Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft oyunun kalitesine güvenmeyen bir firma öyle ki denovuya veriyor yetkiyi oyunumun ağzına edebilirsin diyor. Oyuncuları bu konuda bir gram düşünmediğini saymıyorum bile.

Her oyunda ayrı bir performans sorunları yaşatan ubisoft gene yaptı yapacağını ve çöp optimizasyona sahip 2 oyun ile seneyi kapatıyor.

Allahtan immortal fenixy basit grafik yapısına sahip bir oyun da optimizasyon konusunda çok dert edeceğimizi zannetmiyorum.

• Beyler açık dünyada gezerken çiçeklerin çimlerin flan geç yüklenmesi sizede oluyor mu ?

• İngiltereye geçtikten sonra sapıtıyor iyice çeviri düzenleme şart türkçeyi unutuyor insan :)

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

evet logolar

• quote:

Orijinalden alıntı: b4b4canxx

evet logolar

https://www.nexusmods.com/assassinscreedvalhalla/mods/6

burda açılış video larını silme var istiyorsan bunu yapa bilirsin

• oyuna giriş yapmıyor. Fotoğraf gelip hemen kayboluyo sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ruyniun

oyuna giriş yapmıyor. Fotoğraf gelip hemen kayboluyo sebebi nedir?

dosyaları doğrumalama yada yedeklediğin 1.04 ait olan forge dosyasını geri kopyal tekar dene açıklamaları okuyarak son versiyonu.

• Arkadaşlar İngiltereye yeni geçtim ilk baskınımı yaptım ve o bölgedeki etkinlikleri yapmaya başladım, ama burada çok fazla oyun atma veya oyunda donma yaşamaya başladım acaba bu durum tr yama ile ilgisi olabilir mi? veyahut zaten oyunda mı sıkıntı var?,

şuan oyun donmuş arka planda duruyor oyunun sesleri geliyor

Hayır oyunun bir sıkıntısı ise bu çok fazla karşılaştım yani 4-5 defa oldu 10dk oyun oynamadım buna açıl çözüm getirirlerdi diye düşünüyorum

+ şuan ki donduğu kısım harita geçiş anında oldu

@zartzurt456

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DcNeuS -- 27 Kasım 2020; 23:7:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DcNeuS

Arkadaşlar İngiltereye yeni geçtim ilk baskınımı yaptım ve o bölgedeki etkinlikleri yapmaya başladım, ama burada çok fazla oyun atma veya oyunda donma yaşamaya başladım acaba bu durum tr yama ile ilgisi olabilir mi? veyahut zaten oyunda mı sıkıntı var?,

şuan oyun donmuş arka planda duruyor oyunun sesleri geliyor

Hayır oyunun bir sıkıntısı ise bu çok fazla karşılaştım yani 4-5 defa oldu 10dk oyun oynamadım buna açıl çözüm getirirlerdi diye düşünüyorum

+ şuan ki donduğu kısım harita geçiş anında oldu

@zartzurt456

Kardeşim oyuna sahip değilim fakat bir tahmin üreterek tecrübemi paylaşa bilirim.

Öncelikle The division 2 ve Watch dogs legion a sahibim bu ikisinde de yaşadığım benzer sıkıntıyı sana söyleyeyim Drectx 11 de oyun sorunsuz çalışıyor atma vs yapmıyor ama Drectx 12 de oyun daha performanslı çalışıyor fakat bu sefer de oyundan atma donma vs problemleri çıkıyor bu iki oyun da benzer şekilde hatalar veriyor. Valhalla da muhtemelen buna benzer sorun vardır demem o ki Drectx 11 de denersen sorun muhtemelen çözülecektir.

• CSGSERKAN C kullanıcısına yanıt

bilemiyorum belki yamandır diyerek oyun dosyalarını doğrulattım ve 500-600mb arası bir dosya indirdi oyun en oldu tekrardan girdim tekrar oynadım yine attı

Dx11 de oyunu nasıl oynaya bilirim?

• DcNeuS kullanıcısına yanıt

Ekran kartın nedir?

• sunqfu kullanıcısına yanıt

5700xt

Kartın sebep olduğunu düşünmüyorum.

• DcNeuS kullanıcısına yanıt

Tam olarak kart değil de AMD' nin yazılımı sebep olabiliyor. DDU ile driverı kaldırıp tekrardan kurar mısın? Tekrar kurduktan sonra AMD yazılımını açmayın hiç bir ayar değiştirmeyin. Sadece otomatik olarak arka planda çalışsın. Aynı sorunu ben böyle çözmüştüm.

• sunqfu kullanıcısına yanıt

şuan reddit te aynı sıkıntıyı yaşayan kişilerin başlıklarını gördüm, sıkıntı son gelen güncellemede gözüküyor ve bir kişi tam olarak benim şuan yaşadığım sıkıntıdan bahsetmiş

oyuna giriyorum ve beni oyundan atması 1dk sürmüyor ki oyunda 10 saatı aşkın bir oynama süresine geldim, sorun ingiltere bölgesinde galiba

• Şuan ubisoft açılmıyor gg olmuş, belki de oyundan atma sıkıntısı buradan da kaynaklı olabilir

• Adamın dibi 1.0.4 update-sinə də ruscadan Türkcəyə port edib mənim üçün hazırladı. Hər nə problem çıxır anında yardım eləyir. Adamsın. Sayənde oyunu əvvəl rusca olduğu halda ingilizce, indi isə Türkcə oynayıram. Caansın <3

• 15-20 denemede belki giriş yapıyor. 3 kere işlemi baştan gerçekleştirdim hepsinde aynısı oluyor. Önce fotoğraf geliyor sonra oyun gelmiyor hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: ruyniun

15-20 denemede belki giriş yapıyor. 3 kere işlemi baştan gerçekleştirdim hepsinde aynısı oluyor. Önce fotoğraf geliyor sonra oyun gelmiyor hiç

https://www61.zippyshare.com/v/qGWKMFYS/file.html

bunu içindekini oyun oldugu yere atarak denermisin bi yine aynımı olacak

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, önceki yazdıklarımı okuduysanız o yazılarda soruna dair net bir düşüncem yoktu şuan ise var sıkıntı yamadan kaynaklanıyor.

13 saat boyunca sizin yamanızla oynadım ve herhangi bir duruma rast gelmemiştim şu ana kadar, sorun şu bölgede başladı ingilteredeki ilk baskın görevinden hemen sonra oyun sürekli olarak kısa süre çalıp ardından kapanıyor.

Yamanızı temiz bir şekilde silip oyun dosyalarını doğrulattım ve eksik dosyaları indirip kurdu ve 1 saat boyunca aynı bölgede dolanıp durdum, vurdum kestim öldüm daha önce ne yaptıysam aynılarını yaptım ve oyundan atma olmadı, ardından yamanızı kurdum ve pat oyundan atmalar başladı

bilmiyorum benden başka yaşayan var mı bu sıkıntıyı ama şuan yama ile oyunu oynayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DcNeuS

Hocam merhaba, önceki yazdıklarımı okuduysanız o yazılarda soruna dair net bir düşüncem yoktu şuan ise var sıkıntı yamadan kaynaklanıyor.

13 saat boyunca sizin yamanızla oynadım ve herhangi bir duruma rast gelmemiştim şu ana kadar, sorun şu bölgede başladı ingilteredeki ilk baskın görevinden hemen sonra oyun sürekli olarak kısa süre çalıp ardından kapanıyor.

Yamanızı temiz bir şekilde silip oyun dosyalarını doğrulattım ve eksik dosyaları indirip kurdu ve 1 saat boyunca aynı bölgede dolanıp durdum, vurdum kestim öldüm daha önce ne yaptıysam aynılarını yaptım ve oyundan atma olmadı, ardından yamanızı kurdum ve pat oyundan atmalar başladı

bilmiyorum benden başka yaşayan var mı bu sıkıntıyı ama şuan yama ile oyunu oynayamıyorum.

üsteki link deki dosyayı sende denermisin yine aynımı olacak.

birde oyundan atığında ekrana yazı filanmı çıkıyor ne oldugunda atıyor biraz daha ayrıntılı söylersen ona göre bakayim.

şu ana kadar bu sorunu yaşıyan olmadı ilk defa sen söylüyorsun.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.