Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.863
Cevap
46
Favori
183.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]
  • Wallpaper:
    quote:

https://pbs.twimg.com/media/EWy_S4tWsAACADf?format=jpg&name=large

Gameplay haftaya gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 29 Nisan 2020; 23:24:58 >
  • Gemilere çok iyi odaklanmaları gerekiyor. Heyecanla bekliyorum.
  • Beyler merhaba oddesy i yeni alacağımda steamde fiyat çok yüksek. En ucuz nereden alabilirim **** de uplay (160tl) steam 300tl diye 2 farklı sürüm var aradaki fark ne anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucky s -- 30 Nisan 2020; 0:23:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucky s L kullanıcısına yanıt
    Epic Store'da aylarca 28TL'di kaçırmanız kötü olmuş.

• rdr2 den sonra umarım ubisoft biraz örnek alırda at sürüşünü karakter hareketleri gibi dinamikleri güzelleştirmişlerdir yani güzel bir çıkış yapmaları için bu şart diye düşünüyorum ama oyun her türlü satacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Assassin's Creed Odyssey den bu yana baya zaman geçti, bakalım bu oyunda neler yapmış Ubisoft. Keşke günümüzde geçen hikaye kısımlarına da önem verseler..
  • Umarım haritayı Odyssey gibi devasa yapmazlar. Keşfetmeyi seven insanlar olduğunu biliyorum ama hikaye ve oynanış çok daha önemli. Asıl ağırlık verilmesi gereken bunlar.

• Odyssey çok beğenmiştim özellikle açık dünya ve kadın ve erkek karakteri yapmaları güzel olmuş fakat şu anda kadın ve erkek karakteri olacaksa ikisini farklı senaryo işlemelerini bekliyorum çünkü iki karakter ve aynı tepkiler ve Diyaloglar oyunu çok yavan yapıyor bu sayede tekrar daha uzun oynanılabilir. For honor oyunundaki vikingli karakterler ve çevre detaylarından esintiler görebiliriz.
  • @R-10 konu sende hocam. Yeni veriler geldikçe ilk mesajı seriye yakışır biçimde güncellersin. Klavyene kuvvet.
  • İyice RPG olacak git o zaman ayrı bir RPG yap kardeşim :S bir de konuyu taaa oyunun sonlarında anlatırsa ıyyykk
  • Türkçe ile gelirse güzel olur
  • Bakalım Tükçe gelecek mi hiç sanmıyorum ama bir umut.
  • Ubisoft Türkiye twitter hesabı açtı. Bu da Türkçe dil hakkında bizi umutlandırdı ama bakalım Ubisoft bu işe girecek mi?

Oyundan açıkçası çok bir şey beklemiyorum. Yeni bir konsept olsun yeter. Yani Origins-Odyssey gibi bir benzerlik olmaz umarım.
  • Teşekkürler hocam

@keremec
    Yolladığınız mesajdaki bilgileri ekliyorum konuya.Teşekkürler
  • dünkü yayından drop alan oldu mu? ben uplay'i twitch'e bağladım drop var diye, bir şey de düşmüş ama anlayamadım ne olduğunu.
  • Adam ne çizmiş beee. İftara kadar izlerim diyordum baktım 1 saat yıkılmış kale ile uğraşıyor, bıraktım bende.
    Çok özgün ve yerinde bir tanıtım oldu. Bugünkü video ve bilgileri çok merak ediyorum. Nedense biraz AC Rogue tadı aldım desem yalan olmaz. Umarım üzmez, beklentim yüksek bu oyundan.
    Birde milyonların merak ettiği tek soru var; Ezio's Family uyarlaması olacak mı yine.
  • Copy&paste'le teaser yapmışlar,çıkacak oyunun alameti belli olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Copy&paste'le teaser yapmışlar,çıkacak oyunun alameti belli olmuş
    Aynen panpa. Copy-paste oyun geliyor. Odyssey'de 7 stüdyoda çalıştılar ve bunu Valhalla'da 15 stüdyoya çıkardıklarını açıkladılar, bunun yanında diğer bütün oyun çalışmalarını bırakıp sadece AC: Valhalla üzerinde yoğunlaşacaklarını açıkladılar ama bizim TORU-NAGA büyük resmi görmüş ve copy-paste oyun geleceğini hemen ön sezileriyle farketmiş. Artık burda durmamızın bir anlamı yok. Konu kilit + konu sahibi ban + konuya mesaj atan üyelere de forumdan ihraç. Yetkililer göreve.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.