Şimdi Ara

ASTİGMATI OLANLAR BURAYA!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
16.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DEATH71

bende baş ağrısı ve baş dönmesi var sizce bundan mı oluyor..

Olmaz mı...
  • sag göz miyop 7 solg 6.5 astigmat 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quaron*

quote:

Orjinalden alıntı: bynoun

sağ göz 5.75 miyop 1.75 astigmat
    sol göz 5.75 miyop 2.75 astigmat

bu konuya çok güzel bi fun clup gder bi düşünelim bence

Yuh 2.75 astigmat dostum gözlük olmadan neleri okuyabiliyorsun?

gözlük olmadan kolay kolay hiçbirşeyi okuyamıyorum hocam be hayat çok bulanık geliyor o zaman bana
  • maşallah nekadar astigmat olan varmış yalnız değilmişim

bugün tek gözünü lazer yaptıran bir arkadaşla konuştum 400 dolara yaptırmış ve şuan Cam gibi görüyorum dedi sıfırlandı diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: chic-c

maşallah nekadar astigmat olan varmış yalnız değilmişim

bugün tek gözünü lazer yaptıran bir arkadaşla konuştum 400 dolara yaptırmış ve şuan Cam gibi görüyorum dedi sıfırlandı diyor

bu konuyu fan cluba çevirsene

• 2.75 astigmat ve en yakın arkadaşı miyop var.
    crt monitörlerdeki titreşimleri anında farkederim.
    düz ip gibi duran şeylere olan mesafeyi kestiremem.
    birde kafa ağrım var. astigmatla ilgili olabilirmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: R.Korkmazz

2.75 astigmat ve en yakın arkadaşı miyop var.
    crt monitörlerdeki titreşimleri anında farkederim.
    düz ip gibi duran şeylere olan mesafeyi kestiremem.
    birde kafa ağrım var. astigmatla ilgili olabilirmiş.

kafa ağrısı değilde ara sıra göz bebeğimin ağrıdığını hissediyorum acayip birşey doğrusu

2 sene öncesine kadar çok rahat pc kullanırdım şimdi ekrandaki yazıları okumakta çok güçlük çekiyorum gözlüksüz.. Puslu ve bulanık
  • 2.00 derece astigmat var.

Madem bu kadar astigmatli toplandik, birkac soru sorayim benim gibi deneyim yasayanlar varmi?

1. Benim astigmat biraz gidip geliyor, uzun sure pc karsisinda olunca vede evde cok kalinca, disari ciktigim zaman normalden daha kotu goruyorum. Ama gozlerimi dinlendirince uzun bir sure, normalden daha iyi goruyorum! (Disarda pek gozluk kullanmam!)

2. Bazen cok parlak yesil veya sarimsi kucuk bir cizginin, yildiz kayar gibi onumden gectigini goruyorum, hatta bazen kafami ceviriyorum takip etmek icin, varmi aranizda bu tarz deneyler yasayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplanmete

2.00 derece astigmat var.

Madem bu kadar astigmatli toplandik, birkac soru sorayim benim gibi deneyim yasayanlar varmi?

1. Benim astigmat biraz gidip geliyor, uzun sure pc karsisinda olunca vede evde cok kalinca, disari ciktigim zaman normalden daha kotu goruyorum. Ama gozlerimi dinlendirince uzun bir sure, normalden daha iyi goruyorum! (Disarda pek gozluk kullanmam!)

2. Bazen cok parlak yesil veya sarimsi kucuk bir cizginin, yildiz kayar gibi onumden gectigini goruyorum, hatta bazen kafami ceviriyorum takip etmek icin, varmi aranizda bu tarz deneyler yasayan.

Gözümün önünde çoğu zaman beyaz ışık yansıması oluyor şimşek çakar gibi

• pc de takıldıktan yada film vb izledikten sonra bende kötü görüyorum. gözlüğümü kaybettim :S bu yüzden fazla yüklenmemeye çalışıorum şu aralar. hastaneye gitmekten üşeniyorum astigmatım ilk başladığında sürekli gözüm şişiyordu. çok feci bi görüntü oluyordu ya
  • astigmatı lazer ile sıfırlatan yokmu?
  • 0,5 astigmat var arada sırada -'yi + olarak fln görüyorum ondan mıdır acaba..
  • Her ne olursa olsun bende dahil istanbulda bulunan op.dr sinan göker'e gözükmekte fayda var. Ben bu adamın bilgisine güveniyor inanıyorum. Çünki astigmat hakkında bilmediğimiz okadar çok şey varki... İlk defa lazer ile miyop astigmat tedavisini düzelten ve 5 numara hipermetropu hiç bir doktor kendine güvenmeyip lazer ile yüzde yüz geçmez derken bu adam 0 numaraya düşürüp yeni doğmuş gibi görmeyi sağlayan kişidir. (bunu televizyonda izlemiştim) Belki ücreti biraz pahalı ama sonunda gidenler çok ama çok memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Sonuçta göz herşeyden önemli kendi kendini yenilemeyen terk organ göz ise iyi bir hekime göstermek daha mantıklısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deluxe1 -- 16 Ekim 2009; 22:50:48 >
  • benede de var astigmat.

ekle benide .

konu çok garip kalmış.

ne şelendirelim beyler.

Bu arada nımarası artan yok mu?
  • sağ göz 2.75 astigmat 1.00
    sol göz 2.25 astigmat 0.50

Lens Takmayı Düşünüyorum Doktor Verirse Yaş : 14 heralde 22 ye gelene kadar 10 nuamra olur . Valla İnşallah olmaz böyle birşey çok kötü bir durum 15 cm önümü buşlanık görüyorum

• 1.5 miyop 0.5 astigmat etti 2 derece astigmat pis baş ağrısı renkleri cansız görme olanlar bilir gözlerine sahip çıksın sağlam olanlar yedeği yok.
    lLazer güzel güzel olmasınada peki bu doktorlar neden siz takıyorsunuz diyince kaçak cevaplar veriyorlar...sanırım beklemek lazım yedeği yok bunların
  • astigmatlı arkadaşlar ne durumdasınız yavvv
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

astigmatlı arkadaşlar ne durumdasınız yavvv

Kafamı yan yatırıyorum daha net görüyorum.

- işaretini = olarak görüyorum, durum bu.
  • lensle yaşamaya çalışıyorum
  • sol gözüm 1.0 miyop onda sorun yok asıl sağ gözüm 1.75 astigmat var hem - hem+ var gözlüğüm sağı sol gibi net göstermiyor normal midir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.