Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.844
Cevap
46
Favori
182.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eğer kontrolcü ile oynuyorsanız şu an için klavye fareye dönün. İlginç şekilde fps düşme nedeni buymuş. En azından kardeşimde öyleydi, şu an sorunsuz 60 fps oynuyorum diyor.

• Karakter çok hızlı koşuyor keşke yürüme hızı gibi koşma hızıda ayarlanabilir olsaymış zor yön veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırak koşsun ya odyssey de kütük gibiydi delirtiyodu ayrıca Shift e basmazsan yavaş koşuyp ztn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben de sabah tutamayıp kendimi satın aldım hiç niyetli değilken :) . Yeni AC'leri fena bulmasam da çok sevmiyorum açıkçası. Ama viking temasını çok sevdiğim için gaza geldim herhalde. Uplay üzerinden yüzde yirmi indirim ile 215 liraya geldi. Bir anda karar verip aldım. İnşallah emektar gpu paramı ziyan etmez. Şu anda iniyor oyun.

I7 8700 + R9 390X ile 1080p de rahat oynabilir miyim? Benzer kombinasyona sahip arkadaş varsa deneyimleyen yorumlarını beklerim.

İyi forumlar herkese.

• Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Tetris değilde mario da witcher 3 e benziyor hocam

• arman09 kullanıcısına yanıt

O shifte basmadan normal koşması çok hızlı işte bir eve giriyorum W ya hafif dokunuyorum evin içi dağılıyor yürüme tuşunuda aktif kullanmak gerek.

Oyunu 6 çekirdek kullanıyor diye görmüştüm ama 8 çekirdek kullanıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Kasım 2020; 10:49:55 >
  • Ctrl ye basılı tutarak yavaşlayabilirsin hocam

• arman09 kullanıcısına yanıt

Evet o tuşu Toggle ayarladım sürekli basmadan manzaranın keyfini çıkararak yürümek yürüme hızınıda ayarlardan 10 yaptım.

Oyun ayar çeşitliliği bakımındanda bir ilk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Kasım 2020; 10:57:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akila007

Arkadaşlar oyun böyle kalıyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

Sisteminizdeki parcalari tek tek reddditde aratin
    Ornegin gtx 1650 ac vallhala problem
    Ryzen 1600 av vallhalla problem gibi

• 1-2 video izleyince hype yaptım durup dururken. i5 4690k ve GTX 980 ile oynayan yoktur herhalde. Youtube üzerinde bile aynı anda ikisini kullanan test videosu bulamadım.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

Origins ve Odyssey'i fullemiştim fakat özellikle Odyssey'deki 4 çekirdek sorunu yüzünden aynı sinir harbini yaşamak istiyor muyum, bilemiyorum.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Hocam dün 6700k için yorum atmıştım redditte. 6700k da oyun nasıl diye. Şöyle bir cevap aldım.

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

• Oyunun İskandinav sahillerinde geçen bla başındaki kısmı görünce grafiklere ve renk paletini beğenmemiştim.
    Gel-gör ki İngiltere 'ye ayak basıp o yeşilliği, toprağı vs görünce haksızlık ettiğimi fark ettim. İngiltere kısmında muazzam iş çıkarmışlar. 2k da grafikler şahane. 4k düşünemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rage of helheim skillini kullanabilen varmı

• Haydaaa. Oyunun açılış sekansı bir kaç saat sürüyor, İngiltere'deki performansı belirleyici olacak gibi. Öyle de iade sürecini kaçırırım herhalde. Aklıma girdi bak şimdi.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]  Teşekkür ederim hocam.

En azından 1 ay bekleyip almanı öneririm hocam. Ben 2-3 ay beklemeyi düşünüyorum. Ekran kartımın iyi olmasına rağmen oyunun optimizasyon sorunlarına tahammül edemem. RDR2 gibi bir baş yapıtı oynadıktan sonra AC serisinden asla o hazzı alamayacağım zaten :D o yüzden performans geliştirmelerini bekleyeceğim.

• Cyberpunk'a kadar bakarım desem daha Jedi Fallen Order iniyor, onu oynayacağım. Boşuna masraf yapmayayım diyorum ama her yerden hype geliyor. Lanet olası içimizdeki Viking aşkı.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

Ben Last Kingdom netflix dizisi ile beraber götürüyorum hocam oyunu, oyundan aldığım keyfi ciddi anlamda arttırıyor bu durum. Dizi ile benzer mekanlar/mekan isimleri ve etnik köken olunca oyunun atmosferi daha bir içine çekiyor gibi, hatta daha sonra Vikings dizisine başlayacağım Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• Oyunu almak için 2 3 ay bekleyin derim. Kaplamalar arasında sıkışmamı dersin iki kalabalığa girince fps düşmesi mi dersin. Oyunun donmasımı dersin droplar mı dersin ne ararsan var. Hiçbirşeyi eksik etmemiş bugisoft... Ubisoft tan pre order almak pişmanlıkmış meğersem

• quote:

Orijinalden alıntı: İsseMiyake

Oyunu almak için 2 3 ay bekleyin derim. Kaplamalar arasında sıkışmamı dersin iki kalabalığa girince fps düşmesi mi dersin. Oyunun donmasımı dersin droplar mı dersin ne ararsan var. Hiçbirşeyi eksik etmemiş bugisoft... Ubisoft tan pre order almak pişmanlıkmış meğersem

oyunu yaklaşık 4 saat kadar oynadım ve bu süreç içinde hiçbir buga veya fps düşüşüne rastlamadım.

oyunu oynamadan önce tüm sürücülerinizi güncellemenizi, çok güncel donanımlara sahip değilseniz de sahip olduğunuz donanımlara göre ekran sürücü yazılımı ve oyun içi ayarlarını optimize etmelisiniz.

• Beyler oyunun multiplayer kısmında neler yapabiliyoruz bi açıklayabilir misiniz size zahmet

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.