Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.488
Cevap
75
Favori
315.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam hocam 1sn daha süremi geliştirmeye çalışayım bakalım ne kadar yapabilecem
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Yardımlar kapalıyken daha iyi süre olması gerekmiyormu. Bu nasıl süre...
  • Siz yardımlar kapalı şunu yaptım bunu yaptım diyin adam 5 saniye farkı koymuş gamepadle
  • Z4 GT3'ü beğendim, seslerde Raceroom daki gibi olsaydı dadından yinmezdi.

Düzgün bir setupla 51 gelir,50 gelebilir. Uğraşmak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Z4 GT3'ü beğendim, seslerde Raceroom daki gibi olsaydı dadından yinmezdi.

Düzgün bir setupla 51 gelir,50 gelebilir. Uğraşmak lazım :)

R3E'den sonra sesler hiç çekilmiyor

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Aynen, arada bir girip kulaklarımın pasını siliyorum
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    hocam raceroom oynuyormusunuz fikriniz nedir bu oyunla ilgili. bende şimdi steam den indirip bir deneyeceğim. ücretsiz yazıyordu ama demo sanırım. araç. ve pistler iracing gibi pahalımi bir bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: twona77

hocam raceroom oynuyormusunuz fikriniz nedir bu oyunla ilgili. bende şimdi steam den indirip bir deneyeceğim. ücretsiz yazıyordu ama demo sanırım. araç. ve pistler iracing gibi pahalımi bir bilginiz varmı?

Birkac ay öncesine kadar oynuyordum ama gelmek bilmeyen multiplayer yuzunden bıraktım

Oyun sesler dısında pekte iyi sayılmaz, arac ve pistler iRacing e göre daha ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Dun gece fena gazladım monzada bmw z4 gt3 ile default setupla, tum yardımlar kapalı halde, manuel vites ile 1.53.372 yaptım dfgt ile.Daha iyi derece yapabilen var mı acaba?

1:52.336

Haydi gençler

• quote:

Orijinalden alıntı: erulu

quote:

quote:

Dun gece fena gazladım monzada bmw z4 gt3 ile default setupla, tum yardımlar kapalı halde, manuel vites ile 1.53.372 yaptım dfgt ile.Daha iyi derece yapabilen var mı acaba?

Haydi gençler

Yarın kasarım

• bu oyun online oynanıyormu arkadaşlar oynanıyorsa ücretlimi bilgilendirirseniz sevinirim yada f2p yarış oyunu varsa similasyon tarzında varmı
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Oyun daha tam çıkmadı. Erken erişim zımbırtısındayız demosu yani. Daha online gelmedi. Fiyatı 39.99 dolar steamde.
  • oyun bu haliyle çok pahalı sırf ender simülasyon çıkıyor diye fiyat bu kadar yüksek galiba
  • Merhabalar m3 gt2 ile imola 1.43.7xx yaptım youtube ta 1.41.5 yapan var sizler kac yapıyorsunuz? 1.41 yapabilen var mi diye merak ettim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Haydi gençler

Yarın kasarım

Artık bizden geçmiş bu dereceler ne

Haydi gençler

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

quote:

quote:

quote:

Haydi gençler

Yarın kasarım

Artık bizden geçmiş bu dereceler ne

Haydi gençler

1. olan ilk sektörde millete en az 0.5 takmış,replay görmeden inanmam

• ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Bu hangi uygulama rivali tempo değil di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pzero_nero

Bu hangi uygulama rivali tempo değil di mi?

Bu bağlanamadığımız RSR live timing,yani Şampiyonlar ligi,bizim takıldığımız ise rivalitempo yani UEFA ligi
    tam olarak nasıl yapıyoruz oni Gerçi ben daha buradaki sürelerden 1-2 sec gerid kalıyorum buraya kaydolup son sıralara mahkummu olayım

Senelerce drift yapıp hiç süre kasmamanın sonuçları işte. Ac de bile e30 m3 ü görünce dayanamıyorum veriyorum ayarı. e46 m3 motorunun sesi beni benden alıyor zaten.
    Valla uefa ligi bile alien kaynıyor... Biz Ptt 3.lig 3. küme kuralım kendi aramızda
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.