteriz (: ayrıca güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmi42

umarım gönlünüze göre yapılır,iyi günlerde binersiniz.
    seni paradan çok, etrafın dırdırı ve sanayinin çilesi yormuştur.isterseniz foto koyma işini gözden geçirin.malum dh de fotolu araçlarda nazar oluyor ve bende bu nazara inanmaya başladım.

Sanayinin çilesini ayrı anlatacağım size şöyle birşey diyebilirim sizler nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama ANKARA/ŞAŞMAZ bölgesinde ustayım diye geçinen insanlar gerçekten çok vasat gerçekten iyi ustalar kalmamış hepsinin iş yapılırken illa başında duracaksınız yoksa kaytarıyorlar ben hayatımda hiç bu kadar param ile rezil olmamıştım.resim konusuna gelince eğer olacağı var ise oluyor kaderi kimse değiştiremez kardeşim onlar resim koymasalardıda kaza yapacaklardı :)

• Bitmiş halini bekleriz.Güzel araç ama satarken zorlanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavı -- 26 Mayıs 2011; 18:31:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Bitmiş halini bekleriz.Güzel araç ama satarken zorlanırsınız.

Tahminim son 1 ay kaldı.İlk başlarda satmayı düşünüyorduk fakat artık düşünmüyoruz bundan 2-3 ay öncesine kadar annem bizzat satılması gerektiğini düşünen ama arabanında lazım olduğunu bilmesi fikrini değiştirdi ve satma dedi bende zaten satmayı düşünmüyordum sadece ilana koyup takas olursa takasları değerlendireceğim aslında aracın pertlik bir durumu yok ama pert kaydı geçirmişler arabanın sadece ön kaput ve ön çamurluklar değişti vede çizilmeler vardı göçük bile yoktu gördüğünüz üzere resimde zaten yapılmadan önceki hali kazadan sonraki hali.
  • Hayırlı olsun.Satılır satılmaz keyfinize bakın.Her malın bir alıcısı vardır o konuyuda merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdor

Hayırlı olsun.Satılır satılmaz keyfinize bakın.Her malın bir alıcısı vardır o konuyuda merak etmeyin.

Teşekkür ederim sağolun satılır satılmaz artık umurumda değil zaten bu akdar uğraşınca insanın satası gelmiyor açıkcası.
  • şimdi 9 ay önceye dönsen gene bu aracı satın alırmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

şimdi 9 ay önceye dönsen gene bu aracı satın alırmısın?

Güzel soru Şöyle cevap vereyim insan zorluklarla olgunlaşır öyle değil mi yani hiç bilmediğin bir işe girip canın yanar ise bir daha o işin içine girmessiniz öyle değilmi ? bende böyle bir işin içerisine girmemiştim girdim canım yandı bir dahada girmem.
  • http://www.youtube.com/watch?v=LH0sSrGmnLY
  • Buyuk hata olmus ama dediginiz gibi olan olmus.
    Umarim tavani halledebilirsiniz, bunlar hassas mekanizmalar, Tavanin yenisini alsaniz cok pahalidir. Acikcasi bir ustanin da eski haline getirebilecegine inanmiyorum ben cunku ilk resimlerde tavan kalkik duruyordu. Ins ben yaniliyorumdur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.