Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadın eivor oyun başında hiç hoşuma gitmemişti ama şuan baya sevdim ısındım karaktere

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

ayrıca UYARI bir kaç tane manuel save alın ara ara değiştirerek kaydedin benim savelerden biri kendi kendine bozulmuş cloud save

gerçi oyun autosave alıyor ama ne olur ne olmaz

• Yaw oyunu oynamadan yapılmış ne boş bir yorum bu okurken içim sıkıldı.Odyysey ve origini platinlemiş biri olarak sana ALAKASI BİLE YOK diyorum ayrıca oyunun O sundan anladıgını bile düşünmüyorum. Sana şu kadar diyim şimdiye kadar yapılmış en iyi ac oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaKnight -- 11 Kasım 2020; 23:14:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 633 mb güncelleme gelmiş inşallah bişeyler düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki aşık atışmaları bayağı hoşuma gitti. Diyaloglar çok iyi yazılmış. Beni epey güldüren diyaloglar oldu. Maalesef önüme geleni affetmiyorum, harcıyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 11 Kasım 2020; 23:36:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

hocam senin geyik asgard da

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam daha o kısma var sanırım benim

• bede güncelleme gözükmüyor, ve hala oyuna girdikten bir süre sonra oyun kapanıyor, doğru düzgün oynayamadım,

gerçekten de pre-order oyun almak hiç akıl karı değilmiş onu anladım

• Kendi kendine spartan yayı aldı uplay puanlarıyla anlamadığım bir şekilde 100 uplay puanım boşa gitti. Var mı başına böyle bir şey gelen? Saçma sapan iş dandik skine 100 puan gitti resmen o puana başka indirim alırdım. Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• geforce nowdan oynuyorum, 1 saat oynadıktan sonra aşırı fps drop giriyor. 60-70 fpsden anlık biçimde 9-10 fpsye kadar düşüyor çok sinir bozucu. internet kaynaklı değil direkt fps drop oluyor :(

• Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

Bir sey fark etmedi hocam. Yine dondu ekran. Gına geldi artık yaa

• işlemcin eskiyse ondan olabilir. bende witcher 3 donuyodu ya da çöküyodu FX 8350 ile 2 farklı ekran kartı denemem rağmen

• Hocam sistem 2060 super amd ryzen 5 3600 16 gb ram var evo 970 nvme2 ssd .. rdr 2 de 4k normal de oynuyorum tık yok bu oyun kanser etti beni ya

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    İlk oyunlarda olan ve ana hedeflere suikast sonrası araya giren, suikast düzenlediğimiz insanla kısa süre konuştuğumuz video olayı geri gelmiş.
  • olur öyle patch bekle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 12 Kasım 2020; 1:32:6 >
  • Şu an oyunu aldım ve indiriyorum. Yorumlar gözümü korkuttu baya.

• Arkadaşlar Sistemimde High ayarlarda ort. 50fps alıyorum. Sizce Patch ile çözümlendiğinde fps yükselir mi ?

• Havadan nem kapan Sjw'ler mi daha aptal yoksa bunlara saygı gösterip uyan firmalar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Dün takılmadan ultra da 60 fps oynayabildiğim oyun, İngiltere içlerine girmeye başladıkça sapıtmaya başladı bazen öyle oluyor ki oyun 10 fpslere 4 fps lere falan düşüyor ekranda absürt bi şey olmamasına rağmen. Naapmış bunlar sadece norveç i optimize edip oyunun asıl geçtiği mekan İngiltere' yi optimize etmeyi mi unutmuşlar acaba. İnternette baktım baya aynı sıkıntı çeken çok. Oyunu çokta beğendim halbuki oynamak istiyorum ama oyun müsaade etmiyor.Ultra' dan very high a sonra da high a düştüm sonuç aynı. Hayır ben bu sistemle sorunsuz sıkıntısız rdr 2 falan oynuyorum kötü bi sistemimde yok. RTX 2060 Super gibi bi ekran kartı M2 ssd 16 gb 3200 mhz ram üstüne Ryzen 5 3600. E daha ne olsun 1080p de bu sistemde ultra da en azından sabit her oyunda 60 fps almam şart yani... Ubisoft bi kere de şaşırt be kardeşim. Optimizasyonun iyi olsa oyun kötü çıkar, oyun iyi çıksa optimizasyonu kötü çıkar. Bakıyorum millet series x de falan yap gibi oynuyor bu oyunu. Resmen konsollara kasıp PC yi boşvermişler. Ayıp be.

Çok saçma ama çözümü buldum arkadaşlar... PC' de eğer bluetooth üzerinden kontrolcü falan kullanıyorsanız pc nin bluetooth özelliğini kapatın ve kontrolcüyü kablo ile bağlayın. Biliyorum çok saçma geliyor duyunca ama bunu yaptıktan sonra oyunda en ufak fps drop yemiyorum. Tahminim çok zeki Ubisoft çalışanları oyunu yaparken kontrolcü ve mouse klavye olayının ayarını tam yapamamışlar oyunu bluetooth gamepad ile pc ye bağladığınız an oyun hangi kontrolcüyü kullanacağı seçemeyip takılıp drop yemeye başlıyor kafayı yiyor... Biliyorum duyunca tuhaf geliyor ama olay tamamen buymuş.. Bunu da en son bi umut deneyim diyerek kendim buldum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Benim. i7-9750H ve 16 GB Ram, Nvidia GTX 1650 ile oynuyorum. Güncel sürücülerle medium-high arası 45 fps ile oynanabiliyor. Ama ana görevlerde 27'e kadar anlık düştüğünü gördüm. Norveç'in ilk bölgesini full'leyip bıraktım. Birkaç patch yiyene kadar dokunmayacağım şahsen.

Teşekkürler hocam bende de aşağı yukarı aynı donanım var bu şekilde oynatıyorsa güzel.

• Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

Arkadaşlar oyun böyle kalıyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

• Zarbo257 kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu bizzat odyssey de yaşıyorum, kablolu oynuyoruz mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 12 Kasım 2020; 8:24:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.