Şimdi Ara

ASSASSINS CREED BLACK FLAG BEDAVA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
2.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ekledim teşekkürler, iyi oldu valla hafta sonları şu soğuk kış günlerinde yanımda kahveyle bedava bedava oynarım
  • Geçen yıl da bir sürü oyun vermişti. Origin, Steam ve Unisoft hesaplarımda 100 civarı oyun var. Toplasan 20 tanesine para vermişimdir. 10 tanesini oynamışımdır.
    Cm 03/04 tadı yok, Red Alert 2 Yuri's tadı yok, BFME I-II tadı yok. Yine de teşekkürler aldık. Bakalım torunlarımıza veririz.
  • Arkadaşlar bilgisayar arızalı mobil üzerinden denedim ama alamadım biri bana yardımcı olabilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ekledim ama yükleyemiyorum. Hesabı yeni açtım. Dowloand tuşuna basamıyorum.
  • oyun single player acilmafi, ekran siyah kaldi. multiplayer acildi oynadim birwz. nette aradim verify edin yaziyodu. tikladim bastan indirmeye basladi oyunu. sildim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoftun verdigi oyunlarda oyundan belirli bir sure atma sorununu benden baska yasayan kimse var mi ? Watch dogs indirdim world in conflict indirdim her ikiside oyundan atiyor bir sure sonra sebepsiz yere hicbir uyari vermeden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekledim teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.