Şimdi Ara

Astra Cabrio Pert (SATILDI...) Kazalı Araç Alıp Yaptırmayın. (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
9
Favori
94.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

Üstad upluyorsunda çoğu resim gözükmüyor ki bir el at istersen

Durmuyor çoğu bende artık
  • çekilen çilenin ve emeklerin hatırına bu senenin hortlatması da benden olsun.

araç hardtop olmasa yine bir şekilde düzen tutardı ama açılır tavan sistemleri çok hassas ve kazalardan sonra tamirle düzelmesi mümkün olmuyor. yetkili serviste yapılsa muhtemelen eski kondisyonuna yakın bir biçimde tamir edilirdi ama faturası arabanın ederinin çok üzerinde çıkardı. zaten bu yüzden şasisi sağlam olduğu halde çoğu araç perte çıkartılıyor. böyle konular arada hatırlanmalı çoğu arkadaşımız hevesli oluyor, bunu yaptırsam ucuza kaliteli arabaya binebilir miyim diye ama işler öyle hayallerdeki gibi olmuyor. hele sel su hasarından dolayı perte ayrılmış bir araba görürseniz messi deparıyla uzaklaşın

• quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

çekilen çilenin ve emeklerin hatırına bu senenin hortlatması da benden olsun.

araç hardtop olmasa yine bir şekilde düzen tutardı ama açılır tavan sistemleri çok hassas ve kazalardan sonra tamirle düzelmesi mümkün olmuyor. yetkili serviste yapılsa muhtemelen eski kondisyonuna yakın bir biçimde tamir edilirdi ama faturası arabanın ederinin çok üzerinde çıkardı. zaten bu yüzden şasisi sağlam olduğu halde çoğu araç perte çıkartılıyor. böyle konular arada hatırlanmalı çoğu arkadaşımız hevesli oluyor, bunu yaptırsam ucuza kaliteli arabaya binebilir miyim diye ama işler öyle hayallerdeki gibi olmuyor. hele sel su hasarından dolayı perte ayrılmış bir araba görürseniz messi deparıyla uzaklaşın

👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hey gidi hey :)

• Görüyorum ki kazalı araç alıp yaptırmaya çalışan arkadaşlar var.Sigaranızı yakın çayınızı yanınıza alın konuyu baştan sona okuyun. :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:16:46 >
  • Fotoğraflar silinmiş herhalde
  • Konuyu görünce duygulandım
  • Link'ler ömürlerini tamamlamış demek ki. :))

@yasnaktp
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Link'ler ömürlerini tamamlamış demek ki. :))

@yasnaktp
    konuya sabah 9 da yatakta başladım bu saatte kadar anca bitti

hocam hala a3 mü var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok o a3'ten sonra 3 honda 1 a3 daha gitti şimdi gene civic var.

@omaTR
  • Hortlatayımda ibret olsun gene, 9 sene geçmiş hala ilk gün ki gibi söverim hem kendime hem sanayicilere.
  • ben de bir ara pert araç alıp yaptırıp binmiştim. bu kadar olmasa da çok uğraştım ben de.

kendiniz usta değilseniz ya da tanıdık, sizi yolmayacağından emin olduğunuz ve işini çabuk bitirecek birini tanımıyorsanız bu işe girmeyin.
    müşteri kitlesi zaten kısıtlı. temiz araç gibi de elden kolay çıkmıyor. ben tövbeliyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

ben de bir ara pert araç alıp yaptırıp binmiştim. bu kadar olmasa da çok uğraştım ben de.

kendiniz usta değilseniz ya da tanıdık, sizi yolmayacağından emin olduğunuz ve işini çabuk bitirecek birini tanımıyorsanız bu işe girmeyin.
    müşteri kitlesi zaten kısıtlı. temiz araç gibi de elden kolay çıkmıyor. ben tövbeliyim :)
    ben artık tövbeninde tövbelisiyim hasar kayıtlı bile almadım bırak perti işim olmaz.
  • Duygulanan çıksın

• @viper17 [simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 6 Ağustos 2019; 13:40:43 >
  • Ne arabaymış, ömrümüzü çürüttü, derbeder yaptı bizi
  • bu yılın hortu benden olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovelek

bu yılın hortu benden olsun
    Old'lar gelsin. :))
  • Bu yıl es geçilmesin dedim

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.