Şimdi Ara

Assetto Corsa Competizione (2018) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
34
Favori
31.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sürüşü beğenmedim araç çok kalas lamborghini bu ne kadar simülasyon olsada dönüşler böyle olmamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Bu yorum beni baya bir heyecanlandırdı ve merakım iyice arttı.

İracing e ciddi bir rakip geliyor diyebilir miyiz.Yoksa daha mı iyi bir şey geliyor.
    2 Oyun arasındaki en büyük fark sunduğu online kısım.. Bu konuda rakip olurmu bende bilmiyorum..

Grafik olarak muazzam oyun.. Karşılıştırılması gereken gts

Ses konusundada muazzam, onuda raceroomla karşılaştırırım bana göre rr'dan da iyi.

Ffb konusunda AC'den çok üstün.. Belki bazılarına hafif gelebilir ama gerekli ayarları yapınca en doğru ffb yi alıyorsun. Yani bu konudada lider.

Ben ACC'nin fizik konusundada liderliğe oturduğunu düşünüyorum, ki oyun daha çıkmadı :)

Ama online yarış ortamı olarak iracing şuan rakipsiz..
  • https://youtu.be/6NJ3TA-Iq4M

• Online olarak rakip olabilmesi için İracing gibi ücretli online hizmet sunmalı, iracing ,iyi bir online sistem ve ortam yapmak zorunda çünkü karşılığında para alıyor.

Kunos un da böyle bir maddi desteği olsa belki rakip olabilir.Ama bu şartlarda zor.

Bir de şöyle bir durum var , iracing ekibi tek bir oyun üzerinden gidiyor, bu oyunu geliştiriyorlar, içerik ekliyorlar vs vs.

Kunos un hedefi ne bilmiyorum, ama acc ekibi bu oyundan sonra ileri de yine yeni bir oyun daha yapacaktır sanırım, Ac gibi sadece gt3 araçlarının olmadığı bir oyun. Yeni bir oyun demek eski oyuna desteğin kesilmesi demektir. Kunos da 3 senede bir oyun çıkarmak yerine araç çeşitliliği ( yarış aracı olarak) ve pist sayısı çok olan tek bir ana oyun üzerinde ilerlemeli, yıllarca bu oyuna gelişim ve içerik sağlamalı.Birkaç senede bir oyun değişmek zorunda kalmamalıyız.Online kaliteyi ve ortamı tek bir oyun üzerinde sağlayıp uzun yıllar boyunca oyuncu sayısını ve kaliteyi daha da artırarak ilerleyebilmeli.

Öteki türlü birkaç senede bir yeni oyun çıkarma düşüncesindelerse biz oyuncular için kötü olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 21 Kasım 2018; 13:42:41 >

• Kunos da kendi lobilerini yapmalı,yarışlar vs düzenlemeli.Haftalık, aylık vs neyse özel yarışlar olmalı.Oyuncular için bir hedef olmalı.
    Ac deki gibi sadece oyuncuların açtığı serverlar olmamalı.Böyle olursa ciddi yarışlar olmuyor anca iyi bir toplulukta olacaksın ki o zaman bir şeyler yaparsın.Öteki türlü günlük denk gelirse şifrwsiz iyi sürücülerden oluşan lobiler onlara girersin yarışırsın.Yoksa ac deki gibi vakit geçirmek için yarışırız, hedef falan olmaz.Amatörlerle uğraşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 21 Kasım 2018; 13:55:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Kunos da kendi lobilerini yapmalı,yarışlar vs düzenlemeli.Haftalık, aylık vs neyse özel yarışlar olmalı.Oyuncular için bir hedef olmalı.
    Ac deki gibi sadece oyuncuların açtığı serverlar olmamalı.Böyle olursa ciddi yarışlar olmuyor anca iyi bir toplulukta olacaksın ki o zaman bir şeyler yaparsın.Öteki türlü günlük denk gelirse şifrwsiz iyi sürücülerden oluşan lobiler onlara girersin yarışırsın.Yoksa ac deki gibi vakit geçirmek için yarışırız, hedef falan olmaz.Amatörlerle uğraşırız.
    Aynen öyle
  • Birkaç nacizane telefon ile çektiğim fotolar.. 4k

Assetto Corsa Competizione (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 21 Kasım 2018; 15:23:27 >

• Boyutu yaklaşık 1 GB olan hotfix 0.3.5 yayınlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rustoocas

Boyutu yaklaşık 1 GB olan hotfix 0.3.5 yayınlandı.
    Abi çok sıkıntılı bir yapay zeka mevcuttu.Umarım düzelmişlerdir.
  • Geçen ayı telafi etme niyeti güder gibi erken çıkış yapan bu ayın güncellemesinin boyutu 3.6GB civarında. Bu ay gelen içerik: Hungaroring pisti ve Ferrari 488 GT3 aracı, ayrıntılar burada

Ayrıca ACC 0.4 güncellemesinde;
    - Multiplayer yarışlar (serbest antrenman, sıralama turları, yarış)
    - Komple rating sistemi
    - İzleyici modu
    - Özelleştirilebilir yayıncılık uygulamasının ilk versiyonu göze çarpıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rustoocas -- 12 Aralık 2018; 18:44:8 >

• pinglerde mi sorun var yoksa sıkıntı bende mi bi yarışa girdim yolda adamları geçemedim sürekli titreyip çarpıyorlar.
  • _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    rFactor 2 ye katiliyorum da uzun sure sonra acinca farkettim. Modsuz pisti bile cok uzun sure yukledi. Sadirdim kalfim gittim Raceroom ve Assetto Corsa Compenzatione de denedim normal. Rf nin sistem ihtiyaclari zaman icinde cok cogalfi ama grafik motoru aksine beklenen kadar ilerlememis. Rf2 niye bu kafar guc tuketmeye basladi anlamadim.

• Rf2 grafik olarak bence cok iyi duruma geldi, fizik olarak zaten ve ozellikle ai olarak cok cok ilerde diger sim lerden.

Acc denemedim, racedepartment forum dan yorumlari takip ediyorum simdilik, optimize sart bu oyuna

Rf2 icin ssd cok fark ediyo yukleme sureleri, pistleri de ilk yuklemede fark ediyo, ilk defa bir pist aciyorsaniz shaders vs olusturdugu icin grfaik ayarlarina gore, bir daha ayni pisti actiginizda normal hdd de bile kisa surede yukluyir pisti

• Ok dikkat edeceğim.

• Lamborghini Huracan pilotundan sürüş önerileri (İngilizce altyazılı):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rustoocas -- 19 Aralık 2018; 18:36:22 >
  • Lamborghini olan ilk special event'i geçebilen var mı? Csl elite ile oynuyorum biraz setup dahi yapmama rağmen 12. sıradan yükseğe çıkamadım.
  • ACC ni denedim AC ya göre çok daha fazla beğendim. Sürüş keyfi ve gerçekliği daha fazla gibi geldi bana.
  • Arkadaşlar , oyunu steam'den aldım, fakat 2 sorunum var. 1. Xbox 360 for pc kolu görmedi, diğer logitech joystick f710 kolu gördü

2.si geri vites yok mu bu oyunda, Gamepad'de bulamadım. Şimdiden sağ olun.
  • Dark-Child kullanıcısına yanıt
    Manuel vites dener misin lutfen...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.