Şimdi Ara

Astra Cabrio Pert (SATILDI...) Kazalı Araç Alıp Yaptırmayın. (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
9
Favori
94.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklisin genellememek lazim tabi ki iclerinde isini hakkiyla yapanlar da vardir sirf ucuz diye arabalarimizi kasaplara teslim etmemeliyiz varsin piyasaya gore pahali olsun ama isini hakkiyla yapsin her turlu yetkili servisten ucuz olacak zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Haklisin genellememek lazim tabi ki iclerinde isini hakkiyla yapanlar da vardir sirf ucuz diye arabalarimizi kasaplara teslim etmemeliyiz varsin piyasaya gore pahali olsun ama isini hakkiyla yapsin her turlu yetkili servisten ucuz olacak zaten

İşini hakkı ile yapıp emeğinin karşılığına haram katmadan hesap söyleyenleri parmak sayısını geçmez.
  • Neredeyse 4 sene geçti üzerinden,arada bir uplamak lazım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Neredeyse 4 sene geçti üzerinden,arada bir uplamak lazım. :)

üstad şu an ki aracın nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: elalembialem_

quote:

Neredeyse 4 sene geçti üzerinden,arada bir uplamak lazım. :)

üstad şu an ki aracın nedir

A3

• Up.
  • bugün bir arkadas 2006 model 1.6 alfa romeo 147 aldı 20.000 lira hasar kaydı var araç ilk sahibinden alındı 11 ayrı kazada 20.000 liralık hasar kaydı olusmus bütün hepsi de alfanın yetkili servisinde yapılmıs araç daha 90.000 kmde hava yastıkları açılmamıs 19.000 liraya aldı lpg yok araç çok temiz hiç satamazsan seneye ben alırım dedim
  • quote:

bugün bir arkadas 2006 model 1.6 alfa romeo 147 aldı 20.000 lira hasar kaydı var araç ilk sahibinden alındı 11 ayrı kazada 20.000 liralık hasar kaydı olusmus bütün hepsi de alfanın yetkili servisinde yapılmıs araç daha 90.000 kmde hava yastıkları açılmamıs 19.000 liraya aldı lpg yok araç çok temiz hiç satamazsan seneye ben alırım dedim

Benden uzak dursun. :)
  • quote:

quote:

bugün bir arkadas 2006 model 1.6 alfa romeo 147 aldı 20.000 lira hasar kaydı var araç ilk sahibinden alındı 11 ayrı kazada 20.000 liralık hasar kaydı olusmus bütün hepsi de alfanın yetkili servisinde yapılmıs araç daha 90.000 kmde hava yastıkları açılmamıs 19.000 liraya aldı lpg yok araç çok temiz hiç satamazsan seneye ben alırım dedim

Hocam sans isi benim aracimda da pert kaydi var 1.5 sene oldu cok sukur normal bakimlari disinda bir masrafim olmadi 2000 model arac bir de benimki fiyati uygun olunca aldim ve su an satmak istesem aldigim fiyatin ustunde almak isteyen arkadaslarim var ama memnunum bir sorun yok

• quote:

quote:

quote:

Hocam sans isi benim aracimda da pert kaydi var 1.5 sene oldu cok sukur normal bakimlari disinda bir masrafim olmadi 2000 model arac bir de benimki fiyati uygun olunca aldim ve su an satmak istesem aldigim fiyatin ustunde almak isteyen arkadaslarim var ama memnunum bir sorun yok

Ben yaptırma aşamasınıda yaptığım için çok sıkıntılar çektim.Sizin bakış açınız ile benim bakış açım aynı değil. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben yaptırma aşamasınıda yaptığım için çok sıkıntılar çektim.Sizin bakış açınız ile benim bakış açım aynı değil. :)

Zaten vakti ve tanidik tamircisi olmayan birisi icin bu is cileye donusurken vakti ve ustasi olan birisi icin hem hobi hem de kazanca donusur yaptiginiz isler ama tabi arabasina da bagli cabrio bir aracla ugrasmak bastan yapilmis bir hata ama tecrube oldu size de tabiki

• Şükür bitti sonunda

Dün gördüm konuyu girdim birinci sayfadan sonra son sayfaya gittim baktım olacak gibi değil en baştan beri okudum. İlk diyeceğim mobilden çoğu resimler gözükmüyor kazalı resimi göremedim yani

Neyse 1 yılda baya tecrübe kazanmış, sabır göstermişsiniz. Arabanız da çok güzelmiş hem :)

Sonunun 20.000 ile bitmesine üzüldüm ama yapacak bişi yok hayırlısı :) forumda da kaliteli bir konu olmuş çoğu kişi bilgilenmiş. Yeni aracınız da çok güzel hayırlı olsun kazasız belasız inşaallah :)

Hayırlı akşamlar :)

• Efsane konu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cfrcfkr

Şükür bitti sonunda

Dün gördüm konuyu girdim birinci sayfadan sonra son sayfaya gittim baktım olacak gibi değil en baştan beri okudum. İlk diyeceğim mobilden çoğu resimler gözükmüyor kazalı resimi göremedim yani

Neyse 1 yılda baya tecrübe kazanmış, sabır göstermişsiniz. Arabanız da çok güzelmiş hem :)

Sonunun 20.000 ile bitmesine üzüldüm ama yapacak bişi yok hayırlısı :) forumda da kaliteli bir konu olmuş çoğu kişi bilgilenmiş. Yeni aracınız da çok güzel hayırlı olsun kazasız belasız inşaallah :)

Hayırlı akşamlar :)

Teşekkür ederim 2 seneyi geçti sanırım dediğiniz gibi tecrübe ile kaldık. :)

• ARKADAŞLAR ASTRA H CABRİOM VAR BİR KAZA SONUCU SOL KAPIDAN DARBE ALDI.BUNUN SONUCUNDA TAVAN ACIP KAPAMASINDA SIKINTI OLMAYA BAŞLADI.TAVAN MEKANIZMASI TAMIRI YAPAN BIR USTA BILIYORMUSUNUZ ACABA.
  • hem cabrio hem pert bile bile gol yemişşiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazlı01

ARKADAŞLAR ASTRA H CABRİOM VAR BİR KAZA SONUCU SOL KAPIDAN DARBE ALDI.BUNUN SONUCUNDA TAVAN ACIP KAPAMASINDA SIKINTI OLMAYA BAŞLADI.TAVAN MEKANIZMASI TAMIRI YAPAN BIR USTA BILIYORMUSUNUZ ACABA.

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz ? Geçmiş olsun.
  • Yeni katılan arkadaşlarda görsün ibret olsun. :)
  • Üstad upluyorsunda çoğu resim gözükmüyor ki bir el at istersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

satır satır okudum hikayeyi, mutlu sonla bitti sayılır, ben aslında filmin sonunda arabanın satılmasını bekliyordum, beklediğim gibi bitmedi ama gelecek sezon inşallah tamamına erer.
    hayırlı teskereler.

Sonucu bilememissin :)

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.