Şimdi Ara

astra 1.6 almalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar astra seda 1.6 benzinli 115 bg mi yoksa hyundai elantra 1.6 benzmmi focus 1.6 benzinmi siz üçünden birinin arasında kalsanız hangisini tercih edersiniz not: tüp taktırılacaktır alınca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu durumdayım kafam cok karışık.
    Opel Astra 1.6 Edition 115 Bg + Tüp :63.000 Tl dediler Adana Onatca
    İnternette herkes araba cok hantal dedi Yazın yaylaya cıkıyorum acaba bu araba cıkmazmı kafam cok karışık.
    Önceki arabam Renault clio 1.5 DCi 65 Hp içi dolu rahat birşekilde cıkıyordu opel hic kullanmadım bugune kadar
  • Focus yolu çok iyi tutar, Astra da çok iyi tutar, ancak focus içine çok fazla ses alıyor, en azından dizel öyle. Elantra ise pek piyasası olmasa da diğer ikisine göre daha donanımlı, yolu diğer ikisi kadar olmasa da tutan, sessiz ve diğer ikisine göre konforlu bir araçtır. Hepsi yaylaya çıkar ama altını çarparsınız gibime geliyor.

• Alti yüksek opelinde motoru cokmu zayif ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Moonlife01

Alti yüksek opelinde motoru cokmu zayif ??

115 HP motor ne kadar zayıfsa o kadar zayıf. zamanında 1.3 85 hp Accent ile Kop Dağı ve Zigana Geçidine çıkmıştım. Üstelik conta yanık halde. Önceden yanmıştı ve tamire gitmeden oralara tırmanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

quote:

115 HP motor ne kadar zayıfsa o kadar zayıf. zamanında 1.3 85 hp Accent ile Kop Dağı ve Zigana Geçidine çıkmıştım. Üstelik conta yanık halde. Önceden yanmıştı ve tamire gitmeden oralara tırmanmıştım.

Kardesim bugune kadar hic benzinli arac kullanmadim hep dizel kullandim o yuzden bu kadar ayrintili soruyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

quote:

Kardesim bugune kadar hic benzinli arac kullanmadim hep dizel kullandim o yuzden bu kadar ayrintili soruyorum

Sıkıntı olmaz, içiniz rahat olsun. Çekiş düşerse düşürün vitesi bağırta bağırta çıkın, hiç sıkıntı olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.