Şimdi Ara

Asteğmen Maaşları Ne Kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazı arkadaşlar isteğe bağlı bazı arkadaşlarda uzun dönem çıktığı için Asteğmen olarak askerlik yapıyor pekihttp://personelmemur.com/astegmen-maaslari-ne-kadar/ okuduklarım ne kadar doğru sizce yorum alabilirmiyim

• Arkadaşım ığdırda yaptı 3600 alıyordu kıbrıstakiler geçen sene 4 civarı alıyorlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek subaylık olarak da bilinen asteğmenlik doğuda görev yapanlara görev tazminatı alma olanağı sunar bu tazminat ortalama 1200 TL tutarındadır. Diğer tazminatlarda asteğmenlere verilir. OHAL tazminatı, uçuş tazminatı, hava tazminatı gibi çeşitli tazminatları alabilirler ve böylece asteğmen maaşları 3200-3700 TL’ye kadar yükselir. Asteğmenler de sözleşmeli erler gibi kışlalarda kalırlar.

Sözleşmeli erler gibi kışlada mı kalırlar? ben subay ordu evinde kaliyordum, feci sallamış komik.
  • Kuvvetine ve bölgesine göre değişir. 3800 ham, kesintilerle 3400-3500 civarı falan deniz kuvvetlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pavlus

Yedek subaylık olarak da bilinen asteğmenlik doğuda görev yapanlara görev tazminatı alma olanağı sunar bu tazminat ortalama 1200 TL tutarındadır. Diğer tazminatlarda asteğmenlere verilir. OHAL tazminatı, uçuş tazminatı, hava tazminatı gibi çeşitli tazminatları alabilirler ve böylece asteğmen maaşları 3200-3700 TL’ye kadar yükselir. Asteğmenler de sözleşmeli erler gibi kışlalarda kalırlar.

Sözleşmeli erler gibi kışlada mı kalırlar? ben subay ordu evinde kaliyordum, feci sallamış komik.

Kendimiz ev de kiralayabiliyormuyuz ve ordu evinde tek kişi kalabiliyormuyuz? Bir de internet sıkıntısı çekiyormuydunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 23 Nisan 2017; 9:30:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Gittigin sehr gor degisir kucuk bi sehirse evet tek kalirsin ama ankara istanbul izmir gibi buyuk garnizonlarda tek kalamazsin. Internet skntisi diye bir kavram yok artik cep telefonu diye bir sey var ve ordu evleri internet hizmeti saglamaz. Kendin alicaksin

• pavlus P kullanıcısına yanıt
    Bursa orduevinde kablosuz vardı her katta

isteyen ev tutabiliyor bu arada, istediğin yerde kalıyorsun yani; diğer arkadaşa cevaben.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Kablosuz ztn var ama ttnet sifrenle kendin baglanicaksin sana o hizmeti saglamaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.