Şimdi Ara

Astra 1.4 T Sport Active Select alıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu aracı almak üzereyiz. Nasıldır bu araç ? Tavsiye değil sadece yorum istiyorum. Sport + Stil paket 64 bin fiyat aldık.

Edit. 1 aydır mavi renk için bekliyoruz. Gelenleride satmışlar.1000 tl indirim olmuş bu 1 ayda. Pazar günü tekrar bayiye uğrayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkCck -- 10 Nisan 2015; 19:37:52 >

• Kazasız belasız kullanın inşallah. Afl+ Şiddetle tavsiye ederim. Stil paketin içeriğini bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tork olarak benzinliler arasında en iyilerden biri. Afl paketi ben de tavsiye ederim. Araca çok farklı bir hava katacaktır. Yakıt tüketimini iyi araştırın derim. Bence tek kusur bu.

• Hayırlı olsun active seleçt performası biraz törpiler yakıtıda azda olsa artırır ama konforu iyidir 10000 km dir kullanıyorum benim gibi yakıt takıntınız yoksa keyifle binersiniz
  • Hayırlı olsun güzel araba.
  • 1.4 sport active select + navigasyon Temmuz ayında 65 e aldım. Yakıt konusuna gelince pompa değeri değilde yol bilgisayarı verisine göre konuşuyorum şehir içi 10.5 lt gösteriyor. Yol tutuşu güzel. Süspansiyonlar sert. İç hacim dışarıdan göründüğü gibi değil. Teyp deseniz hiç sevemedim. Teybin sesini 10 dan 20 ye çıkartmak için ses tuşunu 20 kere çeviriyorsunuz. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

• 1.4 cosmo kullanıyorum astra sedan. 63bin km de. Daha tık yok. 30 bin km dir de lpg li kullanıyorun.

Afl siz almayın bence. Varsa imkan farkı verip cosmo alın.

• Biraz fazla yaksa da, otomatik versiyonu performansı törpülese de, tuş takımları kalabalık olsa da, her yenileme döneminde almak istediğim ama hep önüme başka araçlar çıkıp alamadığım sevdiğim bir araçtır.

• Hayırlı olsun Birçok kişi beğenmese de insanı çok iyi saran bi konsolu var ve bu araç geceleri o kokpiti izlemek için bile alınası

• aralıkta 61 e kadar düştü bayii ama yakıt yüzünden vazgeçtik çok keyifli bir araç hayırlı olsun

• Aracın içine oturunca kendimi çok rahat hissettim ama orta konsol uçak kokpitine benziyor, o kadar düğme ne işe yarıyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

Aracın içine oturunca kendimi çok rahat hissettim ama orta konsol uçak kokpitine benziyor, o kadar düğme ne işe yarıyor anlamadım

Cok cabuk alışılıyor gozunuz korkmasin :)

• İyi araba. Ama çok yakıyor

Sedanında gözüm kaldı... Nasipte yokmuş. Gidip leon aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

quote:

Aracın içine oturunca kendimi çok rahat hissettim ama orta konsol uçak kokpitine benziyor, o kadar düğme ne işe yarıyor anlamadım

Astra'yı incelerken B sınıfı araç bakıyordum aslında(corsa'ya bakmaya gitmistm) sonradan aklımı çeldiler ford da 3 bin lira indirim yapınca HB Focus powershift aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

1.4 cosmo kullanıyorum astra sedan. 63bin km de. Daha tık yok. 30 bin km dir de lpg li kullanıyorun.

Afl siz almayın bence. Varsa imkan farkı verip cosmo alın.

hangi lpg kitini kullanıyorsunuz? Montaj serviste mi yapıldı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Astra'yı incelerken B sınıfı araç bakıyordum aslında(corsa'ya bakmaya gitmistm) sonradan aklımı çeldiler ford da 3 bin lira indirim yapınca HB Focus powershift aldım

Çok doğru bir karar olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: KasAdam

Merhaba arkadaşlar bu aracı almak üzereyiz. Nasıldır bu araç ? Tavsiye değil sadece yorum istiyorum. Sport + Stil paket 64 bin fiyat aldık.

Araç hb mi?sedan mı,şunun için soruyorum sport paket 1.4t astralarda,sedan ve hb arasında donanım da fark var

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Hb alıcağım araç
  • quote:

quote:

quote:

Hayirli olsun, b ile c segment arasinda illa fark oluyor sürüş keyfi acisindan. Benim de bir onceki aracim corsa d idi.
    Allah kazasiz belasiz kulanmayi nasip etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: KasAdam

Merhaba arkadaşlar bu aracı almak üzereyiz. Nasıldır bu araç ? Tavsiye değil sadece yorum istiyorum. Sport + Stil paket 64 bin fiyat aldık.

Şehir içi 10lt tuketimi gozden çikarin.
    Arac LPG uyumlu fakat yaklasik 80bin km sonra sibop erimesi yapabiliyormuş. LPG taktiracaksaniz uzun muddet yuksek devir yapmayin diyorlar.
    Surus keyfi guzel, araca guveniyorsunuz. Görus acisi ozellikle geri gelirken sikintili arka cam cok kucuk gorus az (bir onceki corsa d aracima gore) fakat aynalar ve geri gorus kamerasiyla kismen cozuluyor problem.
    Performans gayet iyi. Active select başarili ama ilk kullanimlarimda manuel kullanirken viteslerin geç atmasi baya bi canımı sıkmışti sonralara alistim. Tokatladiktan 1sn gibi bir sure sonra atiyor vitesi.
    Donanim olarak zaten hersey ortada gayet dolu.
    Memnun kalacaginizi dusunuyorum. Ayrica opels-izas-la (tireleri kaldirin) forum sitesini de incelemenizi oneririm zira bir cok bilgiyi oradan ogrendim cok ince bilgiler var.
    Hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeFFreY.JeY -- 15 Mart 2015; 1:20:17 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.