Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacre26 -- 3 Aralık 2020; 23:56:0 >
  • Zartzurt hocam öncelikle emekleriniz için teşekkür ederiz oyunu satın almayı düşünüyorum sizin çeviriniz ile oynamak istiyorum. Çalışmalarınız devam edecek midir yeni güncelleme geldiği zaman yamada sorun yaşar mıyız acaba ayrıca tekrardan teşekkür ederim bizlere türkçe bir şekilde oynama fırsatı sağlıyorsun her anlamda destek vermeye hazırım haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ellerine kollarına sağlık. Bir takım şeyler duydum. Canını sıkma. Yaptığın iş harika bir iş. Teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nacre26

teşekürler emeğinize sağlık

hayır, o site güvenilir dosya içinde virüs taraması yapıyor.

dosyaları güven içinde siteden indire bilirsin.

farklı yerden yada farklı link lerden başına gelebilecek zararlardan kendin sorumlu olursun

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    hocam selamlar, ben sana bağış yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim, oyunu almadım ama senin sayende alacağım, şimdiden teşekkürler
    Hocam Odin isminin geçtiği yerleri Bir olarak çevirmeyip Odin özel isim olarak atanabiliyor mu? Tüm konuşmalarda bu şekilde. Çözümü basittir belki :). Elinize sağlık tekrar.
  • Ne oluyor dramaları kaçırdık. :D Kim kimi tehtid ediyor anlatın hele :D.

• harunefetr kullanıcısına yanıt
  • ateykan0

Düzelttim onu 317 yerde geçiyor menü ve alt yazılarda 's olanarı bazıları öyle yapmış 14 tane idi hatalı olan yer sadece iyi fark etmişsin Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

v33 bu gün çıkar daha başka hatalı yer gördüysen söylersen düzeltirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 4 Aralık 2020; 15:51:25 >

• Yama versiyon v33

v32 göre 28+ hatalı yer düzeltilmiştir.

GÜNCELLEME KURULUM AYNIDIR TEKARDAN DOSYAYI İNDİRİN VE AŞAĞIDAKİ

KURULUM ADIMLARINI TEKARDAN YAPIN.

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

Yama versiyon v33

v32 göre 28+ hatalı yer düzeltilmiştir.

GÜNCELLEME KURULUM AYNIDIR TEKARDAN DOSYAYI İNDİRİN VE AŞAĞIDAKİ

KURULUM ADIMLARINI TEKARDAN YAPIN.

teşekkürler

• Baba büyüksünnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosyalar temiz dimi virüs taraması falan var ?

• Kardeşim oyuna bağlanmamı sağladın. Ellerine sağlık! senin yaptığın büyük bir hizmet hakkın ödenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: derlemeler

Dosyalar temiz dimi virüs taraması falan var ?

o yüzden nexusmod yüklüyorum dosyaları virus taraması yapıyor ve yeşil tık veriyor ona göre indire biliyorsun. yeşil tık tıklarsan

virustotal sonuçlarının göre bilirsin

https://www.virustotal.com/gui/file/a6b90ede7402f6c69fc6989975a9467a5b4903c6800aefcc4edb13ac1b0794e0/detection/f-a6b90ede7402f6c69fc6989975a9467a5b4903c6800aefcc4edb13ac1b0794e0-1607086237

• wentures W kullanıcısına yanıt
    Yama nasıl? Yan görevler notlar filan ?
  • @zartzurt456 Selamlar beyefendi sizden rica etsem fallout76'yı da bu sistem ile çevirir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.