Şimdi Ara

Assetto Corsa (Aralık 2014) - [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8.452
Cevap
83
Favori
270.895
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Assetto Corsa (Aralık 2014) - [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurr999

Oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. Bir kaç kişi cevap yazarsa oyunu ona göre almayı düşünüyorum çünkü. Şimdi bazı oyunlarda(nfs shift) arabaların viraj fizikleri falan idare eder ama fren fizikleri berbat. 100den sıfıra ne kadar zamanda ineceğini biliyorlar o zamanı hıza bölmüş uğraşmadan koymuşlar. halbuki arabanın 100km hızdan 60km hıza düşmesiyle 40km hızdan 0a düşmesi aynı şey değildir.. 100den 60a düşerken daha fazla mesafe kateder ve daha fazla zaman geçer. ama 40dan 0a inerken zınk diye durur.. Tabi bir de yokuş aşağı/yukarı fren ve gaz tepkileri nasıl?. açıkçası gücü ve torku yokuş çıkarken;şasiyi frenleme esnasında hissetmek isterim. Siz ne düşünüyorsunuz yokuş aşağı/yukarı gaz;fren tepkileri konusunda?

Gerçekte ne ise bu ve benzeri simülasyon oyunlarındada tepkiler %80-90 aynıdır.
    |
    |

• Yarbay
    3617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

oyun tekrar 29.99$'a düştü

Adamlar bizi 39.99 dolardan güzel kekledi
    |
    |

Pedallar hassas değil derken eski sertliklerimi kayboldu?

Sertlikleri kaybolup direksiyonun garantisi bittiyse ve elin tamir işlerine yatkın ise aç pedalları yayları sıkılaştırmayı dene.Olmazsa elektronik eşyaları paketlemede kullanılan köpüklerden bulup pedalların arkasına sıkıştır işe yarıyor.
    |
    |
    LETHALDOZE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet biz 39 dolardan aldik kaziklandik bu kadar kafa kurcalamasa iyi ederler ikide bir fiyatla oyna beles icerik de yok vazgectim parali icerik bu cocuk oyunu deil simulasyon ama israrla cocuk oyunu yapma gayretleri varsa bizde yeriz kazigimizi otururuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Valla sağlam bi girişicem pedallara. Ters takmayı falan düşünüyorum. Yani yukarıdan aşağı doğru.

Bu arada 0.096 sec daha düşürdüm süreyi. Hep bi virajda illaki hata yapıyorum. Ghost car açık bende. Tam onu geçiyorum epey geride bırakıyorum öyle devam etsem 1 saniye belkide düşürücem ama illaki bi virajda pislik oluıyor

Edit: Belkide Türkiyedeki dolar fırlamasını görmüğşlerdir. Biz dolar ucuz iken almıştık. avunalım bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHALDOZE -- 29 Aralık 2013; 20:37:36 >
    |
    |
    ulusalonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD FX X8 8350 AM3 4.0 GHZ 16MB -- ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 -- COOL MASTER HYPER 212 EVO İŞLEMCİ SOĞUTUCU -- GSKILL 8GB (2X4) RIPJAWSX DDR3 1600 MHZ CL9 -- ASUS R9 280x DIRECTCU II TOP 3 GB GDDR5 384 BIT DX11.2 -- KINGSTON 240 GB V300 SSD -- CORSAİR CARBIDE 400R 80PLUS 750W KASA -- LOGITECH G25 -- PLAYSEAT
  • Yüzbaşı
    730 Mesaj
    20 ye dussun alacagim.
    |
    |
    1:50:504 yaptım. 3. yle aramda 0.041 sec var
    |
    |
    AMD FX X8 8350 AM3 4.0 GHZ 16MB -- ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 -- COOL MASTER HYPER 212 EVO İŞLEMCİ SOĞUTUCU -- GSKILL 8GB (2X4) RIPJAWSX DDR3 1600 MHZ CL9 -- ASUS R9 280x DIRECTCU II TOP 3 GB GDDR5 384 BIT DX11.2 -- KINGSTON 240 GB V300 SSD -- CORSAİR CARBIDE 400R 80PLUS 750W KASA -- LOGITECH G25 -- PLAYSEAT
  • Yarbay
    2430 Mesaj

yettim Ozan:)

Bayrak için profile gir nickname vs yazan yein sağ tarafında edit var. Oradan seç.
    |
    |
    Bahsedilenler: ozan_26
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj

Bayrak olayı iyi oldu yapayım hemen. Bu arada hangi pist ve araç.

Bende zondaa r ile 3. koltuğuna oturdum, eğer sizden biri olaya dahil olmazsa çok rahat 1. sıraya otururum gibi geliyor. Çok uğraşmadım ama çok rahat düşürüm daha süreyi.

Bu arada ben hiç iyi değildim, ... ya ben çok geliştirdim kendimi 1 günde, ya da rivalideki arkadaşlar çok acemi (olsun yinede mutlu oluyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHALDOZE -- 29 Aralık 2013; 22:19:04 >
    |
    |
    erulu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4136 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erulu

Bayrak için profile gir nickname vs yazan yein sağ tarafında edit var. Oradan seç.

nerenin profiline gireceğim ?

Rivali ye mi üye olacağım,anlamadım

üye olacak yerde bulamadım zaten

• Yüzbaşı
    912 Mesaj

Yok, ben steam ve AC nin pril kısmından TÜRKİYE seçip avatarı bayrak resmi yaptım ama hala bayrak çıkmadı herhalde bayraktan önce süre yaptığım için. Çünkü ismime tıklayınca yaptığım süreler cıkıyor ve orada bayrak gözüküyor. Mecbur listedede o bayrak gözükmesi için süreyi daha aşağı çekicez.
    AC nin profilinde afganistan gözüküyordu bende
    |
    |
    ozan_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4136 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

Yok, ben steam ve AC nin pril kısmından TÜRKİYE seçip avatarı bayrak resmi yaptım ama hala bayrak çıkmadı herhalde bayraktan önce süre yaptığım için. Çünkü ismime tıklayınca yaptığım süreler cıkıyor ve orada bayrak gözüküyor. Mecbur listedede o bayrak gözükmesi için süreyi daha aşağı çekicez.
    AC nin profilinde afganistan gözüküyordu bende

iki sitede de Türkiye seçili ama International gözüküyorum
    |
    |

• Yarbay
    2430 Mesaj
    quote:

quote:

Oyunun profili:)
    Video
    Audio
    vs...

• Yarbay
    2430 Mesaj

Monza ve z4 gt3.
    |
    |
    Bahsedilenler: LETHALDOZE
  • Yarbay
    4136 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Oyunun profili:)
    Video
    Audio
    vs...

düzelmesi için derece atmam gerekiyor sanırım

iracing de çuvallamanın hatırına Pagani sürülür
    |
    |

• Yarbay
    2430 Mesaj

Pagani @Monza yap
    |
    |
    Bahsedilenler: ozan_26
  • Yarbay
    3617 Mesaj
    Gaz vereyim belki buradan devam edersiniz

Yahu imolada 458 le 1:55 yapamadım diye en kötü sürücü benim zannediyordum ama meğersem idare edermişim. 1:58 im var benim monzada 458 le 2. sıraya oturum ama bu akşamlık bu kadar yarın sabah o 2. koltuk benim belki 1
    |
    |
    ulusalonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4136 Mesaj

Pagani ile süreceğimi yazmıştım ve geçtim seni,son sektör sağolsun
    |
    |
    Bahsedilenler: erulu

Hayır olamaz, ben nasıl olsa kimse uğraşmaz yarın biraz uğraşır kesin 1. olurum diyordum. Çok ayıp ettin hevesim kursağımda kaldı. Yarın görürsün sen
    |
    |
    ozan_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.