Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce denedim ilk denememde açıldı oyun sıkıntı olmadı, görev ve yan görev yaptım sıkıntı yok gibi teşekkür ederim yama için elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatezio -- 21 Kasım 2020; 13:44:1 >
  • Bende açılmıyor oyun bu sorun çözülür inşallah ozamana kadar ingilizce devam malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: İsseMiyake

Sanane sana mı sorucaz. Akıl isteyen mi oldu senden ? Hayırdır ?

Sakin ol koç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatezio

Birçok insan oyunu kendi dilinde oynamak istiyor, belki bu sebepten dolayı bekliyor olabilir İngilizce bilmemek ile alakalı olmayabilir bazı konular.

Alıntıları Göster

Doğrudur ama öğrenmek isteyen için hem YouTube hem bu oyunlar büyük fırsat

Ben hazırlık lisede oyunlar diziler, dur şu kelime ne demek VS vs baka baka öğrendim baya

Artık alt yazısız ing hızlı rap şarkılarını bile ana dilim gibi anlıyorum o yüzden yazdım teşvik amaçlı

• hocam dediğiniz bütün adımları sırasıyla yaptım fakat oyun hiçbirşekilde açılmıyor oyna ya basıyorum ekrana oyun açılırken çıkan dikdörtgen valhalla logosu çıkıyor ve 4-5 saniye sonra kapanıyor 10 defadan fazla deneme yapmama rağmen hiçbirşekilde oyun açılmadı ne yapmam lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: arwexus

hocam dediğiniz bütün adımları sırasıyla yaptım fakat oyun hiçbirşekilde açılmıyor oyna ya basıyorum ekrana oyun açılırken çıkan dikdörtgen valhalla logosu çıkıyor ve 4-5 saniye sonra kapanıyor 10 defadan fazla deneme yapmama rağmen hiçbirşekilde oyun açılmadı ne yapmam lazım ?

uplay kapat de saatin ordan oyun kurulu oldugu yerde _plus var onla girmeyi dene.

olmadı tekar normal exe ile dene olmadı yine plus olmadı uplay kapat aç tekar dene.

bu sorunu çözüm yolu arıyorum daha bulamadım çözersem açıklama yaparım ama

donanımsal yada başka bişey bazılarında direk açılıyor sorun olmadan bazılarında uğraştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 21 Kasım 2020; 14:14:25 >
  • CANAVAR GİBİ MAŞALLAH HOCAM ELLERİNE KOLLARINA SAĞLIK 2. DENEMEDE ÇALIŞTIRDIM

• Yama kurulumu veya oynanış esnasında hata ile karşılaşan arkadaşlar, ayrıntılı bir şekilde açıklarsa elimizden geldiğince cevaplamaya çalışırız. Ayrıca kurulum ve ayar konusunda bir video gelecek gün içerisinde. Yama hepimize hayırlı olsun dostlar :)

Genelde ilk açılış kısmında hata vermekte, sonraki denemelerde sorunsuz çalışmaktadır. Ben de hiç hata vermedi açıkçası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forzeal YT -- 21 Kasım 2020; 14:17:39 >
  • Oyun muhtemelen açılışta dil karakterlerinin sayılarını inceliyor eksik yada fazla gördüğünden açılmıyor olabilir.
    Başka bir sorunda olabilir tabi :)

• hocam ACV_TR.bat ile çaıştırdığımda hiçbir şekilde açılmıyor. ACV_EN.bat ile çalıştırdığımda oyun açılıyor yükleme kısmı türkçe fakat oyunun menüsü yine ingilizce oyun içindede aynı ingilizce

• arwexus kullanıcısına yanıt

Tr.bat ı calistir hocam kapansin sonra kendin manuel oyunu aç. Sag al farafta ki ubi connecti kapat ama oylr ac

• ValhallaFaruk V kullanıcısına yanıt

Tüh bu yama yüzünden Türkçemiz tehlikeye girdi bak şimdi. Senin gibi IQ su düşük olanlar etkilenebilir doğru söylüyorsun.

• yok hocam hiçbir şekilde olmuyor dediğiniz herşeyi denedim ama sonuç yine aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Doğrudur ama öğrenmek isteyen için hem YouTube hem bu oyunlar büyük fırsat

Ben hazırlık lisede oyunlar diziler, dur şu kelime ne demek VS vs baka baka öğrendim baya

Artık alt yazısız ing hızlı rap şarkılarını bile ana dilim gibi anlıyorum o yüzden yazdım teşvik amaçlı

Alıntıları Göster

Amacım kesinlikle tartışmak değil sadece fikrimi sundum, yazınızın başında belirttiğiniz (Bir öğrenemediniz şu İngilizce'yi gitti) kısmı pek hoş olmamış sadece ona tepki olarak yazmıştım saygılar iyi forumlar.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

hocam rarın iindeki dosyaları birdaha attım oyun dosyalarının içine ve bu sefer oyuna 2 defa giriş yapabildim ilk denememde oyunun içine girdim 10 saniye sonra oyun çöktü mesajı geldi uplayden. ikince girişimde ise yükleme ekranında beklerken oyun çöktü mesajı geldi . ne yapmamı önerirsiniz

• oyunun dosyalarını doğrulayıp temiz bir kurulum yapmayı denesene bakalım, şu ana kadar kurulum konusunda veya çökme ile ilgili geri dönüş olmadı.

bir de ekstra olarak işlemci ve kart modelini iletirsen sevinirim.

• hikayede türkçe mi? yoksa sadece menüler mi? türkçe anlamadım. ona göre oyunu alabilirim. deneyimleyen yazarsa sevinirim.

• hikaye de Türkçe, menüler de..

• Originse göre nasıl bu oyun. Hangisi daha iyi?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.