Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam dediğinizi deneyeceğim. ekran kartım : gtx 1060 6gb . işlemcim i3 8100 . 16gb 2400mhz ram . ( 1920x1080 high ayarlarda 60 fps oynıyabiliyordum yamadan önce )

• kara cuma indirimi olurmu? ya yakında bilgisi olan varmı 269 cok para

• quote:

Orijinalden alıntı: akumatr_1983

kara cuma indirimi olurmu? ya yakında bilgisi olan varmı 269 cok para

Şu anda birçok yerde o indirimler mevcut bilginize. Oyun yeni olduğu için bahsettiğiniz indirimlere girmeyebilir fakat ucuza Key satan siteler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatezio -- 21 Kasım 2020; 14:47:57 >
  • bu oyun için varmı ? varsa nerde

• öyle cok site var biliyorum. offline erişimli benim olsun istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: akumatr_1983

öyle cok site var biliyorum. offline erişimli benim olsun istiyorum.

Ubisoft Connect hesabınız varsa ve hesapta 100 Club Units bakiyeniz varsa %20 indirim alma şansınız var. Şu an için bildiğim başka bir yol yok.

• Eline saglık kardeşim dediğin gibi oyunu açarken 3 kere felan denedim çöktü sonra saatin ordan u playı kapattım tekrardan giriş yapınca açıldı oyun ancak atmalar mevcut umarım düzeltebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorbey046 -- 21 Kasım 2020; 15:11:34 >
  • öncelikle tekrardan merhaba oyundan atma ve çökme sorununu galiba çözmüş bulunmaktayım. nasıl çözdüğüme gelecek olursak yaptıklarımı sırasıyla yazacağım sırasıyla denersiniz.

1 - yükle olan oyun dosyalarının içine zartzurt un verdiği rar dosyasının içindeki dosyaları attım ve gereken işlemleri sırasıyla yaptım fakat birsürü sorunlar karşılaştım oyuna girmeme gibi

2 - hiçbirşekilde bu sorunU çözemeyince uplay üzerinden oyunun dosyalarını doğruladım ve eksik dosyaların olduğunu gördüm 1 dakika gibi kısa bir sürede eksik olan dosyaları uplay yükledi

3 - oyunun dosya konumunu açtığımda yama dosyalarının hala oyun dosyalarının içinde olduğunu gördüm ve tekrardan ACV_TR. yi çalıştırdım ve 10 saniye sonra işlem tamamlandı

4 - sonrasında oyuna ilk denemde girebildim. deneme amaçlı çık gir yaptım ve busefer 2. denemede girdi oyunun açma konusu biraz skıntılı ama bu yama için değer

5 - oyuna girdikten sonra ilk yaptığım şey oyunda %15 lik ilerleme kaydı olan save dosyamı açtım ve direk bir köyde başladım fps im hala aynıydı herhangi bir fps düşüşü yaşamadım.

6 - sonrasında ise yeni bir save açıp oyuna 0' dan başladım yine fps değerlerimde bir sıkıntı yoktu.

7 - şuan oyunu tam 43 dakikadır oynuyorum fakat hiçbir çökme yaşamadım

8 - çeviriye gelecek olursak benim gayet hoşuma gitti. komik veya saçma birşeyle karşılaşmadım

NOT : sorunu çözmemde yardımcı olan arkadaşlara ve zartzurt'a çok teşekkür ediyorum iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arwexus -- 21 Kasım 2020; 14:59:48 >

• oyunu almak için bu yamayı bekliyorumdum, en ucuz nerden alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akadgulerq

oyunu almak için bu yamayı bekliyorumdum, en ucuz nerden alabilirim

Plati ru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yama ilk açılışta çalıştı.

2 saate yakın oynadım ve herhangi bir çökme olmadı.

yamadan önce de oyunu oynamıştım ve herhangi bir fps farkı görmedim.

çeviri elle çevirme kadar kaliteli değil tabi ki. ama benim gibi oyunu erkenden oynamak isteyenler için mekaniğini ve hikayesini anlayacak kadar yeterli.

@zartzurt456 a çok teşekkür ediyorum.

umarım ilerde yapay zeka geliştikçe yamalara bu hızda ve daha kaliteli şekilde ulaşabiliriz.

• akadgulerq A kullanıcısına yanıt

gamesatış sitesinden aldım. gayet ilgiliydiler. aldığım satıcıda hesaplar kendilerine ait. 2000 üzerinde olumlu sonuçlanan satışı var. aynı satıcıdan başka oyunlarda aldım. hala hepsi çalışıyor.

• 6.denemem de girdi ilk girişin de oyun cöktü ikinci girişim de sorunsuzca oynadım cok nadir fps dropları yedim o kadar da kötü değildi,eline sağlık kardeşim güzel yamam ben beğendim ufak defek hatalar var o kadar da önemli değil bence

• mvkrmz M kullanıcısına yanıt

hangi satıcı

• arwexus kullanıcısına yanıt

ne yazık ki 2. girişte yine olmuyor denendi

• abi calısmıyor

• acv-tr bata basıyorum bat dosyası çalışıyor oyun açılmıyor

• mambaking24 M kullanıcısına yanıt

bu tarz muhabbetler yasak değildir umarım  

satıcı OpssGamerShop

• alperbayam A kullanıcısına yanıt

oyunu kendi kısayolundan ya da u play üzerinden açacaksın.

• uplay üzerinden açtım lakin ingilizce olarak açıldı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.