Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adamus

bir önceki sürümde sorunsuz şekilde türkçe yaptım fakat bunda olmadı

bunu oyunu klasörüne atarak denermisin diğer adımları doğru yaptıysan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 26 Kasım 2020; 23:44:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix46

Arkadaşlar yamayı kurdum fakat oyun açılmıyor, kapatıp açtım, uplay i de kapatıp açtım çözüm olmadı. Önerisi olan var mı ?

sende yukarıdaki link dekini dermisin

diğer adımları doğru yaptıysan

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Halllettim tesekkurler destek icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamus

Halllettim tesekkurler destek icin

tamam o zaman

açunun geç açılma sorun 1.0.4 ile alakalı bişey bendede baya geç açılıyor yamalı ve yamasız şekilde eskisine göre :D

belki 1.0.5 erken gele bilir .

• Oyuna 1.0.4 güncellemesi gelmiş. Sıkıntı çıkar mı?

• Ellerinize sağlık cansınız cidden

• omerkandemir915 kullanıcısına yanıt

Çoktan güncelleme gelmiş bile görmemişim kusura bakmayın. Elinize emeğinize sağlık.

• Eline sağlık :)

• Denuvo, sistemin anasını belliyo
  • Sagolasın hocam iyi oldu yeni yamayı kurdum sorunsuz çalışıyor
  • adamus A kullanıcısına yanıt

yama sonrası ilk açılırken bir sıkıntı oldu anlam veremediğim sabırla bekledim açılmasını bir kaç defa deneyerek, sonrasında normale döndü, şuan sağlıklı çalışıyor ve seri bir şekilde oyun açılıyor. Eline sağlık hocam cennetliksin Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

• Yamayı kurmadan önce dosyaları doğrulatın arkadaşlar ondan sonra yamayı oyunun klasörüne atıp kurun ben öyle yaptım tek seferde girdi
  • launcher çok güzel olmuş hocam :D tekrardan elinize sağlık

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]
  • Ben @zartzurt456 arkadaşın GPT-3 ile ilgili kapsamlı bir kullanım rehberi hazırlaması gerektiğini düşünüyorum. Belki bilen biliyordur ama benim pek bilgim yok. Araştırmada ise pek bir şey bulamadım. 😊☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TangırTungur -- 27 Kasım 2020; 11:11:6 >
  • Herkes oyuna dalmış ses yok xd
  • 1.0.4 de sorunlu gibi biraz objelerin geç yüklenmesi yada düşükçözünürlükte görünmeleri gibi sorunlar var Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

ubisoft bişyide düzgün yapsa şaşarım zati :D 1.0.5 yakındır diğeceyimde 1.02 den 1.04 e 15 günde geldi bunda bu kadar sürar artık yapcak bişey yok :)

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Bende olmadı hiç ama bilemiyorum
  • Dosyaları dogrula öyle dene, zartzurt kardeşim eline saglık. Senden ricam şu giriş introsunu yok etsen daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: b4b4canxx

Dosyaları dogrula öyle dene, zartzurt kardeşim eline saglık. Senden ricam şu giriş introsunu yok etsen daha iyi olur.

hangisi oyun ilk açılırken çıkan yazılar ve video larmı? logolar filan

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.