Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam, uzunca bir süre sonunda istanbul park pisti eklenmişmi yada güzel bir mod varmı diye oyunu yeniden yükledim ne yazıkki oyunun kendi listesinde istanbul park yoktu fakat modunu buldum ve yükledim ama açamıyorum. İndirdiğim araç modlarını oyunun kendi pistlerinde oynayabiliyorum fakat indrdiğim hiç bir pist modunu ne oyunun kendi listesindeki araçlarla ne de indrdiğim mod araçlarla açamıyorum. Bunun bir püf noktası ayarı vs var mı?

Videosunu ekledim böyle oluyor.

• sasuta kullanıcısına yanıt
    istanbul park'ın iki modu var, ikisini de oynadım birinde süreler vs hatalı, diğeri ise gayet iyi. öncelikle hangi mod sizde, indirdiğiniz yeri dosya adını atarsanız bendeki mi bakayım.

hataya gelince, bazen bende de oluyordu emin değilim ama mod'larla oynamak için sound (ses - sfx) dosyalarını da güncellemek gerekiyor, modlar için özel ses dosyaları var. facebook'ta assetto corsa car mods diye bir grup var onlar sürekli paylaşıyorlar güncelini, oraya bir bakın.
  • balcis kullanıcısına yanıt
    hocam belki bilirsiniz benim oyunda eskiden vites gözüküyordu içeri kamerada simdi gözükmüyor direksiyon gözüküyor ayarlayamazmıyım vitesi gormek ıcın
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Linkteki modu, "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\content\tracks" klasörü içerisinde kopyaladım. Oyunda pist seçimi kısmında görünüyor ama giremiyorum. Daha önceden farklı pist modları denemiştim sorunsuz oynayabiliyordum. Bi ilginçlik var ama çözemedim. Steamden oyun dosyalarını da doğruladım. Bakalım düzelecek bi şekilde ama nasıl :D

http://www.simracerstr.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=903
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Linkteki modu, "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\content\tracks" klasörü içerisinde kopyaladım. Oyunda pist seçimi kısmında görünüyor ama giremiyorum. Daha önceden farklı pist modları denemiştim sorunsuz oynayabiliyordum. Bi ilginçlik var ama çözemedim. Steamden oyun dosyalarını da doğruladım. Bakalım düzelecek bi şekilde ama nasıl :D

http://www.simracerstr.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=903

Bende denedim şimdi. İlk girişte menüye attı. Belgeler/Asetto Corsa/logs içindekileri komple sildim, düzeldi. Denk gelmiş olabilir bilmiyorum.

• Bu oyunda araba stop ediyor mu debriyajlı set kullananlar cevaplarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Bu oyunda araba stop ediyor mu debriyajlı set kullananlar cevaplarsa sevinirim

İlk kalkışta tam ayarlanmazsa evet stop ediyor. Ama araba çalışır halde ise vites boşta kalıyor.
  • Şu oyunu logitech cordless rumblepad 2 gamepad ile bir türlü oynayamadım.
    Oyunun ayarlar kontrol bölümünde gamepad görünüyor sol alttaki etkileşim kısmında tuşlara basıncada etkin görünüyor fakat ne oyun nede menülerde çalışmıyor..
    piyasadaki oyunların neredeyse %100 ünde gamepad çalışıyor fakat bu illet oyunda bi türlü çalıştıramadım=)
    xbox ps2 dreamcast ümulatörlerinde bile hiçbir sorun yaşamadan oyunları oynuyorum bu gamepad ile nasıl bir oyunsa artık.
    Tüm gamepad emulatör programları denenmiştir.
  • Bilgisayar için asetto corsa alacağım. Nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gt_one

Bilgisayar için asetto corsa alacağım. Nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

steam'den alabilirsin.
  • Bugün asetto corsa satın aldım ve g27 ile oynayacaktım. Ancak sürüşe başladığımda direksiyon kullanılıyor olmasına rağmen
    gaz ve fren pedalları işlev görmüyor. Araç sürekli gaza basılıymış gibi gidiyor.
    Oyun ayarlarında mı bir sorun vardır yoksa pedal sistemi mi devreden çıkmıştır. Fikri olan varmı.
  • quote:

Bugün asetto corsa satın aldım ve g27 ile oynayacaktım. Ancak sürüşe başladığımda direksiyon kullanılıyor olmasına rağmen
    gaz ve fren pedalları işlev görmüyor. Araç sürekli gaza basılıymış gibi gidiyor.
    Oyun ayarlarında mı bir sorun vardır yoksa pedal sistemi mi devreden çıkmıştır. Fikri olan varmı.
    Hocam ayarlardan gaz, fren ve direksiyonu tanıtmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 9 Nisan 2018; 0:5:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Hocam ayarlardan gaz, fren ve direksiyonu tanıtmanız lazım.

Alıntıları Göster
    Bunu da deneyim, teşekkürler.
  • quote:

Bugün asetto corsa satın aldım ve g27 ile oynayacaktım. Ancak sürüşe başladığımda direksiyon kullanılıyor olmasına rağmen
    Ayalarlar sekmesinde debriyaj-gaz-fren olan sekmenin sağındaki inverted yazan kutulara tıklayın . 3 ü içinde tıklanmış olursa düzelmesi gerekiyor eğer doğru anladıysam sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Arkadaşlar selam, uzunca bir süre sonunda istanbul park pisti eklenmişmi yada güzel bir mod varmı diye oyunu yeniden yükledim ne yazıkki oyunun kendi listesinde istanbul park yoktu fakat modunu buldum ve yükledim ama açamıyorum. İndirdiğim araç modlarını oyunun kendi pistlerinde oynayabiliyorum fakat indrdiğim hiç bir pist modunu ne oyunun kendi listesindeki araçlarla ne de indrdiğim mod araçlarla açamıyorum. Bunun bir püf noktası ayarı vs var mı?

Videosunu ekledim böyle oluyor.

oyun ayarlarından 32 bit çalıştır i aktif edip öyle bir deneyin, düzeleceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Assetto corsa da practice modunda yarışırken, o pistten çıkmak istediğimde, pc deki esc düşmesine basmadan çıkamıyorum.
    Normali bu mu yoksa direksiyon üzerinde (t300rs) bir düğme ile o yarıştan çıkılabiliyormu? Gerçi düğmelere bastım birşey olmadı.
    Bir de practice modunda yarışırken yaptığım setup değişikliğini kaydediyorum ancak geçersiz uyarısı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt_one -- 18 Nisan 2018; 17:39:41 >
  • online oynamak isteyen varsa steam'den ekleyebilir beni . genel de ring de online gazlıyorum bi yarım saat de drift yapıyorum .

steam id : arfyilmaz

link :https://steamcommunity.com/id/arfyilmaz/
  • Bir kaç farklı FFB ayarı denedim ama direksiyonu yumuşatamadım bir türlü , sadece drift yaparken bir yere çarptığımda tekrar gaza basana kadar kendini bırakıyor sonra

tekrar sertleşiyor. Hızlı manevralarda dişli sesi geliyor, elimde kalıcak diye korkuyorum

Lut Generator u henüz denemedim, umarım faydası olur.

Direksiyon G29, Logitech uygulamasında değeri %5 olarak kullanıyorum.
  • Merhaba Heusinkveld Sim Pedals Pro ( Gaz ve fren ) Satılıktır.

https://forum.donanimhaber.com/sim-pedals-pro-satilik--132462543#132462543
  • 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.