Şimdi Ara

Astra 1.3cdti 30bin bakım fiyatları. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
12.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: blackgod

quote:

Orjinalden alıntı: hunterorion

1.6 benzinli astra yıllık bakım 280 ytl civarı, allah servise düşenin yardımcısı olsun özelde 120 ytl ye halledersiniz opel servisinden uzak durun soyguncu bunlar

Bütün yetkili servisler aynı

Tüm arabaların tüm yetkili servisleri kazıktır çünkü isim hakkı şuydu buydu o kadar büyük araziye servis açıyorlar sonuç bu oluyor tabi insanlar sadece garanti yüzünden bence resmi servislere gidiyorlar yoksa özel servisler daha ucuz ama onlarında hepsi becerikli değiller.
  • SUZUKİ GRANDVİTARA BAKIM 325 YTL :))))
  • ARKADAŞLAR MERABA BEN DE 09 NİSAN 2008 İTİBARİYLE BİR OPEL KULLANICISIYIM.BENİMKİ 17.000 DE(2007 ASTRA 1.3 CDTI ESSENTIA) BİR KAÇ SORUM OLACAK SİZLERE :
    BU ARABAYA YOL BİLGİSAYARI TAKTIRSAM BANA KAÇA MALOLUR.(YOL BİLG YOK)
    ALIR ALMAZ KORNAYA BASTIĞIMDA GARİP SESLER GELİYO SANKİ KORNA BOĞULUYO.AMA SADECE ARABA ÇALIŞIRKEN.STOPTA SORUN YOK.
    Bİ DE GENEL KULLANIMDA Kİ TRİKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
    ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
  • Periyodik bakımlarını dışarıda özel serviste yaptırsam (malum 3te bir fiyata denk geliyor nerdeyse)
    aracın garantisi gidiyor diye bir soylenti var.. bu konuda ne düşnüyorsunuz var mı boyle bişi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkerercan

Periyodik bakımlarını dışarıda özel serviste yaptırsam (malum 3te bir fiyata denk geliyor nerdeyse)
    aracın garantisi gidiyor diye bir soylenti var.. bu konuda ne düşnüyorsunuz var mı boyle bişi?

evet özel servisten yaptırırsan garanti iptal.
  • astra 1.3 cdtı ilk bakımı ne zamn yapılıyor
  • 15.000 km veya yılda bir kez..hangisi önce dolarsa...
  • 0 aracın motorunda çapaklanma oluyormuş heralde ilk 1000 kmde yağ değişimi yapmalıymışız siz böyle birşey yaptınızmı
  • 1000 km'de sadece servise uğruyorsun, birkaç şeye bakıp, bir kaç soru soruyorlar. Başka birşey yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

0 aracın motorunda çapaklanma oluyormuş heralde ilk 1000 kmde yağ değişimi yapmalıymışız siz böyle birşey yaptınızmı

Ben bunu Reis'teki görevliye sormuştum bana gelmenize gerek yok ama içim rahat etsin istiyorsanız 2000-3000 gibi gelip şöyle bakarız demişti. Bende gerek yok dediği için gitmedim. 1 yıl bakımını cuma günü yaptırdım herhangi bir sorun çıkmadı. Aslında tek sorun servisin biraz pahalı olması. Ama garantiden düştükten sonra kendim fiyatı uygun güzel bir özel servis bulduktan sonra öyle bir sorunda kalmayacak.
  • o zaman benimde gitmeme gerek yok.1 yıllık bakımı ne kadar tuttu?
  • İzmitte Ek-Can otoya gittik oradaki yetkili Dizel araçların bakımları benzinliden 2 kat daha pahalı dedi. O kadar fark yoktur değil mi arkadaşlar? Tamam biraz fazla olabilir ancak 2 kat biraz abartılı geldi? Yeni Astra almak istiyorum da özellikle 1.3 CDTI modelinin satışının başlamasıını bekliyorum. 2 araç var kafamıza ya 1.4 Turbo yada 1.3 CDTI. Bunların bakımları arasında yaklaşık ne kadar fark olur?
  • Servis konusu aşağıdaki topic'ten devam ediyordu. Buradada devam ediyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_31380050/mpage_3/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

o zaman benimde gitmeme gerek yok.1 yıllık bakımı ne kadar tuttu?

420 TL tuttu. Bildiğin nerdeyse bütün filtreler değişiyor. Bir ikide ekstra gider kalemi var. Ama işçilik orjinal serviste baya yüksek. İlk bakım olması ve garantide olması nedeniyle çok önemsemedim tutan meblağı ancak garantiden düştüğü takdirde ya fiyatta pazarlık yaparız ya da özel bir servise götürmek düşüncesindeyim.

quote:

Orijinalden alıntı: Yilsev

İzmitte Ek-Can otoya gittik oradaki yetkili Dizel araçların bakımları benzinliden 2 kat daha pahalı dedi. O kadar fark yoktur değil mi arkadaşlar? Tamam biraz fazla olabilir ancak 2 kat biraz abartılı geldi? Yeni Astra almak istiyorum da özellikle 1.3 CDTI modelinin satışının başlamasıını bekliyorum. 2 araç var kafamıza ya 1.4 Turbo yada 1.3 CDTI. Bunların bakımları arasında yaklaşık ne kadar fark olur?

Yok hocam öyle çok büyük bir fark yok. Opelin kendi servisi biraz pahalı yoksa dizel benzinli farkı önemsenecek bir meblağ değil kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekorender -- 31 Mart 2010; 14:01:31 >

• Merhaba arkadaslar 2008 madel 57000 binde dizel astra aldim 60000 bakimini yaptirsam nekadar tutar birde neleri sokup takiyolar.. Ayrica bu aracta dikkat etmem gereken hususlar varmi kullanirken. Cevap veren herkeze tesekkurler..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.